13 червня 2022 року: день повернення Меркурія в Знак Близнюків

13 червня Меркурій здійснить своє довгоочікуване повернення Знак Близнюків, у якому його творча сила вийде знову на вищий рівень. Астрологи розповіли, що на нас чекає цього сприятливого дня і в найближчому майбутньому.

Нещодавно Меркурій знову увійшов у нормальний стан, позбавившись ретро-фази. Тепер він знову рухається у правильному напрямку, через що з Тельця знову готовий до переходу в Знак Близнюків. Знову починається дуже сприятливий час, коли нас усіх чекають цікаві та важливі зміни в житті.

Ідеальний час для подорожей
Сильний Меркурій у Близнюках – це найкращий помічник для всіх, хто не любить сидіти на місці. Якщо ви збираєтеся в поїздку, обов’язково вирушайте з упевненістю в тому, що вам посміхнеться успіх. Довіряйте відчуттям при виборі місця, де вам хочеться відпочити.
Не бійтеся змінювати обстановку, відвідувати нові місця, їздити кудись далеко на автомобілі та так далі. Весь світ відкритий для дослідження, тому обов’язково ознайомтеся з тими його куточками, які вам ще не довелося побачити.

Це гарний час для спілкування
Насамперед серед щасливчиків варто відзначити тих, хто постійно працює з людьми — консультує їх, заспокоює, підтримує чи допомагає з чимось. Будь-яка робота, пов’язана із спілкуванням, піде на користь. Також дуже везтиме тим, хто щось продає. Чи стане набагато простіше переконати людей у ​​тому, що їм варто купити те, що ви їм пропонуєте. Будьте обережні, адже якщо вони відчують хоча б дещицю нещирості, ви відразу втратите клієнта.
Романтичне спілкування також піде на користь. Усі, хто перебуває у пошуках другої половинки, зможуть суттєво просунутися у цьому напрямі. Також пощастить тим, у кого виникли якісь труднощі у спілкуванні з родичами чи коханою людиною. Вирішити ці проблеми 13 червня і в наступні кілька тижнів буде набагато простіше.

Емоційне піднесення та набуття мотивації
Меркурій дозволить нам знайти нову мотивацію. Швидше за все, вже 13 червня багато людей з новою силою полюблять свою роботу або, навпаки, остаточно переконаються, що поточне місце роботи їм абсолютно не підходить. Це буде доленосний день, який допоможе прокласти нову дорогу на щастя.
Меркурій підніме нам із вами настрій. Ті, хто був у смутку, зможуть стати позитивнішими. Ця планета своїм переходом у Знак Близнюків очистить нашу свідомість від страхів та невпевненості.