2023 рік Чорного Водяного Кролика: гороскоп для всіх Знак Зодіаку

2023 рік обіцяє бути не найпростішим, але з порадами астрологів та експертів у галузі Східних прогнозів ви зможете стати більш щасливими.

Настав час дізнатися про те, як Кролик впливає на різні Знаки Зодіаку і чим це загрожує.

Овен
Чорний Кролик впливає на Овнів досить погано, тому люди цього Знаку Зодіаку можуть стати негативнішими. Щоб це виправити, астрологи та експерти в галузі Східних гороскопів радять Овнам боротися з негативними емоціями, наприклад, за допомогою спеціальних потужних практик. Вода протиставлена ​​Вогню, тому Овнам доведеться часто боротися з лінощами. Якщо ці люди зможуть з гідністю подолати всі можливі негаразди, у них вийде стати кращою версією себе, набути мудрості і усвідомити справжні цілі в житті.
Телець
Ця тварина-талісман може зробити Тельцов трохи більш переживальними. У 2023 році, особливо на його початку, варто частіше скористатися порадами щодо поліпшення настрою. Якщо дозволяти негативу та негативним емоціям брати над собою гору, це може вилитися у вкрай негативні наслідки. Це буде багато в чому динамічний рік, коли Тельцям доведеться «триматися міцніше». Кролик допоможе цим людям усвідомити свої помилки і знайти в собі сили для того, щоб вибачитися у тих, кого вони образили в минулому. У справах та любові головне не поспішати.
Близнюки
Близнюкам у 2023 році потрібно буде частіше звертатися за допомогою до інтуїції та внутрішнього голосу. Логіка та здоровий глузд для Близнюків відійдуть на другий план, оскільки Кролик породжує у світі хаос і невизначеність. Планувати щось важливе заздалегідь можна, але у разі Близнюкам знадобиться наявність запасного плану у разі зриву основного. Також у ці дванадцять місяців не варто боятися просити про підтримку. Поблизу обов’язково знайдуться люди, які готові допомогти.

Рак
Рак та Водяний Кролик дуже добре поєднуються один з одним. Люди цього Знаку Зодіаку у 2023 році можуть стати мудрішими. Це чудовий час для отримання нових знань. У спілкуванні з оточуючими людьми Ракам варто бути неупередженими та чесними. Це стане запорукою успішної дружби, ділового співробітництва. Астрологи радять цим людям будь-якими способами гнатися за повагою, а не багатством.
Лев
Для Львова цей рік буде точно непростим. У зв’язку з цим експерти рекомендують представникам даного Знаку проводити більше часу вдома, в оточенні близьких чи другої половинки. Вони гармонізують простір і допоможуть цим людям ефективніше відпочивати, отримувати задоволення від життя та швидше забувати про неприємності у роботі та справах. Левам у 2023 році варто сфокусуватися на захисті своїх активів. Важливо зберегти те, що було отримано чи зароблено. Жадібність — головна вада.
Діва
Дівам потрібно остерігатися головним чином втоми та відтоку життєвих сил. У рік Водяного Кролика енергії буде не так багато, як хотілося б, тому Діви почнуть трохи частіше втомлюватись. Саме тому їм варто забути про слово «хочу» та згадати про слово «треба». Першорядну важливість матимуть фінансові та робочі справи. Розваги та відпочинок мають місце, але тільки в тому випадку, якщо на це виділено спеціально відведений час. Також астрологи не радять змішувати кохання з роботою. Службові романи вкрай небезпечні у 2023 році.
Терези
У Терезів очікуються вкрай непередбачувані дванадцять місяців у плані успіху. Зрозуміти заздалегідь, у яких справах їм супроводжуватиме успіх, буде неможливо. Це зробить життя трохи більш зрозумілим і прогнозованим. Важливо насолоджуватися щодня, оскільки Кролик зробить час швидкоплинним. 2023 може пролетіти непомітно. Чекати від цих дванадцяти місяців стабільності точно не варто.
Скорпіон
Скорпіонам під час правління Кролика важливо пам’ятати про зло незавершених справ. Не можна відкладати справи на потім, а також залишати їх у підвішеному стані. Це загрожує величезними проблемами. Астрологи наполегливо радять Скорпіонам у ці дванадцять місяців стежити за своїм зовнішнім виглядом та створювати новий образ із претензією на унікальність. Це допоможе досягти успіху в любовній сфері життя. У першій половині року можна очікувати загострення конфліктів. Дуже важливо якнайшвидше закопати сокиру війни, інакше ситуація вийде з-під контролю.

Стрілець
Стрільцям на рік Чорного Водяного Кролика варто включатись у справи поступово, без поспіху. Починати рік із великих змін точно не варто. Все найважливіше та доленосне краще запланувати на другу половину року — літо та осінь. У житті цих людей з’явиться багато нового, але зрозуміти, який задум Кролика знову ж таки вдасться не раніше, ніж до осені. Стрільцям потрібно навчитися розпізнавати брехню і перестати зневажливо ставитись до людей. Повага та доброта стануть ключовими факторами сприятливого розвитку дружби, ділових та любовних стосунків.
Козеріг
Це означає лише одне — треба стати трохи оптимістичнішими. Сміх та посмішки продовжують життя та покращують енергетику. З цієї причини потрібно придбати нові приємні знайомства. Люди, які змушують нас посміхатися, заслуговують на любов, повагу та увагу. Саме тому в обмін на їхню здатність формувати гарний настрій Козероги повинні відповідати добром, турботою. Ще Козерогам важливо стати трохи сміливішим цього року, особливо у сфері кохання.

Водолій
У цей непростий час Водоліям слід дотримуватися магічних законів щастя. З їхньою допомогою вони зможуть навчитися спрямовувати свою енергію у правильне русло. Це важливий, хоч і не найпростіший рік, коли Водоліям вдасться поставити перед собою важливі цілі. Найнебезпечніше почуття 2023 року – страх. Через нього Водолії можуть втратити успіх та бажання рухатися вперед. Також дуже небезпечною стане заздрість. Потрібно фокусуватися на власних досягненнях чи помилках, не звертаючи увагу інших людей. Це заощадить Водоліям купу нервів.
Риби
Для риб цей рік буде відносно сприятливим, але це не означає, що труднощів не буде зовсім. Навпаки, саме подолання перешкод та проблем зробить Риб щасливішим. У любовній сфері у 2023 році варто бути обережнішим тим, хто вже перебуває у стосунках. Впевненість у партнері похитнеться, причому без причини. Рибам потрібно думати про хороше і менше пускати у свідомість страхів.