4 найнебезпечніші дні в липні 2022

У липні буде всього чотири небезпечні дні, але в описані нижче дати варто поводитися гранично обережно, дотримуючись порад астрологів.

Це допоможе вам залишитися на плаву та не допустити появи проблем.
Для того, щоб стати продуктивнішим та успішнішим у роботі та справах, вам необхідно входити в стан потоку.

5 липня – негативні транзити Марса та Меркурія
5 липня можна без сумнівів назвати найнебезпечнішим днем ​​місяця. Цього вівторка відбудеться відразу дві важливі, але вкрай неприємні події: перехід Марса на Знак Тельця і ​​перехід Меркурія на Знак Рака. Обидві ці події налаштують планети проти нас.
Марс пробуде у Тельці до 19 серпня. Протягом усього часу перебування в Тельці, і особливо в день переходу 5 липня, з нами всіма станеться багато неприємних внутрішніх змін. Наприклад, ми станемо недовірливими, боязкими, підозрілими. У багатьох випадках це все буде безпідставно і марно, проте не варто забувати про Меркурію, адже він якраз може принести нам проблеми, за які варто переживати.

Меркурій у Раку небезпечний тим, що ми станемо більш млявими, похмурими, слабкими ментально та фізично. У результаті можна сказати, що 5 липня – це найгірший день для будь-яких серйозних справ, нових починань. Будьте обережнішими за кермом. По можливості намагайтеся перебувати у сприятливій та спокійній обстановці.
13 липня – супермісяць
Супермісяць – це найнебезпечніший вид повного Місяця з усіх можливих. Цього дня знову буде перигою Місяця. Вона максимально сильно наблизиться до Землі, а це означає не тільки те, що в небі Місяць буде більшим, ніж зазвичай. Вона також стане сильніше впливати на наше з вами життя, удачу та настрій. Її перебування в Козерозі 13 липня означає, що ми з вами станемо більш млявими, безлюдними, замкнутими. Чекати від когось допомоги не варто, як і добрих слів, компліментів, підтримки. Цього дня кожен буде сам за себе.
16 липня – з’єднання Сонця та Меркурія
З’єднання — негативний аспект, який відбувається найчастіше якраз між Сонцем і Меркурієм, оскільки вони завжди розташовані по одну сторону від Землі. Це буде дуже небезпечний день, коли краще не залишати зону комфорту, не вирушати в далекі подорожі, не витрачати багато грошей. Найкращий помічник для нас із вами 16 липня — скромність. Люди з розвиненою марнославством і роздутим его можуть втратити все те, над чим працювали останні кілька тижнів.

28 липня – початок ретроградного руху Юпітера
Останній небезпечний день липня – день початку ретро-фази найбільшої та найважчої планети. У цьому положенні планета пробуде до 24 листопада. За ці місяці може статися багато неприємного. Ми можемо втратити силу інтуїції, стати жадібними, безкомпромісними. Найімовірніше, що 28 липня ми відчуємо першу хвилю негативу, виражену в дивному відчутті занепокоєння та відсутності мотивації, бажанні щось робити для свого щастя.