5 методів та порад, які допоможуть вам покращити карму

Карма – це якийсь баланс добрих і поганих вчинків, які здійснюються людиною. Чим більше поганих вчинків, тим гірша карма, а отже менше удачі та щастя в житті. Настав час дізнатися, як її поліпшити.

На карму впливає все, починаючи від слів, і закінчуючи вчинками, думками. Якщо ви рішуче налаштовані змінити своє життя на краще, дотримуйтесь п’яти найпростіших порад, описаних далі.

Здійснюйте більше добрих вчинків
Це найзагальніша. Але найголовніша рекомендація для всіх людей — будь-якого віку, нації, статі. Чим більше ви творите добра, тим краще для вас. Намагайтеся робити добрі справи насамперед для близьких людей і не змушуйте себе це робити. Спробуйте навчитися здійснювати їх автоматично, несвідомо, щоб позбавитися корисливих спонукань.
Справа в тому, що якщо людина робить хороше тільки заради удачі, у неї все буде гаразд із кармою, але вона не піде ні в яке порівняння з силою карми того, хто робить добро просто так — від щирого серця. Будьте щедрими, добрими, уважними до близьких.

Позбавляйтеся образи та заздрощів
Це теж дуже важливо, оскільки образа завжди робить нас слабшими духовно. Кармічна задача для кожної людини – очиститись від поганих думок. Вразливим людям необхідно навчитися відпускати оточуючим їх гріхи. В іншому випадку на них чекатимуть великі проблеми.
Людина, яка живе образами, не може діяти з чистими помислами. Те саме стосується і заздрості. Той, хто живе не своїм життям, апріорі не може бути щасливим. Кожному з нас дано своє життя, яким потрібно насолоджуватися, або яке потрібно міняти, щоб воно приносило задоволення. Заздрість — це невдячність щодо долі та світобудови.
Навчіться дякувати
Коли ми сухо і черство ставимося до чужої доброти, це не додає вам карми. Навпаки, це погіршує її, причому досить швидко. Експерти рекомендують дякувати людям за доброту. Вам не обов’язково робити для них щось у відповідь. Просто щиро подякуйте їм, щоб їхні добрі вчинки не залишалися поза увагою. Це збереже баланс енергії та покращить вашу карму. І, знову-таки, тут важливо, щоб подяка йшла від самого серця.
Позбавтеся установок типу «у мене все погано»
Коли людина живе і думає, що в неї все погано, це негативно позначається на її кармі. Потрібно пам’ятати про подяку. Кажіть, що у вас все добре, щоб Всесвіт чув і сприймав ваші думки, даруючи удачу. Коли ми незадоволені своїм життям, це збільшує ваш кармічний обов’язок.
Не скаржтеся на життя в жодному разі. Як тільки ви перестанете це робити, то все відразу зміниться на краще. Намагайтеся помічати тільки добре у всьому, що відбувається.

Дбайте про своє здоров’я
Мало хто знає, що хороша карма може зіпсуватися, якщо ви почнете їсти будь-що, курити, вживати багато міцних напоїв. Всі погані звички, які так чи інакше негативно впливають на ваше здоров’я, погіршують карму, тому що ви свідомо руйнуєте своє життя та своє тіло.
Доглядайте себе – правильно харчуйтеся, боріться зі шкідливими звичками, забирайтеся в будинку і тримайте себе в чистоті. Приймайте душ, пийте воду і всіляко стежте за здоров’ям. Тіло – це храм душі. Світобудова дала вам ваше тіло, тому за ним потрібно доглядати, щоб не викликати проблем.