5 цікавих фактів про людей, народжених на рік Півня

Всі ті, хто був народжений у 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 році, як покровитель мають Півня. У Східному гороскопі ця тварина є однією з найнезвичайніших і найяскравіших, так що про цих людей можна розповісти багато цікавого.

Кожен із Східних Знаків унікальний. Люди, народжені в рік Півня, мають свої позитивні і негативні сторони в характері, але деякі риси можуть бути прихованими. Саме про них наведено далі.

Вміння заспокоїти та втішити
Люди, які були народжені в момент правління Півня, мають рідкісний дар заспокоювати душу. Якщо в їхнього друга чи родича трапилося лихо, то така людина кине всі сили на те, щоб допомогти впоратися з емоційною напругою, переживаннями. Слова людей цього знаку можуть дати впевненість, заразити оптимізмом. Це потужний і важливий дар, який розкривається не завжди і часом не на повну силу.
Це сентиментальні люди
Мало хто може подумати, що народжена на рік півня людина може бути сентиментальною, але це справді так. Просто вони цього нікому не показують, адже не хочуть здаватися сумними та консервативними. Вони нерідко згадують минуле і переживають приємні моменти. Вони часто нудьгують через те, що було, але ніколи в цьому нікому не зізнаються.

Тяга до маніпуляцій
Півні — маніпулятори з народження, але роблять це настільки тонко і обережно, що комар носа не підточить. Ніхто не здогадується, що ці люди можуть і практикують подібне. Вони досить розумні та хитрі, щоб видати себе, але тепер ви знаєте, що до них потрібно ставитись з побоюванням. Вони не позбавлені емпатії, тому, швидше за все, не вичавлюватимуть із вас усі соки, але їхні дії можуть мати певні неприємні наслідки.
Вони ненавидять самотність
Мало хто добре переносить тривалу усамітнення, але Півні просто не можуть зазнавати такого стану. Вони майстерно брешуть, говорячи, що їм добре в будь-якій життєвій ситуації, але насправді це не так. Вони гостро потребують підтримки та спілкування з людьми. Без спілкування їм стає дуже тужливо.

Зовнішність для них найважливіша
Ці люди завжди оцінюють те, як ви виглядаєте — як ви одягнені, який ваш стиль, звички. Вони оцінюють вас за голосом, за словами, але тільки після того, як ви пройдете тест на відповідність до зовнішності. Народжені в рік цієї Східної тварини ставляться з зневагою до всіх, хто виглядає недостатньо солідно. Само собою, цього вони не показують, щоб не уславитися невігласами і зарозумілими особистостями.