7 корисних рекомендацій на кожен день тижня, щоб змінити життя на краще

Зміна життя на краще – це довгий процес, який вимагає посидючості, віри в себе та методичності.

Експерти в галузі біоенергетики розповіли, як оптимізувати цей процес кожного дня тижня.

Понеділок – час починань
Перший день тижня є часом, коли потрібно йти вперед. Для зміни життя на краще на понеділок потрібно намічати нові проекти та справи. Все те, що ви давно хотіли розпочати, можна і потрібно розпочинати саме цього дня. Наприклад, можна спробувати відмовитися від шкідливої ​​звички, приступити до ремонту, пошуку роботи, або розпочати підготовку до іспиту і так далі.
Вівторок – найпродуктивніший день
За вівторком закріпилася слава найпродуктивнішого дня тижня. У цей час обов’язково потрібно працювати. Якщо хочеться схуднути – треба орати у спортзалі чи бігати. Якщо хочеться купити щось дороге, треба більше працювати. Усім, хто шукає кохання, варто проявляти максимальну активність у знайомствах. Вівторок – не час для відпочинку. Навіть якщо ви не працюєте в цей день, змінити долю ледаря не вдасться.

Середа – день наведення порядку
Наведення ладу в будинку, на робочому місці, а також у себе в голові. Це ідеальний час для нових покупок. Якщо ви давно накопичували на щось важливе, то можете потішити себе цим у середу. Покупки, здійснені третього дня тижня, будуть з високою ймовірністю успішними, сприятливими.
Четвер – день уповільнення
Уповільнення значить зупинка. Потрібно продовжувати працювати в тому напрямі, який для вас є пріоритетним, але не поспішайте. Ухвалення важливих рішень у четвер має бути зваженим, обережним.
П’ятниця – день зміни системи цінностей
У п’ятницю корисно робити мудрі висновки про людей, про події, справи, ті чи інші заняття. Якщо вам хочеться змінити своє життя на краще, то в п’ятницю обов’язково аналізуйте своє життя та отриманий досвід. Ви можете змінити все, що захочете.
Субота – день завершення справ
Субота має протилежну понеділку мету — завершення справ. Цього дня корисно робити фінальний ривок уперед, щоб досягати поставлених завдань. Щосуботи набагато простіше завершувати щось, бо уважність людей у ​​такі дні завжди на висоті.

Неділя – день духовного розвитку
Останнім днем ​​тижня дуже важливо займатися духовними практиками, читанням молитов, відпочивати. Потрібно займатися пошуками найвищого змилу життя, а також віддавати себе коханому хобі. Щоб життя змінилося, потрібно нести у цей світ лише любов, тепло та доброту.