Афірмації сили за знаком зодіаку

Усім нам потрібна мотивація, енергія та сила. Астрологи розповіли, якими афірмаціями можуть користуватися представники різних Знаків Зодіаку, щоб зробити міцнішим свій внутрішній стрижень.
Афірмації – це найпростіші ствердні речення фрази, які необхідно повторювати собі якомога частіше.

Якщо ви відчуваєте, що у вас є нестача сил і енергії, обов’язково зверніть увагу на відповідні мотивуючі фрази.

Овен
Овни — вкрай сильні люди, тому їм важливо повторювати себе якомога частіше наступні фрази: «моя енергія спрямовує у вірне русло», «я витрачаю сили і час правильно», «моє завдання стати ефективнішим», «я можуть навчитися всьому».
Телець
Тільці витрачають свої сили правильно, проте часто їх збивають зі шляху прикрі промахи, викликані заздрістю. Ось їх афірмації: «я знаю, чого хочу», «мої мети буде досягнуто», «я зможу подолати свої слабкості».
Близнюки
Близнюкам потрібно більш ефективно витрачати свій час, тому ось їх афірмації сили: “Я зосереджений/зосереджена на сто відсотків”, “я фокусую на тому, що для мене найважливіше в даний момент”.

Рак
Раками часто рухають емоції, а справах і роботі, чи процесі пошуку життєвого шляху вони часом бувають зайвими. Ось що треба говорити Ракам собі якнайчастіше: «я завжди спокійний/спокійна», «мене не можна вивести з себе», «я можу тримати себе в руках».
Лев
Леви — люди егоїстичні і часом гордовиті. Вони мають багато рішучості та сили, тому все, що від них вимагається, це просто знайти те, що вони люблять робити найбільше. Ось які афірмації їм підійдуть: “я люблю свою роботу”, “моя робота приносить мені задоволення”, “я радію кожному моменту свого життя”.
Діва
Діви нерідко перестають вірити, навіть коли їх наздоганяють якісь дрібні проблеми. Щоб це виправити, їм потрібно повторювати собі якнайчастіше: «я сильний/сильна, тому можу впоратися з будь-якою проблемою», «моя робота завжди продуктивна», «моя впевненість у собі непохитна і сильна».
Терези
Терези нерідко дуже віддані своїй справі та роботі. Настільки віддані, що забувають про відпочинок. Тому їм треба повторювати собі частіше: «моя полягає сила в рівновазі», «я вмію перебувати в гармонії з собою», «за свою важку працю я отримую те, про що мрію».
Скорпіон
Скорпіони для підтримки сили повинні постійно чогось сильно хотіти. Їм потрібно нагадувати собі про те, чого вони бажають найбільше: «я хочу (далі говоримо те, чого бажаємо)», «я знаю мої бажання і мрії», «я завжди знаю, чого хочу, тому що довіряю своїй інтуїції».

Стрілець
Стрільцям важливо пам’ятати про свої здібності та розуміти свою неприборкану енергетику. Саме тому афірмації сили їм потрібно починати зі слів “я усвідомлюю”: “я усвідомлюю весь масштаб своїх можливостей”, “мені вдасться підкорити цей світ своєю силою”, “я розумію свої цілі, тому моє життя будується так, як мені потрібно”.
Козеріг
Козероги часом навіть у періоди тотальної втоми думають, що можуть бути ще продуктивнішими, сильнішими і кращими, але в більшості випадків вони помиляються: «я отримую те, що заслуговую», «Всесвіт на моїй стороні, тому що я багато працюю», «я завжди на висоті».

Водолій
Водолії – це люди, які перебувають у постійних пошуках чогось нового, кращого. Їм потрібно говорити собі частіше такі фрази: «я отримаю те, чого хочу», «я змінююсь сама/сама, тому змінюю світ на краще».
Риби
Риби втрачають багато сил і енергії марно, просто розмірковуючи багато про те, про що не варто роздумувати. Щоб цього не відбувалося, їм потрібно повторювати собі: «я фокусуюсь лише на тому, що важливо», «мені чужі сумніви».