Афірмації за знаком зодіаку для залучення щастя

Усі хочуть бути щасливими, але не кожному вдається зробити це швидко. Щоб це стало реальним, радимо ознайомитися з найкориснішими афірмаціями за знаком Зодіаку.

Спочатку варто трохи розповісти про те, що таке афірмації, адже про них чули далеко не всі. Це особливі позитивні фрази, які допомагають налаштовувати свідомість на правильну хвилю, набувати віри в себе, досягати найкращих результатів у певних справах. Вони стають справді корисними, коли їх повторюють дуже часто. У такому разі вони швидше стануть частиною вашої свідомості, допоможуть позбавитися токсичних налаштувань.

Овен
Овни – люди, які воліють діяти. Також вони не дуже люблять запам’ятовувати щось складне, тому найкращі афірмації для них — найкоротші. Наприклад, ці люди можуть повторювати собі: «я сам спокій», «я зібраний/зібраний», «моїх сил вистачить на все», «я зможу подолати абсолютно все».
Телець
Тельці часто борються зі страхами та спокусами. Тому їм варто частіше повторювати собі: «Я знаю, чого хочу. Я можу це отримати». Також Тельці нерідко є заздрими людьми. Вони можуть частково або повністю виправити цю вроджену ваду, якщо повторюватимуть собі: «Я концентруюся лише на собі».
Близнюки
Сильні сторони Близнюків – харизма та красномовство. Їм варто робити ці сторони свого характеру ще більш актуальними. У цьому їм допоможуть відповідні афірмації: «Люди мене люблять, тому що я кохання і поважаю їх», «я випромінюю любов, світло і добро», «я приймаю людей такими, якими вони є».

Рак
Раки – досить чутливі та емоційні люди, тому їм потрібно повторювати собі якнайчастіше: “я – сильна і стабільна людина”, “я можу пережити будь-які негаразди”, “я вбирають у себе тільки найкраще”, “все, що відбувається, йде мені лише на користь».
Лев
Дві найголовніші проблеми Львів — це марнославство та егоїзм. Боротися з ними їм допоможуть кілька простих мотиваційних магічних фраз, що змінюють свідомість: «я перебуваю там, де заслуговую на перебувати», «я вмію дякувати людям за їхню доброту», «мені подобається робити людям щось приємне».
Діва
Діви – люди, які не вміють відпускати минуле. Воно часто стає для них сильним якорем, який тягне їх донизу, на саме дно. Щоб позбутися його, їм варто користуватися відповідними афірмаціями: «Мені чуже почуття страху і образи», «моє майбутнє повне любові та щастя».
Терези
Терезам властиво з певною періодичністю витрачати час зовсім не на те, на що їм варто було б це робити. Щоб позбавитися цієї звички, астрологи радять повторювати собі частіше такі слова: «я знаю, що для мене краще в даний момент», «я люблю себе, а також все те, що я роблю», «моя інтуїція завжди мене підтримує».
Скорпіон
Скорпіони — амбітні люди, яким заважає бажання керувати всіма навколо — особливо тими, хто їм дорогий. Щоб навчитися дарувати близьким свободу, їм потрібно повторювати такі фрази: «я приймаю мудрі рішення», «мої стосунки з людьми гармонійні», «я люблю цей світ».

Стрілець
Стрільці – динамічні люди, які не люблять сидіти на місці та чекати біля моря погоди. Їм потрібно трохи більше часу приділяти відпочинку і періодично сповільнюватися, тому астрологи радять їм повторювати: «я тішуся з поточним моментом», «я приймаю правильні рішення», «те, чого я чекаю, обов’язково відбудеться».
Козеріг
Козерогам властива завзятість і працьовитість, але вони не вміють знаходити спільну мову з людьми, бо не довіряють оточуючим. Щоб це виправити, можна скористатися відповідними афірмаціями: «я довіряю людям, тому вони теж довіряють мені», «я вмію знаходити в людях найкраще», «зі мною приємно спілкуватися, тому що я добра людина».

Водолій
Водолії трохи сумбурні та непередбачувані навіть для себе самих. Це часом призводить їх до хаосу, то астрологи радять представникам даного Знака повторювати собі частіше: «я знаю чого хочу», «мені подобається займатися тим, що я люблю», «я сфокусований/сфокусована, тому не допускаю помилок».
Риби
Риби – досить талановиті, але недовірливі люди, тому для підтримки гарного настрою і творчого потенціалу їм слід частіше повторювати собі такі фрази: “я приймаю свої недоліки”, “люди розуміють мене і прислухаються до мене”, “Всесвіт береже мене”, “моя інтуїція завжди стоїть на варті мого щастя».