Астролог назвав 5 небезпечних періодів, які чекають нас у другій половині 2020 року

2020 рік видався не найкращим. У минулому першій половині року ми встигли зустріти на своєму шляху коронавірус, проблеми в економіці і кризи в політиці. Астролог зазначає, що розслаблятися поки рано, адже людство чекають ще п’ять небезпечних періодів.

Ретроградний Марс з 10 вересня по 11 листопада
Ретроградність червоної планети пройде в Знаку Овна. Сама планета в такому стані – бомба уповільненої дії. При цьому вона ще й опиниться під сильним впливом стихії Вогню.

Ці два місяці будуть дуже напруженими в стосунках як між державами, так і між колегами, закоханими і родичами. Можливі військові конфлікти, нові політичні негаразди і загострення старих. Закоханим людям не варто нагадувати минулі помилки. Астролог радить сфокусуватися на майбутньому, а не на минулому.
Дуже прибутковим може виявитися бізнес, побудований на ризик, але якщо ви не готові попрощатися з грошима, краще не влазити в авантюри. Обережність все одно залишиться в пріоритеті.
Ретроградний Меркурій з 14 жовтня по 3 листопада
На тлі ретроградного Марса в Овні Меркурій буде нешкідливим, хоча бути обережними все ж варто. У ці пару тижнів краще не робити великих покупок, не розкидатися грошима направо і наліво. В крайньому випадку астрологи радять скористатися змовою на успішну покупку.

Астролог зазначає, що буде утруднений процес отримання нових знань, розсіється увагу людей. Буде дуже складно знаходити спільну мову і знайомитися. Щоб не відбувалося нічого поганого, Василиса Володіна рекомендує залишатися собою і не поспішати з рішеннями.
З’єднання Плутона і Юпітера в листопаді
Це ще одне не найприємніше астрологічне подія. В даному випадку воно розпочнеться 12 листопада і триватиме більше тижня – до 20 листопада. Подібне явище відбувається приблизно один раз в 12 років.
Енергетика планет з’єднається разом, що стане причиною активізації наших старих комплексів і страхів, внутрішніх демонів. Люди можуть стати дуже дратівливими або надмірно пасивними. Кому-то захочеться робити ірраціональні покупки, а хтось стане надмірно економним і жадібним.
Черстві люди стануть ще більш черствими, а чутливі будуть частіше проливати сльози, переживати через дрібниці. Щоб все це пройшло стороною і не торкнулося вас, Василиса Володіна рекомендує зайняти себе чимось новим. Це може бути якесь захоплення або робота. Найголовніше в цей період – не намагатися змінити того, хто хоче бути один, і не нав’язувати нікому свою волю. Нехай кожен сам вирішує, що і як йому робити, інакше на вас можуть повісити чужі проблеми і гріхи.
З’єднання Юпітера і Сатурна у Водолії
Зустріч двох планет відбудеться 21 грудня. Таке трапляється лише раз в 20 років, що робить подібне астрономічне явище досить рідкісним. Близькість цих планет буде небезпечною з 17 по 25 грудня, однак Василина Володіна радить бути гранично обережними весь грудень.
Це з’єднання ознаменує собою початок нової «повітряної» ери. Згідно з прогнозами, це має буде привести до серйозних змін в світовій економіці, причому не на рік і не десять, а приблизно на два століття вперед. Ніхто не знає, до чого саме потрібно готуватися і як це робити. Зміни можуть початися різко і стихійно або можуть запуститися через якогось несприятливого процесу. Можливо, що епідемія коронавируса і є те саме початок, а в грудні ми побачимо перші наслідки.

Коридор затемнень з 28 листопада до 16 грудня
30 листопада і 14 грудня відбудуться два останні з шести затемнень 2020 року. Ці затемнення будуть вісниками змін і великої небезпеки не принесуть. 30 листопада відбудеться напівтіньове затемнення Місяця в Близнюках, яке підштовхне людей до усвідомлення своїх минулих дій. 14 грудня відбудеться повне затемнення Сонця – енергетично напружений явище. Протягом цього коридору затемнень бажано позбуватися від зжили себе відносин. У цей період доведеться зустрітися з внутрішніми негараздами та комплексами.