Астрологічні події в серпні 2020 року, які принесуть удачу

Від положення зірок в особистому гороскопі і на небосхилі залежить те, як буде складатися життя. Тому важливо знати, які події приготував нам серпень, хоча б у загальних рисах.

За словами астрологів, серпень – найсприятливіший і щасливий місяць 2020 року. Це буде ідеальний час, щоб повністю відновити сили, поправити здоров’я і навести порядок в життя.

7 серпня, субота – Венера перейде в сузір’я Рака. Ця подія створить сприятливі обставини для того, щоб поліпшити себе і світ навколо. Можна зайнятися перетворенням будинку або іміджу, духовними практиками і саморозвитком. Енергії дня несуть світло і надію. Чи стане гранично ясно, в яких аспектах потрібно і можна поліпшити своє життя, переробити її «під себе», зробити рестарт нових цілей. Рішучість, інтуїція і творчий підхід дуже стануть в нагоді тим, хто хоче знайти правильне рішення, розрубати заплутані вузли або перевернути нещасливу сторінку в своєму житті.
15 серпня, субота – початок ретроградації Урана. Астрологи зазначають, що дана подія складно назвати вдалим, але у нього будуть і свої плюси. Настрій виявиться піднесеним, але динаміка дня багатьох штовхне на імпульсивні, необдумані вчинки. Особлива обережність потрібно в поводженні з грошима: Уран підвищить ризик фінансових втрат. Ділова сфера може постраждати від необдуманих слів і різких рішень, а значить, удача посміхнеться тим, хто зможе стримати емоції і зменшити швидкість.

20 серпня, п’ятниця – Меркурій перекочує в свою обитель, сузір’я Діви. Це буде час чистоти. Мова йде не тільки про чистоту в будинку, але і про чистоту думок, почуттів, вчинків і рішень. Багатьох чекає складна, багатоетапна робота над собою, яка зажадає сили волі і віри в краще. Найголовніша порада від астрологів – брати і діяти, відсікаючи все зайве і корисливе. День налаштовує на турботу про себе. Почати можна з духовних практик, а далі виникне інтерес для чогось більш серйозного.
22 серпня, п’ятниця – Сонце в Знаку Діви. Це буде період осмислення і аналізу власного життя. Вийде підсумувати все, що залишилося позаду, і скласти плани на найближчі місяці. Це відмінний момент для того, щоб вірно розставити акценти в своїх цілях і налаштуватися на успіх в професійному житті. Під наглядом сонячної Діви з’являться відмінні шанси для вдалого вкладення, повернення боргу, кредитування та великих покупок. Інший важливий момент – спадання Місяця, енергія якої запускає процеси очищення і позбавлення: вийде добре розібрати спірні питання, пробачити образи і попросити вибачення.

27-31 серпня – завершення кульмінаційного астрологічного етапу. В останні 5 днів літа, що минає варто підвести риску і сміливо глянути в майбутнє. Астрологи радять всім звернути увагу на свої плани – це допоможе виявити нові шляхи досягнення намічених цілей і сприятливі русла діяльності в професійній сфері. Для багатьох стануть яснішими можливості фінансового і духовного зростання.