Астрологічний прогноз для знаків зодіак на грудень 2022 року.

Ось і настає останній місяць року – він же перший місяць зими.

Цей період буде багатий на різні астрологічні події, тому дуже важливо дізнатися про думку експертів про те, як ці події вплинуть на наше з вами життя.

Овен
Овнам без підвищеної енергетики дуже складно рухатиметься вперед до мети. Саме тому астрологи в першу чергу радять їм позбутися шкідливих звичок, які позбавляють сил, енергії та удачі. У грудні доведеться бути максимально відповідальними, уважними і в жодному разі не допускати помилок. Кожна з них може відкидати Овнів назад на велику відстань, віддаляючи момент тріумфу у справах та роботі. У середині грудня представники цього Знаку можуть почати хвилювати питання, які раніше не були для них пріоритетними. Це сигнал внутрішніх змін.
Телець
Тільці, як головні домосіди та загалом любителі перебування в домашній обстановці та любителі створення затишку, повинні почати слідувати порадам фен-шуй про залучення удачі. Настав час зробити будинок ще більшим місцем сили, ніж раніше. Це гарантує Тельцям удачу та спокій, силу та зібраність протягом усього грудня. Найсильніше на їхньому настрої та енергетиці відіб’ється слабка Венера в Козерозі. Сила стихії Землі змусить планету позбавити Тельців творчого настрою. Підготовку до новорічних свят та новорічної ночі краще розпочинати за два-три тижні.
Близнюки
На останніх астрологічних змін Близнюки можуть стати більш переживальними та нервозними. Представники цього Знаку вміють дивитися на життя через призму оптимізму, але можуть трохи забути, як це робити. Їм варто оточити себе добрими людьми і займатися лише тими справами, які приносять задоволення. Усі найважливіші робочі справи краще встигнути зробити до 6 грудня. Важливі покупки та підготовку до свят краще не відкладати до останнього.

Рак
Раків чекають деякі проблеми з енергетикою та настроєм. Щоб їх не було, астрологи радять стежити за здоров’ям, правильно харчуватися та пити більше води. Таким чином, Раки підтримають силу своєї Водної стихії. У коханні багатьом людям цього Знаку вдасться відкрити нові грані. Можливі затяжні багатоденні сварки, тому краще не сперечатися із другою половинкою. У справах теж можуть бути певні негаразди в останні пару тижнів року.
Лев
Левам уже з перших днів грудня треба перестати перетягувати на себе чужі проблеми. Це дуже важливо, тому що ні часу, ні сил, ні нервів не вистачить на себе та інших одночасно. Грудень – це час, коли потрібно навчитися делегувати обов’язки правильним людям і фокусуватися на тому, що важливо для себе. Якщо Леви не хочуть, щоб останні дні року перетворилися на тотальний аврал, сварки та негатив, їм доведеться займатися підготовкою до свят та вирішенням важливих питань наперед. Тільки так можна буде оминути проблему.
Діва
До дівчат почне повертатися успіх на початку місяця, але з 6 числа Меркурій знову займе несприятливий стан. Не виключено, що відповідальні та працьовиті Діви почнуть сприймати обов’язки як важкий тягар. Це нормально на тлі астрологічних подій грудня, але краще не втрачати продуктивності, оскільки в такому разі передноворічний настрій може бути сильно зіпсований поганим настроєм та проблемами щодо підготовки до свят.
Терези
Терезам варто перестати чекати від оточуючих якоїсь допомоги, розсудливості, доброти. У грудні доведеться наділятись лише на себе. Частка самостійності допоможе людям даного Знака Зодіаку вирішити всі проблеми і стати кращою, продуктивнішою. Чого точно слід уникати в грудні, так це лінощі. Так, багато справ не будуть виходити з першого разу, але це точно не привід втрачати впевненість у собі.
Скорпіон
Скорпіонам буде потрібний захист від негативної енергії. Дуже небезпечною у грудні для Скорпіонів стане і самокритика. Якщо ці люди хочуть бути успішними, їм доведеться перестати дорікати собі за минулі помилки. Наприкінці 2022 року важливо сфокусуватися на майбутньому та сьогоденні. Увага до поточних справ може принести багато користі Скорпіонам.

Стрілець
Стрільцям потрібно якнайменше лаяти себе за помилки. Краще навчитися хвалити себе навіть за малі перемоги та успіхи, адже у грудні буде багато негативу. Прийде створювати світлі плями самим. У жодному разі не можна смітити грошима, особливо перед початком нового року. Передсвяткові покупки краще робити обдумано та обережно, а також за кілька тижнів. Розкріпачитися перед початком нового року Стрільцям допоможе своєчасний відпочинок та зміна обстановки. Не треба доводити себе до жару роботою і справами.
Козеріг
Козерогів чекають великі проблеми з мотивацією та енергетикою. Настав час змінити ритм життя і трохи сповільнитися. Козерогам не можна перевтомлюватися і недбало ставитися до свого здоров’я. У цьому немає нічого поганого, особливо якщо йдеться про несприятливий час типу майбутнього грудня.

Водолій
Водолії у грудні зможуть змінити свою долю. Нічні світила не в кращій позиції, але Водоліям вистачить одного Нептуна, який поодинці зможе перекрити негатив решти планет і зробити Водоліїв одними з найпродуктивніших і щасливих людей місяця. Астрологи рекомендують не упускати деталей і фокусуватися на кожній дрібниці. Необхідно пам’ятати, що у будь-якій бочці з дьогтем завжди є крапля меду. Навіть негативні події таїтимуть у собі щось хороше, тож краще не поспішати з висновками.
Риби
Риби вже на початку грудня можуть почати ставити питання про те, чи потрібні їм зміни в житті. Про це їм скажуть особливі знаки Всесвіту та інтуїція. Якщо люди цього Водного Знаку раптом вирішать, що їм потрібно щось змінити, краще починати діяти негайно. У цьому їм допоможе Нептун. Чого точно робити не варто, так це звалювати на себе всі тягарі світу. За потреби краще попросити про допомогу другу половинку, родичів, друзів. При цьому потрібно пам’ятати, що в майбутньому доведеться допомогти комусь із близьких у відповідь.