Астрологічний прогноз на серпень 2020 для всіх знаків зодіаку

Настає останній місяць літа. Астрологи зазначають, що серпень буде досить спокійним і приємним місяцем.

Багато літні починання прийдуть до завершення і порадують своїми результатами.

Овен
У людей даного Знака Зодіаку в серпні настане ідеальний час для амурних пригод. Це буде дуже сприятливий період для побачень, нових знайомств, флірту і пошуків другої половинки.
У фінансовій і робочої сферах на початку місяця очікуються невеликі затримки і неполадки, але все швидко зміниться в кращу сторону. Варто ретельніше перевіряти готівку при здійсненні покупок і більше часу присвячувати попередніми перевірками. Не потрібно собі відмовляти в чому-небудь, але краще при цьому економити.
Телець
Тельцям необхідно захистити себе від чужої негативної енергії. У серпні очікується розквіт енергетичних вампірів, токсичних людей і недоброзичливців. У справах і на роботі астрологи рекомендують покладатися тільки на себе і на перевірених людей. Бажано бути обережніше в спілкуванні з новими клієнтами і партнерами.
У любові все буде максимально спокійно і без будь-якого натяку на негатив. Астрологи рекомендують Тельцям робити якомога більше приємних речей для родичів, дітей, близьких. У цьому місяці можна брати невелику відпустку, відправлятися в спільні подорожі, проводити час вдома, збиратися всією сім’єю на дачі.
Близнюки
Близнюкам доведеться проявити свої організаторські здібності в сімейному колі. У серпні можна зблизити всіх і посприяти проведенню сімейних вечерь, посиденьок. Це буде ідеальний час для спілкування, спільної допомоги один одному. Для романтики в серпні теж знайдеться місце, тому не варто багато часу проводити на самоті.
У роботі і справах бажано проявляти більше ініціативи: в іншому випадку не вийде збільшити доходи. Під лежачий камінь вода не тече: не виключено, що друга половина місяця стане трохи нервовою та напруженою, але не потрібно бити на сполох.
Рак
Астрологи радять бути уважнішими до деталей і обережніше при здійсненні покупок. Настає той момент, коли необхідно проявляти всі свої кращі якості, в тому числі креативні й організаторські здібності. Тоді начальство і партнери переймуться повагою.
У любові варто боротися з негативними думками. Якщо з ними боротися, то вже з перших днів серпня можна відчути позитивні зміни. Це ідеальний час для роботи над собою і своїми думками.

Лев
Левам посміхнеться удача у всіх сферах життя. Серпня стане для них часом позитивних змін. По-перше, варто звернути увагу на відносини з коханою людиною. Потрібно подивитися правді в очі і визначити, в якому напрямку варто далі рухатися, щоб поліпшити відносини, знайти щастя.
У самотніх Львів буде відмінна можливість істотно досягти успіху в робочих справах, бізнесі, творчості. Від них пора позбутися в першу чергу. Далі астрологи рекомендують скласти план дій і нікому зі сторонніх не розповідати про свої амбіції, цілі і бажання.
Діва
У серпні Дев очікують великі успіхи на любовному фронті. Велика ймовірність того, що приємна людина сам з’явиться в житті Дів, тому варто запастися терпінням.
У фінансовій сфері астрологи радять не робити різких кроків, не змінювати напрямок розвитку. Варто сфокусуватися на звичних справах. Підвищити продуктивність допоможе відповідальне ставлення до справ, вміння відпочивати. Знайти мотивацію буде нескладно – для цього необхідно оточити себе натхненними людьми, які не звикли лінуватися.
Терези
Терезам варто в першій половині місяця направити свою енергію на пошуки рішень в бізнесі і на роботі. Потрібно пам’ятати, що в серпні гроші будуть любити порядок. Це прекрасний період для відкриття рахунку в банку, розрахунку по боргах.
Друга половина серпня прекрасно підійде для пошуку кохання або зміцнення відносин. Спільні справи будуть однаково приємними для всіх Терезів. Для того, щоб зблизитися з людиною, почати відносини або зробити їх міцніше, важливо разом зустрітися зі вражаючим подією. Можна відправитися в спільну подорож.
Скорпіон
Скорпіони за останні тижні наситилися деструктивної енергією планет і зірок, яка могла спровокувати негативні програми. У серпні самі зірки знайдуть творчу силу, яка очистить розум Скорпіонів від усього зайвого і допоможе їм підбадьоритися.
Август 2020 року – ідеальний час для пошуків себе, розвитку нових навичок, підвищеної активності у всіх сферах життя. У Скорпіонів буде багато сил і енергії для подолання проблем і негараздів будь-якого масштабу і характеру. Потрібно лише повірити в себе і налаштуватися на потрібну хвилю. Серпень – не час для відпочинку. Це час роботи і активності.

Стрілець
Стрільцям в перший тиждень серпня варто задуматися про енергетичну захист від негативних людей. З 8 серпня сила зірок і планет стане творчої, тому для Стрільців почнуть відкриватися нові двері в життя.
Це прекрасний місяць для шопінгу, зміни стилю, зачіски. Ще в цей період корисно міняти роботу, шукати нові джерела доходу. Світ зміниться на краще, рівно як і думки Стрільців. Це ідеальний час для творчих подвигів і незвичайних рішень, для фізичної активності.
Козеріг
Перші пару тижнів серпня для Козерогів буде просто чарівними. Їм вдасться зробити своє життя кращим, підвищити доходи і оптимізувати витрати. У серпні можна відмовлятися від шкідливих звичок, виробляти нові корисні якості характеру.
А ще в серпні необхідно діяти, а не чекати біля моря погоди. Навіть в складні періоди астрологи рекомендують не йти в себе і не переживати через дрібниці. Козероги зараз на підйомі, тому навіть в більш спокійну, другу половину серпня не варто знижувати темп.
Водолій
Астрологи зазначають, що на самому початку місяця у Водоліїв може з’явитися багато нових проблем і негараздів, які зажадають термінового вирішення і великої уваги, великих витрат сил і часу. Не варто падати духом, бо таким чином Всесвіт спробує внести позитивні корективи в життя Водоліїв. Якщо перший млинець вийшов грудкою, не можна опускати руки: пора пробувати нові рецепти.
Приблизно до 10 серпня удача почне поступово повертатися. Кінець літа буде в цілому дуже сприятливим для роботи і бізнесу. Корисно здійснювати великі покупки, укладати угоди. Ще не час брати відпустку: якщо і відпочивати, то точно не зараз.
Риби
Рибам варто остерігатися агресивних людей. Багато з цих людей можуть представляти для Риб небезпека. Бажано обходити стороною конфлікти і не фокусуватися на негативних емоціях. Сторонні люди можуть приносити багато бід і проблем. Якщо захочеться поспілкуватися з кимось, то краще оточити себе перевіреними друзями і соратниками.
Друга половина серпня ідеально підійде для подорожей, пошуків любові, зміни обстановки. Також в серпні можна займатися духовними пошуками, практиками, шукати сенс життя і ставити перед собою нові цілі. У другій половині місяця велика ймовірність зустріти наставника.