Астрологічний рейтинг: провокатори по знаку зодіаку

У будь-якому оточенні завжди знайдеться хоча б одна людина, яку з легкістю можна назвати провокатором.

Астрологи склали рейтинг типових підбурювачів по Знаку Зодіаку, який допоможе дізнатися, з ким варто бути обережнішими.

12 місце: Ваги
Терезам найменше хочеться витрачати свій час на те, щоб продумувати підступні плани. Вони сфокусовані на своїх справах і дуже рідко хочуть виступати в ролі порушників порядку. Вони, скоріше, ті самі люди, які будуть всіляко це обурення пригнічувати, тому їм саме місце на останній сходинці цього рейтингу.
11 місце: Риби
У Риб немає ніякого бажання витрачати енергію на подібні справи. Вони можуть спровокувати когось на негатив випадково своєю лінню, прокрастинація або безпечністю, але це відбувається рідко. На Риб неможливо злитися, адже це приємні і милі люди, доброзичливі і трохи сором’язливі.
10 місце: Козеріг
Козероги точно не будуть нікого під’юджувати, по крайней мере, спеціально. Це люди, які люблять спокій і самоту, але своєї зайвої скритністю вони можуть змусити людину відвернутися від них. Щоб не дратувати оточуючих, їм потрібно бути трішки більш комунікабельними.

9 місце: Діва
Діви ставляться до представників наймудріших Знаків Зодіаку. Вже вони-то знають, що провокаціями свого не добитися, а їх наслідки можуть бути плачевними. Проте іноді вони поступаються принципами, якщо це того варте. Часом Діви дивують навіть самих себе витонченістю своїх планів.
8 місце: Овен
Незважаючи на те, що Овни – типові представники Вогненної стихії, вони не провокують людей просто так. По крайней мере, вони не роблять цього спеціально. Овни можуть провокувати в людях негатив своїми відчайдушністю, непунктуальністю і безцеремонністю.
7 місце: Рак
Раки не будують підступів і не вміють бути хитрими. Проте вони часто виводять оточуючих з себе і провокують їх на агресію своєю реакцією на негативні факти, на неприємні події. Вони починають панікувати, ніж дратують всіх навколо.
6 місце: Телець
Тельці ніколи не діють першими, однак якщо вони зрозуміють, що хтось спеціально намагається пробудити в них негатив, вони тут же дадуть відповідь зустрічними провокаціями. З ними краще не жартувати, тому що якщо закінчаться гострі слова та хитрості, в хід підуть кулаки і образи.
5 місце: Лев
Це найчастіші провокатори мимоволі. Вони не хочуть лайки і сварок, але оточуючі часом дуже швидко виходять з себе поруч з ними. Хтось вважає, що це відбувається через їх егоїзму або занадто високої самооцінки. Астрологи зазначають, що і те, й інше однаково дратує оточуючих.
4 місце: Водолій
Людям цього Знака живеться комфортно в спокійній і тихій обстановці, але часом вони спеціально кого-небудь зачіпають, щоб розважити себе. Так відбувається в основному з близькими і друзями, хоча під гарячу руку можуть потрапити і зовсім незнайомі люди.

3 місце: Близнюк
Улюблене заняття Близнюків – виводити людей з себе і спостерігати за їхньою реакцією. Вони роблять це так тонко і непомітно, що тільки самі уважні можуть помітити це. Вони отримують заслужене третє місце, тому що немає нікого, хто настільки любив би спостерігати за хаосом навколо себе.
2 місце: Скорпіон
Це одні з найбільш вмілих провокаторів. Скорпіони дуже спритно розставляють свої пастки, а їх жертви часом навіть не помічають, що їх вивели з себе спеціально. З Скорпіонами варто бути дуже обережними, не дивлячись на те, що вони йдуть на хитрість далеко не завжди.
1 місце: Стрілець
Стрільці вважаються людьми, які з дитинства володіють неймовірними навичками маніпуляції. Вони можуть спровокувати кого завгодно, коли завгодно, причому без особливих зусиль. Їм це потрібно для відволікання уваги, досягнення своїх цілей. Це розумні і дуже небезпечні суперники в будь-якій справі.