Астрологічний сенс зорепаду Персеїди з 22 липня по 24 серпня 2022 року

Кожен зірковий потік, через який проходить наша з вами планета, має цілу низку важливих показників, а також особливий астрологічний зміст. Експерти розповіли, що нам принесе зорепад Персеїди влітку 2022 року.

Наприкінці липня настає чудовий час для спроб змінити життя на краще. Персеїди у цьому плані будуть чудовими помічниками.

Основні характеристики Персеїд 2022 року
Для початку варто відзначити, що це один із найінтенсивніших і найяскравіших зорепадів на рік. Він входить у трійку найяскравіших метеорних потоків. Пропустити момент входу в атмосферу Землі болідів та метеорів буде просто неможливо.
Пікове значення зірок буде приблизно з 11 по 13 серпня. Цілком ймовірно, що найактивнішою вночі для Персеїд буде ніч з 12 на 13 число. Залишається лише сподіватися, що ці три дні будуть максимально ясними.

Швидше за все, ви побачите яскраві спалахи, оскільки пікове число падаючих зірок під час активності Персеїд може досягати півтисячі. Це велика рідкість, коли вдається побачити 8-9 метеорів за хвилину, але як мінімум на 2-3 метеори за хвилину розраховувати можна. Це дуже багато, якщо порівнювати з іншими потоками.
Астрологічний зміст Персеїд
Астрологи відзначають, що в 2022 році Персеїди чудово синергуватимуть із силою планет і зірок. Найбільш сильним вплив потоку виявиться, очевидно, у середині серпня, а саме – 11, 12 та 13 числа.
Вплив потоку на нашу свідомість дуже важливий, хоч і не завжди відчутний. Персеїди допомагають нам усвідомлювати та приймати свої слабкі сторони. Цей потік наповнює нас силою та впевненістю, допомагаючи позбавлятися комплексів, шкідливих звичок, негативного мислення. У період активності Персеїд астрологи наполегливо радять якнайчастіше робити добрі вчинки. Це потрібно для того, щоб очистити карму і залучити до свого життя більше успіху.

Це чудовий час для перетворення житла. Можна робити ремонт, переїжджати, забиратися, робити перестановку меблів, купувати щось нове з аксесуарів та побутової техніки. Під час активності Персеїд корисно заводити свійських тварин, доглядати старих батьків.