Астрологія темпераменту: люди-флегматики за знаком зодіаку

Як відомо, всього є чотири типи вищої нервової діяльності: сангвінік, меланхолік, холерик та флегматик. Цього разу астрологи розповіли про те, люди яких знаків зодіаку найчастіше є флегматиками — найспокійнішими людьми на планеті.

Нещодавно ми розповіли про те, люди яких знаків найчастіше ставляться до холериків. Флегматики є багато в чому їх повною протилежністю.

Хто такі флегматики
Це не тільки спокійні люди. Флегматиків відрізняє посидючість, уміння фокусуватися на важливих для них справах, а також уміння утримувати увагу на чомусь одному.
Люди з таким типом темпераменту вміють перебувати на самоті. Їм не страшні складні завдання, відсутність можливості спілкуватися з кимось. Багато хто помилково вважає, що флегматики — нудні люди, але це спостерігається далеко не завжди. Так, вони можуть здатися вам похмурими, але це можливо тільки в тому випадку, якщо вони чимось захоплені або зайняті чимось важливим.

Якщо ж їхній розум вільний, і вони готові поспілкуватися з вами, то майже завжди ви зустрінете шквал позитивних емоцій. Флегматики славляться своїм позитивним поглядом світ.
Які знаки зодіаку є типовими флегматиками
Телець. Тільці бідні на емоції. Багато людей говорять, які щільно спілкуються з представниками даного Знака, відзначають, що Телець вміє бути або добрим і лагідним, або потайливим і холодним. Вибір відбувається відповідно до різних життєвих ситуацій. Також Тельцям, яких з якоїсь причини часто відносять до холериків, властива млявість та лінь, а це вже риса флегматиків. Тільці працюють на зношування, але періодично їм потрібно нічого не робити.
Терези. Швидше за все, ви думали, що Терези – це типові сангвініки, але це не так. Так, Терези люблять спілкування, але для них воно не відіграє особливої ​​ролі. Терези – це люди, які часто знаходяться самі в собі. Їх головну роль грає терпіння і спокій. Терези вміють чекати, якщо це від них вимагається. Також одна з головних рис флегматичних людей – спокій. Терези не виходять із себе, якщо їх хтось провокує. Вони просто намагаються обійти стороною конфлікт, або звести все до жарту, непорозуміння.

Козеріг. Козерога дуже складно перемикатися з одного виду діяльності на інший. Ці люди бідні на емоції, що основним способом відрізнити флегматика від меланхоліка. Якщо Козерога сумно, він не буде з цього роздмухувати проблему. Якщо Козерогові весело, він не наполягатиме на тому, щоб всі оточуючі розділили з ним цей стан душі. Козероги не дуже добре пристосовуються до нових умов. Їм подобається сталість та спокій.