Астрологія темпераменту: люди-холерики за знаком зодіаку

Усього існує чотири основних типи темпераменту: холерик, сангвінік, флегматик та меланхолік. Астрологи вирішили розповісти про те, хто із знаків Зодіаку найчастіше є яскравим представником першої групи – холериків.

Енергетика людини залежить від багатьох факторів. Приналежність до одного з типів темпераменту може вказувати на деякі особливості біополя.

Хто такі холерики
Для початку необхідно розібратися із цим питанням. Холериками, як правило, називають людей, які:
імпульсивні;
непосидючі;
нестримні;
конфліктні;
нестійкі.
Зрозуміло, чистого холерика знайти дуже складно, але є чимало людей, які майже завжди поводяться саме так, як властиво цьому типу темпераменту. Будьте обережнішими з тими, про кого йтиметься далі, тому що ці люди часом вкрай непередбачувані.

Які Знаки найчастіше бувають холериками
Овен. Звісно ж, саме ці люди відкривають наш список типових холериків. Овни – це одні з найімпульсивніших, гарячих, неприборканих людей, які не люблять стримувати свої емоції. Вони відповідають агресією на агресію, мають вибухонебезпечний характер, не вміють поводитися спокійно. Це виявляється не просто в якихось дрібних життєвих ситуаціях, а й загалом у їхньому світогляді. Овни ненавидять нудьгу. Їхня стихія — це метушня, рух. Їхня привабливість пояснюється домішкою сангвінічних рис. Вони люблять побалакати і ненавидять самотність.
Діва. Так-так, Діви у списку холериків. Багато хто записав би їх у флегматиків чи меланхоліків, але це не правильно. У них є таланти і риси характеру, які показують їх як флегматиків, але вони дуже бурхливо реагують на все, що відбувається у їхньому житті. Нехай вони не такі запальні і непосидючі як Овни, зате вони майже завжди дуже засмучуються через дрібниці. Їх часто вибиває щось із колії, але не через те, що вони чутливі і вразливі, а через те, що їх дратує вирішувати більше завдань, ніж потрібно. Вони постійно щось роблять і чимось зайняті. Коли їм необхідно виділяти час під нові справи, що раптово з’явилися, вони можуть стати дуже агресивними.
Лев. Леви це ще одні типові холерики. Вони не завжди нестримні та динамічні, зате завжди агресивні з тими, хто намагається їх вивести на емоції. Точніше, вони навіть не встигають роздратуватися. У більшості випадків їм вистачає кілька секунд, щоб фізичним або емоційним тиском поставити на місце людини, яка порушила їхню зону комфорту. Леви також люблять конкуренцію, а це теж свідчить про те, що вони холерики до мозку кісток. Вони без питань готові вклинитися в гонку за фінансову чи якусь іншу винагороду. Вони люблять сам процес і прагнуть перемоги.

Пам’ятайте, що темперамент сильно впливає на нашу долю. Знакам-холерикам необхідно навчитися тримати себе в руках, щоб не витрачати надто багато енергії даремно. Це і є їхній головний мінус, адже вони нерідко вимотують себе нервами та нескінченним рухом.