Автор «Гри престолів» назвав терміни виходу нової книги

Письменник Джордж Мартін назвав терміни виходу нової, шостої частини епопеї «Пісня льоду і полум’я», за якою знятий серіал «Гра престолів». Про це він написав у своєму блозі.

 

Книга вийде не раніше літа 2021 роки, переконаний письменник. Він зазначив, що зараз знаходиться в «хатині в горах», і обстановка сприяє творчому процесу. «Примусова ізоляція допомагає мені писати. Кожен день я проводжу багато часу над “вітрами зими”, і спостерігаю в справі стабільний прогрес … Це буде величезна книга, і мені належить ще довгий шлях », – розповів Мартін.
За словами автора «Гри престолів», він дуже засмутився, коли з’їзд письменників-фантастів CoNZealand перенесли у віртуальний простір і він не зміг бути присутнім на ньому. Однак Мартін говорить, що готовий їхати в наступному році. «І я сподіваюся, що до того моменту і пандемія COVID-2019, і” Вітру зими “будуть закінчені», – пише він.
«Вітру зими» повинні стати передостанньою частиною епопеї «Пісні льоду і полум’я». Фанати чекали, що роман побачить світ ще в 2014-2015 роках, але Мартін постійно відкладав роботу над ним.