Батько Цоя спростував відомості про лист Путіну з проханням заборонити фільм про сина

Батько лідера групи «Кіно» Віктора Цоя Роберт спростував відомості про те, що він надіслав листа президенту Росії Володимиру Путіну з проханням заборонити фільм про сина, знятий режисером Олексієм Учителем.

 

«Це брехня, брехня це. Ніколи нічого нікому не писав я », – сказав він. У бесіді з агентством Роберт Цой зазначив, що фільм поки не бачив і не знає, чи буде його дивитися. Однак, на думку батька музиканта, судити про сюжет стрічки до її виходу – передчасно.
Він також додав, що Учитель запитував дозвіл на зйомки фільму, і Цой-старший цей дозвіл дав. Однак деталі не обговорював, і згодом перестав підтримувати зв’язок з режисером. «В принципі, я в курсі, що він випускає фільм. Чомусь багато шуму піднялося з цього приводу – я не розумію, в чому справа. Хто-небудь бачив цей фільм? Що там, є щось обурливе? » – задався питанням пенсіонер.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що син Віктора Цоя Олександр і батько музиканта направили лист Путіну з вимогою заборонити прокат картини Учителя. У листі говорилося, що режисер не просив дозволу на використання образу музиканта. Крім того, стрічка в зверненні була названа вульгарним видовищем.