Боги-покровителі по скандинавському гороскопу

Існують гороскопи за Знаком Зодіаку, східні, гороскоп друїдів, слов’янська і так далі.
Виявляється є ще й скандинавський гороскоп, згідно з яким кожна людина має свого Бога-покровителя, якого можна і потрібно просити про допомогу.

Скандинавська культура нерозривно пов’язана з рунами, богами, природою, енергією землі, води, Сонця та вітру. Якщо ви хочете почати залучати більше удачі у своє життя, ознайомтеся зі своїм покровителем. Він допоможе вам наповнити своє життя змістом.

Локи (дні народження з 21 січня до 19 лютого)
Це Бог шкоди, але це не означає, що всі, хто народився в цей час, проклятий. Навпаки, Локі надсилає таким людям випробування, за успішне проходження яких він нагороджує їх успіхом, успіхами в якійсь справі. Якщо ви народилися в цей час, то не варто лякатися труднощів. Подолайте їх і чекайте на приємні заохочення. Експерти не радять вам добиватися свого шляхом хитрості та обману, інакше ваш покровитель покарає вас за це.
Валі (дні народження з 20 лютого до 20 березня)
Валі – бог природи, покровитель царства рослин. Якщо він є вашим покровителем, намагайтеся оточувати себе рослинами. У вашому будинку має бути більше «зелених друзів». Ваші найпотужніші талісмани удачі – вироби з дерева з висіченими на них потрібними вам рунами, а також зелений, чорний та коричневий одяг. Люди, народжені в цей час, мають сильне шосте почуття, а також високий рівень проникливості. Обдурити їх дуже важко.
Один (дні народження з 21 березня до 20 квітня)
Один – верховний бог у скандинавському гороскопі. Він заступається дуже мудрим, розумним і непохитним людям. Якщо у вас недостатньо багато сили та віри в себе, Один дасть вам це, але необхідно витрачати свою енергію та час правильно. Люди, народжені у період, отримують задоволення немає від дрібних радощів, як від великих досягнень своєму життєвому шляху. Їм потрібно постійно рухатись вперед, залишатися мотивованими. Інакше вони можуть згаснути.

Тор (дні народження з 21 квітня до 20 травня)
Народжені під заступництвом бога грому є дуже енергійними, сильними і вольовими особистостями. Це вкрай здібні особистості, яким у буквальному розумінні все під силу. Вони витривалі і добре справляються з будь-якою важкою розумовою чи фізичною роботою. Ці люди прагнуть до того, щоб зробити свій будинок більш приємним та затишним. Поруч із ними багато хто відчуває умиротворення. Народжені під молотом Тора роблять цей світ кращим.
Тир (дні народження з 21 травня до 21 червня)
Тир – бог справедливості. Якщо у житті людини, народженої під його заступництвом, відбуваються якісь негативні події, Тир обов’язково допоможе їх пережити. Він виконує роль сильного оберегу. Тир завжди поруч і завжди вбереже своїх підопічних від пристріту, псування, прокляття, ворогів та хвороби. Серед цих людей багато довгожителів і просто ті, хто міцний духом та тілом.
Бальдр (дні народження з 22 червня до 22 липня)
Цей бог-покровитель є джерелом добра, кохання, порозуміння. Люди, які народжуються під його крилом, стають чудовими сім’янинами. З ними легко та приємно спілкуватися. Вони чудові друзі, товариші, колеги. Швидше за все, ці люди в минулому житті мали безліч кармічних боргів, тому зараз роблять щось добре для оточуючих, щоб вирівняти чаші добра та зла.
Браги (дні народження з 23 липня по 23 серпня)
Це бог красномовства, творчості та покровитель талантів. Під його керуванням на світ з’являються люди, які сповнені талантів. Вони стають чудовими художниками, талановитими акторами та музикантами. Найголовніше для них – не втрачати натхнення. Ще вони мають дар передбачення, сильна інтуїція. Ці люди частіше за інших бачать пророчі сни, а також можуть легко прощати образи.
Відар (дні народження з 24 серпня по 22 вересня)
Це бог безмовності, який наділяє своїх підопічних дуже сильним здоров’ям, добротою та почуттям справедливості. Найчастіше люди цього періоду схильні до усамітнення. Вони люблять тишу, спокій та умиротворення. Вони живуть у гармонії з собою, а їхній розум сильний і непохитний. Якщо ви народилися під управлінням Відара, знайте, що за що б ви не взялися, це обов’язково вийде.
Хід (дні народження з 23 вересня по 23 жовтня)
Хід – це сліпий Бог. Він наділяє людей, народжених у період із 23 вересня по 23 жовтня, особливою силою — здатністю долати будь-які перешкоди, причому поодинці. Якщо Хед управляє вашою долею, то знайте, що вам не потрібний ніхто для того, щоб спробувати стати щасливими. Ви можете самі згорнути будь-які гори і досягти того, про що мрієте. Головне навчитися чекати на зручний момент для активних дій.

Хермод (дні народження з 24 жовтня до 22 листопада)
Це Бог хоробрості, якому чужі страхи та сумніви. Їм властива сміливість та відвага. Поразки не роблять цих людей слабкими і не позбавляють їхньої впевненості. Навпаки, вони змушують їх ще більше працювати для того, щоб стати найкращою версією себе.
Хенір (дні народження з 23 листопада по 21 грудня)
Це один із найдавніших Богів, який разом із Одином створив першу людину на Землі. Це Бог першоджерел. Він знає про світ і природу все. Саме тому люди, народжені під час його правління, також дуже розумні. Їхній інтелект неймовірно гнучкий, а пам’ять настільки хороша, що з ними не зрівняється ніхто інший у швидкості навчання. Ці люди найчастіше пов’язують своє життя з точними науками, філософією, історією.

Ньйорд (дні народження з 22 грудня по 20 січня)
Ньорд – бог родючості, моря, вітру та подорожей. Люди, народжені під його заступництвом, не повинні сидіти на місці. Експерти радять їм якнайбільше подорожувати і намагатися періодично відвідувати нові місця. Це благотворно вплине на їхню енергетику та стан душі, розуму, приверне успіх і підвищить мотивацію. Цим людям потрібно більше заводити нових знайомств.