Чорний список: що можна і що не можна дарувати на Новий 2023 кроля

2023 пройде під управлінням Чорного Водяного Кролика. Експерти проаналізували енергетику даної тварини-покровителя, щоб скласти список найнебезпечніших подарунків на Новий рік.

Ми вже розповідали, яким Чорний Водяний Кролик зробить цей рік, але, як відомо, щоб добре прожити рік, потрібно правильно його зустріти. Зробивши неправильний подарунок, ви можете викликати лихо не тільки на того, кому його піднесли, а й на себе самих.

Не варто дарувати золоті прикраси та вироби
Чорний Кролик є джерелом Водної стихії. Найголовнішим антагоністом Води є вогонь. Саме тому експерти насамперед радять не дарувати нічого, що пов’язано з цією стихією. Наприклад – золоті прикраси.
Також не варто дарувати будь-які речі, в яких багато металу, адже Водна стихія погано поєднується з таким матеріалом. Якщо дуже хочеться зробити презент подібного роду, краще купити чи зробити самостійно прикрасу з дерева, глини, кераміки. Ось вони вже досить добре поєднуватимуться з енергетикою Кролика. Вони приваблять у життя людини, якій ви їх подаруєте, щастя, кохання та позитив.

Даруйте одяг певних кольорів
Тут також йде прив’язка до стихії Кролика – Воді. Цього Нового року краще дарувати одяг чорного, синього, бірюзового, зеленого кольору. У жодному разі не варто дарувати одяг червоного, помаранчевого відтінку. Нагадуємо, що не можна також одягати такий одяг у новорічну ніч.
Якщо хочете зробити людині добро, подаруйте щось легке і нагадує про літо – футболку, кепку, кросівки і таке інше.
Даруйте туристичні путівки
Кролик любить подорожі, тому за наявності коштів можете подарувати коханій людині, другу або родичу путівку на якийсь курорт. Так, зараз важко подорожувати, але завжди можна відправити кохану людину в гарне місце в межах нашої країни, адже у нас багато красивих краєвидів у будь-якій частині батьківщини.
Можна подарувати домашнього вихованця
Кролик любить, коли люди дарують один одному на Новий рік свійських тварин. Звісно, цей подарунок має бути узгоджений. Ви повинні бути на сто відсотків впевнені в тому, що людина хоче цю тварину і за нею доглядатиме, інакше ви нашкодите собі та близькому.
Можна дарувати кішок, собак, а можна подарувати рибок. Рибам символізує силу стихії Води. Такий подарунок приверне величезну кількість удачі.
Можна подарувати картину
На картині можливо зображення моря, річки, водоспаду, риб, лісу. Не повинно бути зображено гір та хижих тварин. Якщо хочеться зробити добро близькій людині, краще подарувати таку картину, на якій у достатку є чорний і синій колір.

Можна подарувати талісман
Кращий подарунок на рік Кролика – фігурка або зображення кролика. Також можна подарувати фігурку жаби, слона, черепахи. Черепаха буде найкращим талісманом, крім самого кролика, оскільки вона несе в собі силу стихії Води. Не можна дарувати зображення та фігурки дракона, а також хижих тварин. Також експерти не рекомендують дарувати фігурку або зображення птиці фенікс, оскільки вона уособлює силу вогню.