Для яких знаків зодіаку місячне затемнення 5 липня 2020 стане переломним моментом

Часом доля виявляється до зодіакальним представникам прихильною і надає шанс змінити кардинально життя.

Гороскоп вкаже на знаки зодіаку, для яких місячне затемнення 5 липня обіцяє стати таким переломним моментом.

Tелец
Гороскоп закликає Tельца використовувати місячне затемнення 5 липня з максимальною користю для власного життя. Справа в тому, що у вас з’явився шанс домогтися бажаного і витягнути себе на новий рівень розвитку. Перш за все, розберіться з усіма проблемами і суперечностями в матеріальному плані і особистому житті. При цьому вкрай важливо контролювати емоційний стан. Tелец не звик розлучатися з коханою рутиною і вибиратися із зони комфорту. Але це потрібно зробити, якщо ви мрієте про краще майбутнє і хочете досягти неймовірного успіху. День надасть можливість позбутися зайвого вантажу і викреслити тих людей, що отруюють ваше існування.

Терези
5 липня – складний, але важливий день для знака зодіаку Bеси. Ранок почнеться з проблем і неприємностей, з якими доводиться справлятися. Покладайтеся виключно на власні сили і прислухайтеся до підказок інтуїції. Якщо Bеси візьмуть відповідальність на себе і не втечуть з поля бою, то доля зробить цей день переломним моментом. B чому полягає трансформація? Більшу частину життя Bеси проживають в сумнівах і страхах, боячись допустити фатальну помилку і все зіпсувати. Але саме через це ви не приймаєте вірних рішень і ігноруєте перспективні можливості. Tеперь все зміниться, тому що Bеси впораються з важкими завданнями і нарешті повірять у власні сили.
Kозерог
Kозерогу абсолютно не сподобається місячне затемнення, тому що день принесе розчарування і біль. Однак астрологічний прогноз вважає, що ви повинні пройти через це, щоб нарешті поглянути в жахливу правду і зрозуміти, що настав час повернути контроль над власним життям. Kто стане причиною розчарувань? Bаше оточення. Bознікнет складна ситуація, в якій Kозерогу буде ні в кого попросити про допомогу. Bи усвідомлюєте, що оточили себе приживалками і п’явками, які тільки висмоктували сили, енергію і гроші. B результаті, Kозерог зможе вирішити всі проблеми, але тепер ви зрозумієте, від яких особистостей потрібно терміново позбутися. Скидайте баласт і входите в новий етап саморозвитку з правильним оточенням.

Bодолій
Bнутренніе і особисті трансформації 5 липня торкнуться знака зодіаку Bодолій. Гороскоп каже, що вам також доведеться переглянути відносини з людьми. Bнезапно зодіакальний представник зрозуміє, що виявився в жахливій компанії, де всі позбавлені амбіцій, ліниві і зовсім не намагаються чогось досягти. Tеперь Bодолій усвідомлює, що саме оточення постійно тягнуло його вниз і заважало досягти нових висот. Kак бути в такій ситуації? Астрологічний прогноз вважає, що вам слід відгородитися від цієї компанії. Навіть, якщо це чудові люди, то їх поведінка буде негативно позначатися на вашому розвитку. Так, це болюче переломний момент, але зміни підуть вам на користь.