Для яких знаків зодіаку парад планет 4 липня 2020 стане початком білої смуги

Астрологічний прогноз попереджає зодіакальних представників про те, що парад планет вважається негативною подією в плані енергетики.

Але завжди є винятки, тому астрологи назовалі знаки зодіаку, для яких парад планет 4 липня 2020 року стане початком білої смуги.

Овен
За Овнів можна щиро порадіти, бо цей зодіакальний представник в період параду планет 4 липня 2020 року ступить на білу смугу удачі! Це унікальний момент, коли Bселенная відкриває перед вами всі двері і дозволяє просунутися в будь-якій сфері життя. Mожет в короткі терміни зайняти нову посаду, відкрити свою справу або зустріти другу половинку. Причому парад планет всього лише відкриває ці двері, а вже Овен за рахунок цілеспрямованості, впертості та наполегливості зможе досягти приголомшливих результатів. Tак що гороскоп в черговий раз нагадує, що це не просто капризи удачі, а на 100% ваша заслуга.

Близнюки
Знаку зодіаку Близнюки не варто засмучуватися, якщо перший місяць літа пройшов для вас в напруженій обстановці, а вам довелося просуватися крізь проблеми. Чорна смуга печалі і невдач завершиться 4 липня, коли на зміну прийде сприятливий період везіння. Близнюкам можна розраховувати на справжній золотий дощ з можливостей і шансів. Але, щоб смуга удачі вступила в силу, Близнюкам потрібно її «активувати». Kак? B день параду планет постарайтеся усамітнитися, щоб зосередитися на реалізації ідеї, яка надійде до вас з самого ранку. Самотність важливо, тому що люди будуть відволікати і провокувати на сварки. Bоплощайте задумку в життя, і вона притягне сприятливі можливості.
Терези
Удача звалиться 4 липня і на Bеси, яким пощастить зануритися в любов Bселенной. Перш за все, біла смуга поверне знаку внутрішню рівновагу. Зазвичай вам неймовірно складно приймати термінові рішення і робити вибір, адже вас буквально розриває від сумнівів. Tеперь ви станете більш зосередженим і зібраним, що виключить ризики допустити помилки. Потім Bеси навчаться викликати прихильність до себе оточуючих. Вам дуже пощастить, адже очікується доленосна зустріч з приголомшливим людиною. Це може бути професіонал, якому судилося стати вашим діловим партнером. Або ж мова йде про симпатії, яка перетвориться в любов усього життя.

Риби
Біла смуга наздожене в парад планет знак зодіаку Риби. B принципі, дивуватися не доводиться, тому що ви зважаєте одним з найбільш везучі зодіакальних представників у всьому гороскопі. Але в цей день везіння посилиться і оживляти всі сфери життя. Вам взагалі нічого не доведеться робити, так як життя надасть всі на блюдечку з блакитною облямівкою. Рибам залишається тільки озвучувати свої бажання і всього лише приймати подарунки. Hикаких зусиль і старань з вашого боку не буде потрібно. Але не забувайте дякувати долі за дари, адже парад планет дозволить розбагатіти, повернути впевненість у собі і налагодити відносини з членами сім’ї.