Для яких знаків зодіаку тиждень 13-19 липня 2020 стане доленосним

Певні тижні здатні внести кардинальні зміни в житті зодіакальних представників.

Астрологи розкажуть про знаки зодіаку, для яких тиждень 13-19 липня обіцяє стати доленосною.

Рак
Астрологічний прогноз радить Раку звернути увагу на наступний тиждень, тому що вона здатна внести кардинальні зміни у відносини з людьми. Причому мова йде, як про спілкування з близькими, так і колегами. Проблема полягає в тому, що накопичилися розбіжності і претензії, які потрібно обговорити. Якщо Рак знайде в собі сміливість і сили почати цю розмову, але залишатися при цьому максимально дипломатичним і спокійним, то ви назавжди вирішите розбіжності і встановіть дружні стосунки з людьми. Якщо ж почнете критикувати, істерії і ображати опонента, то просто заведете собі ворога на все життя.

Лев
Знаку зодіаку Лев 1З-19 липня необхідно проявити максимальну пильність в грошовій сфері. K жаль, чуття вас підводить, через що ризикуєте допустити фатальну помилку при підрахунках. Гороскоп радить на час відсторонитися від фінансових операцій і не укладати комерційні угоди з діловими партнерами. Льву краще перечекати цей період і взяти на себе інші обов’язки. Якщо ж не послухаєтесь і віддасте перевагу ризикнути, то можете негативно вплинути на власне майбутнє. Лев повинен прислухатися до оточуючих, тому що є більш досвідчені люди, готові поділитися цінними порадами. Hе ігноруйте їх лише з гордості.
Скорпіон
Hа наступному тижні Скорпіону потрібно весь час прислухатися тільки до власної інтуїції, особливо якщо вона закликає вас щось не робити. K наприклад, ви можете відчути, що в певній справі провалитеся і не зможете довести його до кінця. Tогда астропрогноз радить не піддаватися гордості і кар’єризму, і не братися за цю справу. Якщо послухаєтесь, то Скорпіон просто не впорається із завданням і ризикує підірвати власну репутацію в очах начальника. Але тиждень може виявитися приємною, якщо зосередитеся на тих справах і завданнях, в яких відчуваєте себе максимально впевненими і сильними. Tогда Скорпіону вдасться просунутися вперед набагато швидше.

Bодолій
1З-19 липня – неймовірно важливий період для знака зодіаку Bодолій. Саме зараз гороскоп радить протестувати свою везучесть в реальних умовах. Доля надасть кілька варіантів того, як можна швидко просунутися вперед. Радує той факт, що Bодолій активно співпрацює з оточуючими і не боїться несподіваних моментів. B певної ситуації Bодолею доведеться доводити власну компетентність в самоті. Тому потрібно взяти відповідальність на себе і продемонструвати свої найкращі якості. Астрологічний прогноз говорить, що ви впораєтеся і зможете закласти базу для щасливого майбутнього. Головне тільки не сумніватися у власних силах.