Дні сили у липні 2022

Дні сили — це найсприятливіші дні, коли енергетично потоки налаштовані на позитивний лад. Настав час дізнатися про те, які події спровокують підвищення успіху у дні сили липня, яких, до речі, буде аж шість штук.

В описані далі дні набагато простіше зніматиме енергетичні блоки, формуватиме правильне і позитивне мислення, залучатиме удачу, ставатиме краще. Дотримуйтесь простих рекомендацій експертів, щоб зробити щастя реальним.

7 липня – день дзеркальної дати
07.07 – дуже сильна дзеркальна дата. Наші пращури в цей день володітимуть числом 7, яке приверне багато успіху. Це день спілкування, роботи, діл, розваг. Кожен отримає те, чого хоче, якщо його бажання не пов’язані з чимось поганим. Якщо в минулому ви зробили якісь помилки, Сімка допоможе вам їх виправити. Багато приємних речей відбуватимуться самі по собі. Цього дня корисно робити добрі вчинки. Це допоможе вам очистити карму.
18 липня – перехід Венери до Раку та протистояння Меркурія з Плутоном
Цей день поділяє перше місце з 7 липня за рівнем сили сприятливої ​​енергетики. Найпотужнішим днем ​​сили його роблять одразу дві добрі астрологічні події: перехід Венери на Знак Раку та опозиція Меркурія з Плутоном.
Перехід Венери до Знаку Раку — це той самий день, коли можна сміливо присвячувати весь свій вільний час спілкуванню, сім’ї, зміцненню кохання та його пошукам. Цим днем ​​починається період, що ідеально підходить для романтики та любовних зізнань. Сам день переходу можна назвати часом осяянь і набуття віри в себе. Багато хто з нас стане кращим, усвідомить свою силу і знаходить своє призначення.

Нарешті починається час, коли нескінченні з’єднання планет розбавляться протистояннями. Протистояння (чи опозиція) — це аспект двох об’єктів, у якому вони розташовані з обох боків Землі. З цієї причини їхня сила максимально врівноважена. Вони дарують нам лише найкраще. Протистояння Меркурія і Плутона – це дуже важлива подія дві найдальші планети утворюють тонкий енергетичний зв’язок. Ці позитивні потоки проходитимуть прямо через нашу планету і через нас з вами. Це буде найкращий день для співпраці, флірту. Ця подія ідеально доповнить перехід Венери, що зробить даний день найкращим для взаємодії з людьми, що вас оточують.
19 липня – перехід Меркурія на Знак Лева
19 числа Меркурій зробить свій перехід у Знак Лева. Це буде другий транзит планети за цей місяць, але цього разу він виявиться позитивним. На думку астрологів, 19 липня можна буде витрачати багато грошей на розваги та на подарунки для самих себе. Це день сили, в який ми маємо можливість отримати те, чого ми так давно хотіли. Меркурій постарається дати нам успіх у роботі та бізнесі.
20 липня – Сонце в протистоянні з Плутоном
Сонце та Плутон 20 числа опиняться у такій взаємовигідній позиції, тож день буде наповнений аурою добра. Не виключено, що в цей день життя багатьох людей зміниться на краще. Може статися щось дуже важливе та цікаве. Це буде друге протистояння місяця, яке сприятливо позначиться на всіх сферах нашого життя.
26 липня – квадратура Меркурія та Марса
Квадратура – ​​це дуже гармонійний аспект двох планет чи інших космічних об’єктів. Найсприятливішим для нас він є в тих випадках, коли об’єкти, що задіяні в ньому, розташовані близько до Землі. Меркурій і Марс є такими. Цього дня можна чекати на порушення усталених порядків, появи натхнення та мотивації, підвищення рішучості та впевненості в собі.

31 липня – Меркурій у протистоянні із Сатурном
Останній день липня пройде під впливом ще одного протистояння – цього разу Меркурія та Сатурна. Цього дня багато хто з нас зможе зміцнити позиції у фінансовій та робочій сферах. Астрологи відзначають, що в цей день очікується катастрофа планів, але це піде нам не на шкоду, а на користь, нехай це і не буде ясно з самого початку. Цього дня краще не лінуватися і намагатися виконати якнайбільше завдань.