Дні сили у серпні 2022

Днями сили називають ті дні, в які відбуваються якісь важливі та сприятливі події, які приваблюють позитивну енергію. Експерти розповіли, які саме дні у серпні будуть найбільш плідними та важливими.
У дні сили важливо пам’ятати насамперед закон тяжіння.

Якщо ви хочете досягти великих висот, вирішити проблеми та негаразди, то доведеться повірити в себе та навчитися візуалізувати свої цілі. Нічні світила допомагають нам, але не можуть зробити за нас усю нашу роботу.

4 серпня – перехід Меркурія на Знак Діви
Цей день та наступні три тижні буде найкращим часом для роботи. Постарайтеся не прогаяти нових можливостей, які можуть з високою ймовірністю з’явитися вже 4 серпня. Це буде дуже сприятливий день для початку нових справ, пошуків сенсу життя, призначення, підвищення мотивації, здобуття нових знань. Планета зробить нас більш відкритими та промовистими.
8 серпня – день дзеркальної дати
Дзеркальна дата серпня здебільшого пов’язана з матеріальними цінностями, адже саме таке найвище призначення числа 8. Це дуже яскравий і добрий для роботи день. Варто зазначити, що в цей час буде дуже сильним Меркурій, а ця планета чудово поєднується з числом 8 за своєю енергетикою.

9 серпня – Венера в опозиції з Плутоном
Опозиція, що називається також протистоянням, є гармонійним аспектом, який робить два об’єкти рівноцінними та творчими. Венера та Плутон відмінно поєднуються один з одним. Астрологи вважають, що це буде той самий день, коли сил та часу вистачить на спілкування з будь-якою кількістю людей. Можна зустрічатися з друзями, ходити на побачення, відвідувати близьких, а також ходити на ділові зустрічі.
13 серпня – максимум потоку Персеїди
Персеїди будуть максимально активними ще й 12 числа, але 12 серпня – день супермісяця, тому він повністю дестабілізує обстановку. 13 серпня – ідеальний день для турботи про своє здоров’я, для боротьби зі шкідливими звичками та спроб стати кращими загалом. Також Персеїди допоможуть нам з вами отримати нові знання.
14 серпня – Сонце в опозиції з Сатурном
Другий сприятливий аспект чекає на нас 14 числа. Сонце цього разу виявиться по інший бік Землі прямо навпроти Сатурна. Це буде дуже сприятливий день, коли ці два космічні об’єкти допоможуть нам виправити прикрі промахи і проблеми, що йдуть з минулого. Швидше за все, багатьом з нас вдасться забути про минулі помилки, налаштуватися на краще і здобути віру в себе. Це яскравий і оптимістичний день, коли не варто сумувати або шкодувати про прийняті раніше рішення.
21 серпня – Меркурій в опозиції з Нептуном
Ще одна опозиція серпня. Меркурій та Нептун відмінно синергують разом. Меркурій зробить так, що людям захочеться більше спілкуватися та говорити про свої проблеми, ділитися емоціями та думками щодо майбутнього. Нептун підвищить наше з вами співчуття і породить потяг до подолання труднощів у спілкуванні. Знаходити спільну мову стане в рази простіше.

28 серпня – Венера в опозиції з Сатурном
Остання опозиція серпня та літа загалом чекає на нас 28 числа. Цього дня нестимуть добро і позитив знову Венера та Сатурн, які відзначаться у позитивних аспектах з іншими планетами трохи раніше. Цей день буде дуже енергійним, яскравим і незабутнім. Якщо ви хочете, щоб він пройшов добре та продуктивно, доведеться відповідати настрою нічних світил. Будьте активними та спритними 28 числа. Не пускайте справи на самоплив.