Дні сили в липні 2020 року

Дні сили – це найсприятливіші дні липня, в які удача буде відвідувати наше життя набагато частіше, ніж зазвичай. Дотримуйтесь порад експертів, щоб планувати справи на ці дні правильно.

Позитивні дні – це час діяти. Дуже важливо в названі нижче дати липня перебувати в кращому настрої і підвищувати життєвий тонус. Необхідно зробити все можливе, щоб не дозволити втоми порушити плани.

6 липня – день праці
Козеріг і спадна Місяць – це найкраще поєднання для працьовитих людей. Це буде найпозитивніший і найпродуктивніший понеділок всіх в цьому місяці. Астрологи  рекомендують вирішувати всі найважливіші справи саме в цей день. Якщо цього не зробити, то можна упустити масу нових можливостей в доступному для огляду майбутньому.
У всіх, хто втомився або позбавлений енергії, 6 числа вийде знайти в собі сили для зміни обставин. Стихія Землі наповнить цих людей бажанням змінити своє життя на краще, допоможе позбутися від страхів і переживань з цього приводу. Потрібно занурюватися в справи і роботу, а розваги і відпочинок краще відсунути на другий план.
10 липня – день розваг
Риби і спадна Місяць – це відмінне поєднання для незвичайного відпочинку. Цю п’ятницю обіцяє бути цікавою і насиченою, але тільки в тому випадку, якщо цього захочете ви самі. Зірки і Місяць допоможуть зробити все можливе для того, щоб як слід розслабитися і відпочити після довгої трудового тижня.  Астрологи зазначають, що в ці сім днів на нас можуть навалитися нові справи і обов’язки. П’ятниця стане не просто останнім робочим днем, а часом торжества духу. Буде можливість познайомитися з приємною людиною, відпочити і отримати незабутні емоції ввечері в компанії близьких людей.

14 липня – день вступу Юпітера в протистояння
Протистояння – це явище, при якому планета як би протистоїть Сонцю, тобто знаходиться на протилежній стороні від Землі. Іншими словами, планета заходить, коли Сонце сходить, і навпаки. Початок протистояння Юпітера – це сприятливий день, тому що він розкриває нам важливі таємниці буття, а також допомагає звертати увагу на приховані від очей дрібниці.
У цей день може настати осяяння, може прийти в голову неймовірно корисна думка. Творчим людям також буде про що поміркувати. Це універсальний і дуже позитивний день. Додасть позитиву спадання Місяця в Тельці, що є чудовим поєднанням для роботи або домашніх справ.
20 липня – день вступу Сатурна в протистояння
Липень – дивовижний час. Сатурн буде другий планетою, яка вступає в протистояння, що само по собі є рідкісним збігом. Ще більш рідкісним його робить той факт, що Сатурн в протистоянні теж покращить наше життя, особливо в день його вступу в силу.
20 числа багатьом людям вдасться побороти в собі негативні почуття і спогади. Це ідеальний час для медитацій на щасливе майбутнє, для позбавлення від шкідливих звичок, страхів, невпевненості. Сатурн очистить вас від внутрішньої напруги, зробить невидимі перешкоди на шляху видимими, що полегшить життя.
25, 26 липня – час тотального перетворення
Цього разу зростання Місяця в Терезах буде не просто сприятливим, а воістину чудотворним. Це ідеальний час для перетворення власної зовнішності. Можна сміливо відвідувати перукаря, стиліста, купувати новий одяг. Якщо змінитися зовні, то вдасться знайти мотивацію і внутрішні сили для руху вперед.
Дуже багато чого буде залежати від бажання змінити своє життя, знайти нову істину. Це означає, що перетворення повинні бути не тільки зовнішніми, а й внутрішніми. Також корисно міняти саме місце, де ми живемо або працюємо. Можна починати ремонт. Якщо ремонт для вас – це занадто, то можна обмежитися перестановкою меблів, генеральним прибиранням, купівлею нових меблів або аксесуарів для дому.