Експрес-розклад Таро на завтрашній день: ризики, можливості і приховані ходи до успіху

Передбачення майбутнього по картах Таро – це надійний і швидкий спосіб зазирнути в майбутнє. Експрес-розклад на завтрашній день підкаже, до чого варто підготуватися і як діяти, що завжди бути на коні.

Експрес-розклад Таро на завтрашній день допоможе всім, хто хоче убезпечити себе від ризиків і проблем. Карти підкажуть, чого потрібно остерігатися в найближчому майбутньому, щоб не потрапити в скрутне становище, а також виявлять приховані ходи до успіху. Від вас вимагається лише поглянути на 3 розкладу з 9 представлених карт і вибрати той єдиний, який прикував увагу, а після причастя тлумачення розкладу.
Важливо: щоб результат ворожіння був максимально точним, розслабтеся, закрийте очі і подумайте про завтрашній день, про ваших поставлених планах і завданнях. Потім, зробивши глибокий вдих, задайте про себе питання: «Які можливості та небезпеки чекають мене завтра?». Розплющивши очі, мигцем погляньте на карти і виберіть розклад, який зацікавив більше за інших. Не варто довго вдивлятися в карти, слухайте голос інтуїції.

 

Розклад № 1: У найближчу добу варто побоюватися труднощів у просуванні власних планів. Причиною тому будуть внутрішні блоки, власні страхи, невідпрацьовані кармічні борги. Може гостро постати питання про зміну життєвого курсу, але карти не радять приймати доленосні рішення і рубати з плеча. Замість цього варто звернути увагу на підказки згори: чи не складайте руки, не зачиняйтеся від навколишнього світу – так можна загрузнути в негативі і загальмувати свій розвиток.
Розклад № 2: Карти радять поставитися уважніше до вашого оточення. У близькому колі є люди, які хочуть вплинути на вас і ваше життя, вплинути на ваше рішення. Хтось бажає навмисно змінити вашу долю. Людина може використовувати і прихований тиск, і відкриту маніпуляцію почуттями. Карти радять у всіх питаннях і рішеннях брати ініціативу на себе, не прислухаючись до чужої думки. Рішучість – кращий захист від недругів і нав’язливих «порадників», яка відобразить негатив і не дозволить збитися зі шляху.
Розклад № 3: Карти радять уважніше поставитися до свого здоров’я. Завтра може бути багато переживань і страхів, пов’язаних з роботою або грошима, які негативно позначаться на психічного та фізичного здоров’я. Ситуація в роботі буде розвиватися повільно, не так, як хотілося б. Уникайте необдуманих витрат, намагайтеся не брати і не давати нікому в борг: є ризик потрапити у фінансову яму, опинитися в скрутному матеріальному становищі. Шахрайство і удавання в роботі – стандартна проблема прийдешніх діб. Стежка до успіху прокладена через лабіринт думок. Експерти радить відвернути себе від сторонніх думок і побоювань. Візьміть відповідальність на себе і перестаньте енергетично насичувати проблеми.