«Еммі», а не «зумма»: на премія не буде глядачів і «червоної доріжки»

Незважаючи на відсутність традиційної «червоної доріжки» і живої аудиторії, організатори 72-й церемонії вручення премії «Еммі» обіцяють глядачам справжній досвід «живого шоу», який буде забезпечуватися за допомогою 140 відеовключення з виступом номінантів в «комфортних для них умовах».

Виконавчі продюсери 72-й церемонії вручення нагород «Еммі» розповіли про те, як пройде захід в цьому році, коли через обмеження, пов’язаних з пандемією коронавируса, було прийнято рішення відмовитися від глядачів і «червоної доріжки».

«Це шоу, яке все одно буде дуже живим, коли можливо і наскільки можливо. Є багато проблем, які пов’язані з організацією живого шоу в умовах коронавируса. Але ми не біжимо від них, ми їх не боїмося », – сказав Реджинальд Худлін, один з організаторів церемонії.
В якості ведучого заходу виступить комік Джиммі Кіммел, а сама подія пройде на сцені Стейплс-центру, який був обраний в цей раз через свого розміру.
«Він настільки великий, що знімальна група може там спокійно працювати дотримуючись заходів, обумовлені в коронавірусних протоколах про безпеку, учасники знімальної команди можуть знаходиться на необхідній дистанції один від одного», – зазначив Худлін.

Він також пояснив, що так як в нинішньому форматі церемонії номінанти не будуть присутні на самому врученні, камери необхідно буде доставити до них самих. «Кількість включень буде настільки величезним, що нам знадобиться місце на кшталт Стейплс-центру, який був пристосований для прийому безлічі входять сигналів від спортивних кореспондентів», – додав він.
У загальній сумі мова буде йти про 140 живих включеннях, при цьому їх учасники можуть перебувати «в саду, в готелі, на іншій стороні вулиці». При цьому у випадку з премією «Creative Arts Emmys» організатори попросили номінантів надіслати їм заздалегідь записані звернення до глядачів.
«Ми не намагаємося зробити« зумма », ми намагаємося зробити« Еммі ». Тому ми хочемо використовувати найсучаснішу техніку, щоб зв’язатися з людиною, який би рівень комфорту той ні волів », – сказав виконавчий продюсер Ян Стюарт.
Такий підхід, що враховує в першу чергу ступінь комфорту номінантів, може привести і до невеликої революції в костюмах, які вибирають зірки для церемонії. Як зазначив Стюарт, дрес-код залишиться на їх замовчування, і одні зможуть звернутися до глядачів у вечірніх сукнях, а інші – в спортивних костюмах.
«Так часто, отримуючи нагороду, вони присвячують її своїм дітям. Що ж, ваші діти можуть бути прямо там, з вами », – підкреслив Худлін.

При цьому хтось із зірок, запрошених для оголошення переможців, буде виступати з Стейплс-центру, а хтось віддалено. На даний момент обговорюється можливість організації музичних номерів від великих виконавців, а також можливість трансляції з-за лаштунків заходи.
«У міру того, як ви будете дивитися шоу, ви будете бачити, що ми робимо, і чому ми це робимо. Ми думаємо, що це дійсно стане частиною розваги. Ми будемо дуже відверті про те, що відбувається і чому », – пообіцяв Худлін.
За словами Стюарта, в цьому році акцент буде зроблений на тій об’єднує соціальної ролі, яку зіграло телебачення в умовах повсюдного введення карантину через пандемію коронавируса.
Коментуючи рішення відмовитися від живої аудиторії, продюсери зазначили, що як тільки зникає обмеження у вигляді обов’язкового глядацької ложі, фантазія постановників звільняється і дає яскраві результати.