Енергетичні властивості металів або як правильно вибирати прикраси

Усім нам часом потрібна допомога у спробах досягти певних успіхів у справах, любові чи роботі. На допомогу в цьому плані можуть прийти правильно підібрані прикраси з металів і сплавів, тому що кожен з них має певні корисні властивості.

Іноді кожній людині потрібно очищати ауру від негативу чи користуватися предметами, які дають негативному впливу цю ауру пробити. Описані нижче метали будуть корисними, але кожен по-своєму.

Срібло
Почнемо з одного з найдавніших відомих людству дорогоцінних металів. Срібло чудово підходить тим, хто часто змушений перебувати у ворожій обстановці. Наприклад, якщо виробите в офісі, в якому з вами пліч-о-пліч працюють токсичні люди, срібні вироби будуть дуже доречними. Вони встановлять дуже сильний захист на вашому біополі, так що ви не будете вразливі для пристріту та прокльонів, а також негативного впливу енергетичних вампірів. Носити срібло обов’язково потрібно на собі: найкориснішими будуть вдягати кільця та браслети. Разом зі сріблом можна сміливо використовувати мінерали типу онікса, обсидіана та опала, оскільки це також сильні обереги.

Золото
Золоті прикраси – це пряма протилежність срібним. Золото – це магніт грошей, уваги, мотивації. Такий метал варто носити всім, хто обіймає високі посади, або намагається просунутися кар’єрними сходами. Золото допомагає людині справляти на оточуючих найкраще враження і підвищує красномовство, однак у нього є побічний ефект — воно може виступати в ролі провокатора, роблячи свого господаря більш нервозним та непоступливим. Золото носять також на тілі, але потрібно робити так, щоб його бачили оточуючі. Ховати під одягом його не потрібно. Золото відноситься до стихії Вогню, тому чудово поєднується з такими мінералами як бурштин, сердолік, рубін, пірит, гранат.
Платина
Платинові прикраси можна носити як на собі, так і просто класти в кишеню, сумку. Ці вироби мають велику силу, тому що в них укладена сила відразу двох стихій — Повітря і Води. Платина – це джерело творчої наснаги, спокою, гармонії. Даний метал добре зміцнює пам’ять, робить людину уважнішою. Платинові прикраси чудово поєднуються зі срібними або золотими. Вони виступають у ролі енергетичного каталізатора, але можуть використовуватись і без інших металів. Найвищий рівень сумісності платини з такими мінералами як малахіт, нефрит, хризоліт, рожевий кварц, кришталь.
Титан
Вироби із титану чудово впливають на фізичний стан людини. Цей метал підвищує фізичну продуктивність, знімає втому, допомагає краще прокидатися вранці. Якщо більшість інших металів експерти в галузі біоенергетики та езотерики не радять носити із собою або на собі постійно, то титанові прикраси носити цілими днями можна. Вони дуже добре впливають на нижні чакри і загалом допомагають людям бути сильнішими. Титан чудово поєднується з такими мінералами, як бірюза, аметист, флюорит.

Мельхіор
Мельхіор це не метал, а сплав. До його складу входить нікель та мідь. Іноді туди додають залізо та марганець. Цьому сплаву всього 200 років, але експерти в галузі езотерики відзначили, що він з якоїсь причини має вкрай корисні енергетичні властивості. Наприклад, мельхіор допомагає приймати важливі рішення, адаптуватися до важких ситуацій. Це сплав мудрості, який чудово поєднується з деякими мінералами типу білого кварцу, місячного каменю.