Енергетика і значення кольорів: як використати їх силу собі на благо

Кожен базовий відтінок має особливу енергетику і силу. Експерти розповіли, які кольори за що відповідають, а також розповіли про те, як використовувати їхню силу для залучення успіху, удачі та гарного настрою.
Енергетика людини залежить від багатьох різних факторів.

Кольори, які оточують нас, досить сильно впливають на настрій. Це означає, що їх необхідно використовувати та підбирати правильно. Це допоможе відкрити чакри та залучити удачу.

Енергетика квітів
Білий. Білий відтінок є базовим із погляду енергетики. Він відносно спокійний, оскільки містить у собі силу решти, але бере від них тільки найкраще. Найявніший і сильніший вплив білого відтінку проявляється у спілкуванні, адже він змушує того, хто його бачить, ставати більш відкритим і балакучим.
Чорний. Чорний у багатьох асоціюється з чимось поганим та темним, але не буває поганих відтінків – буває неправильне їх використання. Чорний колір – це джерело духовної сили та відмінний помічник для всіх, хто хоче сфокусувати свою увагу на найголовнішому.
Червоний. Червоний – колір переможців. Не дарма спортивні машини фарбують саме в нього, адже червоний колір провокує дії, активність. Він дуже агресивний і змушує людей шукати мотивацію для руху вперед, привертає увагу протилежної статі. Цей відтінок варто використовувати з обережністю, тому що його велика кількість втомлює.

Жовтий. Жовтий колір уособлює радість життя. Він змушує нас бути більш оптимістичними, добрими, м’якими. Жовтий відтінок добре впливає на настрій. Якщо вам сумно, він це змінить і вилікує вас від апатії, зневіри, депресивних думок.
Зелений. Зелений колір є джерелом фізичних сил. Це найкращий друг спортсменів, мандрівників та будь-яких людей, які багато працюють. Він підвищує витривалість, дарує сили, допомагає краще відчувати своє тіло і зміцнює здоров’я.
Синій. Насичений синій відтінок допомагає краще мислити. Він будить у нас фантазію, загострює інтелект. Якщо вам належить вирішення якогось складного інтелектуального завдання, то цей відтінок стане для вас найкращим помічником.
Синій. Блакитний відтінок має сильний заспокійливий ефект. Він допомагає боротися з переживаннями, знімає напругу, знижує емоційне тло. Це найкращий помічник для всіх, хто часто зустрічає на своєму шляху труднощі, злих людей, а також просто приймає все погане надто близько до серця.
Помаранчевий. Це найкреативніший відтінок з усіх. Це головний заступник всіх креативних особистостей. Помаранчевий колір допомагає знаходити рішення у скрутних ситуаціях, загострює почуття прекрасного. Якщо ви створюєте щось гарне, оточіть себе цим кольором.
Фіолетовий. Це колір, який має найнезвичайнішу енергетику. Фіолетовий відтінок зміцнює інтуїцію, допомагає людям усвідомлювати всю силу їхніх власних талантів та вмінь. Також фіолетовий колір використовується активно для загострення талантів та незвичайних здібностей.

Як використовувати силу кольорів правильно
Пам’ятайте про поєднання кольорів. Найголовніше правило говорить про те, що не всі кольори добре поєднуються один з одним. Наприклад, червоний та блакитний не працюватимуть разом, бо червоний провокує на активність, а блакитний заспокоює та допомагає розслабитися. Приклад хорошої сполучності – синій та помаранчевий. Синій прискорює мислення, а помаранчевий відкриває творчий канал.
Оточіть себе потрібним вам кольором. Наприклад, можна поставити на робочий стіл комп’ютера картинку з великою кількістю жовтого кольору. Це постійно підніматиме вам настрій. Можна одягнутися в одяг певних кольорів, щоб досягти успіху в якійсь справі, або повісити в робочому кабінеті або вдома картину того відтінку, допомога якого вам дуже потрібна.
Пам’ятайте, що своїм одягом та аксесуарами ви можете впливати не лише на свою ауру, а й на енергетику та настрій інших людей. Наприклад, якщо вам хочеться провести добре романтичне побачення, можна одягнути одяг жовтого кольору, який зробить так. Що ви почнете асоціюватися у людини з добром та оптимізмом. Можна надіти щось біле, щоб пробудьте в людині бажання спілкуватися та бути більш відкритим.