Фінансовий гороскоп на липень 2020

Закласти в червні міцний фундамент майбутніх фінансових досягнень допоможе фінансовий гороскоп.

За словами астрологів, в цьому місяці зірки будуть прихильні і підкажуть шлях, який приведе до матеріального успіху.

Овен
У липні Овни зможуть знайти свій шлях до успіху і процвітання, але це відбудеться лише в тому випадку, якщо вони зможуть позбутися від обмежуючих факторів, негативних установок і блоків свідомості. Астрологи радять постаратися усунути всі, що стримує розвиток в матеріальному плані, адже якщо Овни самостійно розчистять собі дорогу до збагачення, то їх фінанси не тільки збережуться, але й збільшаться.
Телець
Згідно з астрологічним прогнозом на липень, заплановані покупки і великі витрати в прийдешні тижні складуться для Тельців більш ніж вдало. Якщо в планах давно були дорогі придбання, то зараз є всі підстави для того, щоб втілити плани в життя – є шанс знайти дуже вигідну пропозицію. А ось спускати гроші на дрібниці не варто – задоволення від таких покупок буде короткочасним, а незначні, на перший погляд, витрати в результаті виллються в значну суму.
Близнюки
Другий літній місяць принесе Близнюкам чимало випробувань і перевірок на міцність. Справ буде багато, а часу і сил – мало. Однак якщо впоратися з усіма поставленими планами, то вже до кінця липня матеріальне становище істотно покращиться: прийде потужний приплив сил, а разом з ним і жага дії, і прагнення до ініціативи. Необхідно підтримувати енергетичний баланс, щоб подолати літню смугу перешкод.
Рак
За словами астрологів, наступаючий місяць стане сприятливим часом для планування майбутніх звершень і аналізу шляхів розвитку. Астрологи радять Ракам не кидатися відразу ж втілювати всі плани, спочатку куди краще детально обміркувати свій шлях до успіху, і тільки після братися за справу. Щоб не втратити удачі, не варто брати гроші в борг і активно включатися в погоню за легким заробітком: успіх і в тому і в іншому випадку сумнівний, є ризик вибрати неправильний напрямок або потрапити у фінансову яму.
Читати: Павло Глоба розповів, для яких знаків зодіаку липень 2020 стане новим стартом

Лев
Липень, особливо його перша декада, не підходить для різких змін і радикальних рішень. Якщо Леви задумають щось змінити в професійній сфері, то краще впроваджувати зміни поступово, в комфортному і спокійному темпі. Але в першу чергу астрологи радять розправитися з малоприємними поточними справами і грошовими позиками. Якщо термінових справ немає, варто мінімізувати дратівливі чинники і подумати над тим, як досягти бажаного без шкоди для себе і свого добробуту. Не варто поспішати. Перш ніж прийняти остаточне рішення, потрібно ретельно вивчити всі ризики і перспективи.
Діва
На початку липня фінансовий гороскоп радить Дівам злегка зменшити робочий темп і підкоп сил на послеретроградний період. 12 липня Меркурій повернеться до прямого руху, активізувавши удачу в справах і грошах, але до цього часу варто вирішувати назрілі проблеми і не починати нових проектів. Астрологи також застерігають від авантюрних пропозицій – велика ймовірність, що ризик принесе не бажане збагачення, а грошові збитки. Бажано присвятити час аналізу та планування – це допоможе не помилитися.
Терези
Згідно з фінансовим прогнозом, в липні Терезів чекають різні незаплановані події, ситуації та зустрічі, що несуть діловий характер. Не варто засмучуватися через підвищену завантаженості. Це необхідна умова для отримання свіжих знань і досвіду, який стане в нагоді при вступі в нову посаду або для пошуку додаткового прибутку. Астрологи радять тримати себе в руках і разом з цим дозволяти подіям йти своєю чергою. Інтуїція в липні стане головним орієнтиром у низці позапланових моментів і стресових ситуацій.
Скорпіон
Місяць поставить Скорпіонів перед складним вибором між фінансовою свободою і збереженням партнерських відносин з важливим і впливовим людиною. Щоб прийняти вірне рішення, астрологи радять розібратися з власними цілями і зрозуміти свої справжні потреби. Як тільки рішення буде вибрано, не завадить проявити більше ініціативи. Активність в липні багато в чому визначить фінансовий стан в найближчі місяці і кар’єрні перспективи на кінець 2020 року. Життя представить шанс проявити себе, тому не варто відмовлятися від нього.

Стрілець
У липні планети відчуватимуть Стрільців на міцність. Астрологи рекомендують тримати удар, не піддаватися на провокації і дотримуватися встановленого плану. Якщо Стрільці зможуть контролювати емоції і сконцентрують всю увагу на досягненні поставлених цілей, то успіх і несподівані приємні надходження не змусять себе довго чекати. Все що потрібно зараз – це не квапити події, а дозволяти їм розвиватися вільно. Але варто тільки відвернутися на плітки, таємні ігри або інші непотрібні заняття, всі праці обнуляться.
Козеріг
Липневі зірки пробудять в Козерозі борця за справедливість. Але астрологи рекомендують переглянути власні можливості і постаратися не вступати в чужі разбіки – можуть статися збої в справах, стресові ситуації, великі втрати грошових коштів або інші незаплановані події, через які доведеться поодинці займатися вирішенням проблем у фінансовій сфері. Якщо ж стежити за тим, що відбувається, менше часу приділяючи чужих проблем, місяць пройде досить рівно в фінансовому плані. Прийдуть і заплановані успіхи, і бажаний дохід. За словами астрологів, вміння вчасно поміняти тактику буде запорукою успіху в цьому місяці.
Водолій
Астрологи радять Водоліям не закопуються в роботу з головою: витрачаючи величезну кількість сил на робочі завдання, є ризик знизити імунітет і заробити перевтома, що стане великою перешкодою в справах і планах на найближчі кілька тижнів. Важливо знайти баланс між роботою і відпочинком – це допоможе відволіктися і набратися сил, щоб закінчити липень на позитивній ноті і з повним гаманцем. Завдяки сильній енергетиці підвищиться і впевненість в собі, що вже велика частина успіху. Залишиться за малим: подумати про свої можливості і скористатися шансом змінити професійне життя на краще.
Риби
Енергії планет-покровителів дуже сильні, тому цей місяць явно буде «з характером». Чи не найбільш вдалий час для інерції, зараз зірки радять Рибам діяти, проявивши всі свої сильні сторони і рішучість у вирішенні матеріальних питань. Перша декада місяця відкриє відмінні можливості, які дуже важливо не пропустити через сумніви в собі. Для цього астрологи рекомендують зосередитися на поставлених цілях і не відволікатися на сумніви.