Фінансовий гороскоп на серпень 2020: всі знаки зодіаку

Фінансовий гороскоп на серпень 2020 року допоможе розібратися з боргами і грошовими проблемами, а також підкаже, як примножити свій капітал.

Всіх нас чекає досить неоднозначний місяць в плані кар’єри.

Овен
Серпня сприятливий для грошових справ, хоча є ризик, що друга половина місяця вдасться менш вдалою. Тому Овнам краще відповідально підходити до робочих справах, вміло планувати покупки, грамотно розпоряджатися вільними грошима і не влазити в борги. Зараз дуже важливо втриматися на досягнутих позиціях.
Телець
Наступаючий місяць обіцяє Тельцям багато можливостей для того, щоб досягти намічених цілей. Однак все можна зіпсувати банальної невпевненістю в собі і своїх силах. Експерти пропонують налаштуватися на перемогу і кожен день робити хоча б один крок в напрямку поставленої мети. Тоді можна сміливо сподіватися на бажаний дохід і просування по кар’єрних сходах.
Близнюки
У серпні у Близнюків буде шанс збільшити розмір заробітної плати і залучити успіх. Але будуть потрібні цілеспрямованість і віра в себе: не варто відступати, зіткнувшись з труднощами.

Рак
Раків в кінці літа чекає період затишшя. У цей час важливо не погіршити стан справ, не взяти з необережності руйнівний кредит з відсотковою ставкою, бути уважнішими при покупках, щоб не купити бракований товар або не забути гаманець на касі. На щастя, в 20-х числах серпня планети збудують вдалу конфігурацію: звернення Раков з грошима стане більш практичним і далекоглядним.
Лев
У Львів благополуччя в серпні буде залежати від їх сильних якостей: фінансової грамотності, працьовитості та активності. Найголовніше – не перевантажувати себе обов’язками: в іншому випадку весь заробіток в підсумку піде на відновлення сил і відпочинок після трудових забігів і стресів. Як би гостро не стояло питання фінансового благополуччя, важливо дбати не тільки про наповнення гаманця, але і про власне здоров’я.
Діва
Астрологи попереджають, що в прийдешньому місяці найкраще покладатися на голос інтуїції і свої власні сили. Якщо доведеться довірити вирішення важливих питань комусь іншому, варто приготуватися до того, що завдання буде виконано не так, як розраховували. При прийнятті фінансових рішень краще керуватися одним правилом: не вкладати гроші в сумнівні проекти.

Терези
У серпні козирем Терезів стане вміння грамотно розпоряджатися грошима і враховувати думку оточуючих. Це дозволить скоротити борги, а також укласти багато вигідних контрактів і залучити нові грошові потоки. Тому астрологи радять не приховувати свої таланти і відповідально підходити до робочих завдань.
Скорпіон
Скорпіонам в серпні доведеться вичавити максимум з будь-якої, навіть неприбутковою ситуації. Це буде єдино вірний підхід, який допоможе залучити на свою сторону удачу і фінансовий потік. На щастя, зірки допоможуть Скорпіонам залучити нові фінансові можливості і отримати розташування Фортуни. Будуть вдалі і покупки. Багатьом Скорпіонам піде на користь поповнити обновками осінній гардероб.
Стрілець
Стрільці можуть зробити в серпні багато вигідних придбань. Вони будуть пов’язані зі сферою майна, причому мова йде як про нерухомість, так і, наприклад, про нову машину. Для кого-то це може означати капітальний ремонт в квартирі, а для кого-то – технічний огляд автомобіля. Як би не склалися обставини, заробляючи і купуючи, важливо пам’ятати про здоров’я і не жертвувати ним заради грошей.
Козеріг
Наступаючий місяць не можна назвати вдалим для спонтанних рішень і необдуманих вчинків. Тому, перш ніж братися за новий проект або вплутуватися в сумнівні авантюри, астрологи радять ретельно перевірити всю інформацію і прорахувати свої дії на кілька ходів вперед. Це допоможе не тільки захистити себе від неприємностей, але і стати прикладом для наслідування.
Водолій
У серпні найкращим помічником Водоліїв стане щоденник. Запорукою успіху буде вміння чітко планувати свій час і грамотно розподіляти обов’язки. Зірки пропонують подумати над тим, які цілі потрібно поставити перед собою на місяць, що потрібно виконати в першу чергу. Завдяки таким діям вже до кінця літа вийде помітити перші результати, якими будуть пишатися не тільки Водолії, але і їх керівництво.
Риби
Згідно з фінансовим зодіаку, Рибам в серпні прийде на допомогу позитивне мислення. Без нього в цьому місяці навряд чи вийде щось путнє. На щастя, вміння позитивно мислити можна тренувати і розвивати, як і будь-який інший навик. Гроші, за словами астрологів, витрачати зараз краще якраз на саморозвиток, навчання або подорожі. Також по можливості варто остерігатися нових кредитних запозичень. Якщо позики не уникнути, важливо уважно читати контракт.