Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року

Фінансові поради астрологів знадобляться багатьом знакам Зодіаку цього тижня, адже він може бути непростим.

Заглядаючи частіше у фінансовий гороскоп, можна успішно завершити відносини, підвищити прибуток, позбутися боргів і труднощів.

Овен
Овнам стане в нагоді розважливість, тому що зараз не можна забувати про свої інтереси. Також потрібна спостережливість та увага до дрібниць — під час підпису важливих документів, а також під час звичної для всіх покупки продуктів. Понеділок – сприятливий день для роботи, реалізації кар’єрних амбіцій. У середині тижня та в неділю можна займатися покупками. Також можна зайнятися самоаналізом, щоб позбавитися проблем, невдач і перешкод, що заважають рухатися вперед. У багатьох Овнів можуть попросити у борг оточуючі, але краще не відповідати на це позитивно.
Телець
Багато Тельців, починаючи з понеділка, захочуть сильно змінити своє життя, у тому числі й у фінансовій сфері. Вони будуть сповнені мотивації та сили. Про свої кар’єрні амбіції плани краще поки нікому не говорити. Велика ймовірність, що поради сумнівних знайомих і хибних друзів зіб’ють з правильного шляху. Дуже багато залежить від старту тижня. Заслужений відпочинок у вихідні дуже важливий. У суботу жодних справ вести точно не варто.
Близнюки
Близнюкам для досягнення фінансового успіху потрібно в першу чергу позбутися обмежуючих переконання та ментальних бар’єрів у свідомості. Найактивніше вирішувати фінансові питання Близнюкам рекомендується в середині тижня, як і більшості інших знаків. З середи по п’ятницю обстановка буде дуже позитивною і сприяє роботі і справам. Поки що краще не брати грошей у борг. Дострокові виплати за боргами вітаються — зіркам і планетам це сподобається. Варто зважити на ймовірність непередбачених витрат на вихідних.

Рак
Можливо, Ракам захочеться зробити приємні презенти близькими або незапланованими, але важливими покупками для дому. Це не зашкодить гаманцю, якщо підходити до витрат із холодною головою. Загалом тиждень ідеально підходить для того, щоб навчитися чогось нового. Наприклад, можна спробувати запозичити побутові звички багатих людей, щоб щодня зміцнювати фінансовий потік. Також цього тижня корисно читатиме ділову літературу, ходитиме на курси, перейматиме чужий досвід. Щоб було більше грошей, треба навчитися дякувати Всесвіту і людям.
Лев
Левам під час роботи варто якнайменше переходити дорогу мстивим Знакам Зодіаку. Це загрожує великими проблемами. На тижні з 11 по 17 липня Левам доведеться вирішувати важливі і, можливо, невідкладні грошові та робочі питання. Однак нічого неможливого немає: треба лише запастися витримкою та прислухатися до інтуїції. При цьому сприятливі витрати, пов’язані з домашнім комфортом та доглядом за своїм тілом, здоров’ям. Витрати мають бути посильними та не бити по бюджету. Можна почати відкладати засоби для «подушки безпеки».
Діва
Дівам необхідно вийти за межі зони комфорту. Інакше досягти успіху зараз просто ніяк. Представникам цього Знаку рекомендовано операції, пов’язані з нерухомістю: можна вкладатися в житло, продавати квартири та будинки, робити ремонт, закуповувати нові меблі. Можна зайнятися чимось новим, відкрити бізнес. Краще не хвалитися успіхами перед оточуючими, особливо якщо останнім часом грошей стало значно більше. Усі значні витрати та великі покупки краще не планувати на вівторок та суботу.
Терези
Терезам варто почати тиждень із пробудження Маніпури — чакри багатства, адже найближчі сім днів з високою ймовірністю виявляться для Терезів дуже грошовими та прибутковими. Робота сперечатися, а справи підуть як по маслу. Не виключено, що доведеться зіткнутися з деякими рутинними питаннями, але це не повинно призвести до втрати натхнення та мотивації. Астрологи нагадують — зараз самий розпал літа, тож варто вдихнути на повні груди, згадати про свої мрії і дозволити собі трохи побалувати себе. Обережність у витратах виручить Терези у вівторок – у день супермісяця.
Скорпіон
У суботу зросте негативна активність Сонця та Меркурія, тож краще не залишати роботу на вихідні. З усіма фінансовими та бізнесовими питаннями краще розібратися у будні дні. Цього тижня може раптово виповнитись заповітне бажання Скорпіонів у будь-якій сфері — в амурних справах або в роботі та фінансах. Щоб наблизити цей чудовий момент, краще приділити більше часу собі. Це не означає, що потрібно ставати егоїстами. Можна змінити імідж, зачіску, сплатити собі курси, записатися на корисний тренінг чи спортзал.

Стрілець
Особливо добре цей тиждень підходить для нових починань. Нічні світила розташувалися таким чином, що буде корисно займатися саморозвитком, проявляти максимальну активність у фінансовій та діловій сферах. Залучити багатство можна у різний спосіб. Цей липневий тиждень багатьом Стрільцям закрутить голову, тож їм буде не до фінансових питань та кар’єрних устремлінь. Борючись за гроші та авторитет, не варто забувати і про інші сторони життя.
Козеріг
Наразі актуальні витрати, пов’язані з будинком чи здоров’ям. У понеділок та неділю найкраще ходитиме магазинами, вкладатиме гроші та підписуватиме фінансові документи. Також експерти рекомендують твердо відстоювати свої інтереси у фінансовому секторі. У цей час багато Козерогів можуть навіть піти на підвищення на посаді або отримати збільшення зарплати, отримати прибуткові замовлення.

Водолій
Людям цього Знаку треба пам’ятати, що конкуренти цього тижня не сплять. У цьому плані особливо обережними треба бути у вівторок та суботу. У цей час краще не брати гроші у борг, особливо у ненадійних кредиторів. Числа на боці Водоліїв. Очікується дуже неспокійний тиждень. Корисно оцінити статті витрати. Зірки та планети можуть завдати Водоліям зайвого клопоту, тому зараз не час для безтурботного відпочинку.
Риби
Важливі фінансові питання астрологи радять вирішувати на початку тижня, оскільки до вихідних сил Риб може просто не залишитися. Цілком ймовірні емоційні потрясіння, але разом з ними і нові фінансові можливості, про які Риби раніше і не мріяли. Цього тижня корисно дивитись на звичні речі під іншим кутом. Обережність у поводженні з грошима буде потрібно при розрахунку на касах. Щоб стати багатшими, Рибам доведеться зняти з себе негативні програми.