Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня 2022 року

За прогнозами астрологів, наступний тиждень може стати досить стабільним у грошовому плані.

Дотримуючись порад астрологів, ви зможете вибрати правильний напрямок у цій сфері.

Овен
Овнам знадобиться більше сил та більше енергії. Цього тижня з’явиться багато цікавих завдань і справ, якими варто займатися, але на кожне з них потрібно витратити певну кількість енергії. Також у деяких ситуаціях на роботі та у бізнесі або при здійсненні покупок Овнам знадобиться сильна інтуїція. Зараз краще не ухвалювати поспішних рішень. Зваживши спокійно всі «за» та «проти», Овни зможуть об’єктивно оцінити обстановку та не наробити помилок.
Телець
Тельцям можна буде укладати важливі правочини, займатися серйозними переговорами, ходити на співбесіди, братися за рутинні справи. Також астрологи рекомендують не поспішати із відповідями на складні питання. Для початку Тельцям треба буде все добре обміркувати. Тим, хто працює вдома, а не в офісі, бажано створити сприятливу атмосферу у рідних стінах. Раніше ми розповідали, як це зробити. Цей час краще використовуватиме вирішення найважливіших завдань, оскільки Тельцы будуть зібраними і уважними.
Близнюки
У Близнюків на роботі та в бізнесі можуть з’явитися нові вороги, недоброзичливці. Ще астрологи радять не переходити дорогу іншим людям. Що більше буде друзів, то швидше вдасться дати гідну відсіч ворогам. А якщо ні, то фінанси почнуть співати романси. Виходячи з прогнозів астрологів, Близнюки можуть потрапити в непросте грошове становище, піддавшись впливу Венери та її вітряним поривам. Зараз потрібно грамотно розподіляти гроші та мати чіткий план дій на кожен день.

Рак
Найбільш значущий день тижня – неділя. Аспект Сонця та Сатурна посилить удачу, у тому числі й фінансову. В останній день тижня можна буде робити дорогі покупки. Загалом на тижні багатьом Ракам вдасться нормалізувати фінансове та робоче життя. Не варто відкладати реалізацію планів на сприятливіший період, інакше мрії залишаться фантазіями і не принесуть жодного результату. Ракам зараз необхідно пам’ятати про причини неконтрольованої витрати енергії, щоб навчитися її уникати. Важливо зберігати сили для майбутніх перемог.
Лев
У період із 15 по 21 серпня важливо зайнятися своєю освітою, опрацювати сильні сторони свого характеру. Правильний духовний настрій стане щонайменше половиною успіху. У професійному та фінансовому житті Львів розпочнеться новий етап, але зрозуміло це стане лише до кінця тижня. Спокій планет і сильний Меркурій дозволить повністю контролювати події, що розгортаються у сфері грошей.
Діва
Дівам рекомендується ставити перед собою нові та амбітні завдання. Потрібно позбутися страхів та комплексів, вийшовши із зони комфорту. З небезпек періоду варто виділити борги. Цього тижня варто уникати оформлення кредитів і постаратися розібратися з боргами, що вже є. Діва — один із найсильніших знаків Зодіаку, тому його представники зможуть подолати будь-які перешкоди на шляху, адже Меркурій на їхньому боці. Дів чекає максимально продуктивний і вдалий тиждень у грошовому плані. Тільки в суботу можуть бути якісь раптові негаразди.
Терези
Оптимізм і креативність Терезів допоможуть їм впоратися з будь-якими завданнями в роботі та бізнесі. Астрологи також повідомляють, що цього тижня можна цілком розраховувати на премії або просування кар’єрними сходами, але тільки в тому випадку, якщо в останні тижні Терези показували найкращу продуктивність. Найскладніший день тижня для роботи – субота. Для тих, хто матиме вихідний, є пара порад: не потрібно вирушати в подорожі і не варто купувати щось дуже дороге.
Скорпіон
Скорпіони, які займають високі посади і мають у підпорядкуванні багато людей, зможуть стати набагато продуктивнішими в цей час. Будучи природженими лідерами за Знаком Зодіаку, Скорпіони мають відмінне чуття на людей, а також можуть передбачати їх поведінку та прийняття рішень. Фінансові ризики можуть закінчитися крахом, тому краще сфокусуватись на заробітках. Не варто потурати спокусі підняти грошей на сумнівних оборудках, адже в такій ситуації можна серйозно прогоріти. Чесним шляхом зараз можна заробити набагато більше.

Стрілець
Усі фінансові витрати краще направити підвищення кваліфікації, отримання нових знань і досвіду. Це буде чудовою підмогою для досягнення фінансового успіху у майбутньому. Щодо цього тижня, то вже зараз можна спробувати скористатися допомогою речей, які залучають гроші. Вони будуть дуже доречними, особливо для тих, хто збирається відкривати новий бізнес, або має незабаром укласти якусь важливу угоду. Негативне становище Венери свідчить про те, що Стрільцям варто продовжувати ретельніше планувати справи.
Козеріг
Козерогів чекають значних успіхів у фінансовому секторі. Якщо не відкладати на завтра те, що можна зробити зараз, все буде добре. Також можна робити покупки, на які Козероги довгий час не наважувалися. Не треба чекати зручного випадку, адже він може не настати. Можливо, ці люди збилися зі шляху. Якщо це так, на цьому тижні вони мають чудовий шанс все виправити.

Водолій
Цього тижня спокій планет і зірок допоможе людям цього Знаку опрацювати свою невпевненість і позбутися страхів та комплексів. За бажання втомлені Водолії можуть вкласти гроші у здоров’я та повноцінний відпочинок. Тиждень з 15 по 21 серпня підходить для неспішної роботи, неформального спілкування з колегами та начальством, самоаналізу та активної роботи над помилками.
Риби
У період із 15 по 21 число справи, про які Риби забули, нагадають про себе з новою силою. Ймовірно, доведеться повернутись до якихось невирішених проблем у роботі. У Риб, зайнятих досягненням амбітних цілей, шанси набути фінансового успіху досить великі, але астрологи радять не занурюватися з головою в роботу. Переробивши зараз, можна опинитися в мінусі. Потрібно чергувати відпочинок із справами, щоб не перегоряти. Ще особливу важливість набуде правильне оточення.