Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня 2022 року

Початок другої половини липня потішить нас зростанням доходу та успіхом у справах. Все, що потрібно, щоб скористатися вдалим шансом, – це прислухатися до простих і зрозумілих рекомендацій астрологів.
Зірки хочуть зробити нас успішнішими, так що попереду на нас чекає досить сприятливий тиждень.

Вже в понеділок 18 липня Венера перейде до Знаку Раку, що подарує нам осяяння. У вівторок у Лева перейде Меркурій, який відповідає за наш інтелект та мотивацію. Середовище буде позитивним через протистояння Сонця та Плутона.

Овен
Овнам нічні світила допоможуть позбутися звичок, що заважають розбагатіти. Це буде дуже продуктивний тиждень, на якому люди цього Знаку зможуть усвідомити масштаби внутрішніх проблем, а також розпочати їх вирішувати. Ідеї ​​та плани, над якими Овни працювали останнім часом, цього тижня знайдуть нове життя. Насамперед це стосуватиметься найзаповітніших і найважливіших фінансових та робочих цілей. Астрологи радять змістити найважливіші справи на початок тижня, а кінець присвятити покупкам, дому, сім’ї. Настав час проаналізувати свою роботу.
Телець
Чим швидше Тельці зрозуміють, як їм варто покращити своє становище, тим швидше побачать нові фінансові можливості. Сидіти без діла не можна, адже Всесвіт дарує нам напрочуд сприятливий час для будь-якої фінансової та ділової активності. З іншого боку, важливо знаходити час, щоб сказати собі стоп і просто відпочити. Тільцям можна зайнятися як активною, так і спокійною роботою. Незважаючи на те, що покупки дозволені без обмежень, не варто забувати про дбайливе ставлення до грошей. Настає тиждень, коли витратити гроші на особистий комфорт.
Близнюки
З позитивними транзитами Венери та Меркурія у Близнюків у фінансовому житті розпочнеться новий етап, який краще присвятити справам. Астрологи радять нікому не заздрити, не брати до уваги чужі гроші, не брати поки що кредитів, але займатися покупками та інвестиціями. Ймовірно, у Близнюків з’являться нові ідеї та джерела прибутку. За наявності проблем не варто впадати в паніку — астрологи радять узяти паузу і як слід обміркувати те, що відбувається.

Рак
Раки можуть мати проблеми в роботі та фінансовій сфері лише наприкінці тижня. Плюс у тому, що їх досить легко оминути. Достатньо навіть просто виявити трохи більше уважності. Фінансові потоки найближчим часом можуть стати значно потужнішими через Меркурія, тому буде добре, якщо Раки увійдуть до режиму підвищеної продуктивності. Не можна забувати про контроль робочого процесу, інакше кошти можуть зненацька загубитися. Зараз можна жертвувати особистим комфортом для грошей.
Лев
Левам варто замислитись над тим, щоб готові роздати всі борги та закрити кредити. Цього місяця це буде чудовим способом привернути до себе грошову фортуну. Поведінка планет позитивно позначиться на справах, пов’язаних із грошима, нерухомістю, діловим спілкуванням. Представникам Лева зараз найрозумніше завершувати розпочаті раніше проекти та справи. Якщо це зробити не виходить, слід змінити тактику.
Діва
Доходи Дів у цей період залежатимуть від того, наскільки вони вміють бути гнучкими, харизматичними. Якщо вдасться справити вигідне враження, або піти на компроміс і вислухати — це принесе досить відчутну матеріальну винагороду. Також корисно навчитися керувати гнівом. Люди не захочуть вести справи з негативно налаштованими Дівами. Кар’єра цього тижня — сильне місце всіх Дів. Якщо представники цього Знаку шукають нову роботу, просувають проекти чи працюють над чимось масштабним, то процес може стати ефективнішим.
Терези
Поведінка планет відзначено підвищеною активністю. Астрологи радять завершувати важливі справи та розпочинати нові. Можна звернути увагу на те, що дійсно важливо. Марнотратство і висока зарозумілість заважатимуть Терезам працювати з людьми і грошима. Через це вони ризикують упустити можливість познайомитися із впливовою людиною. Потрібно дивитися в обоє.
Скорпіон
Скорпіонам цього тижня, можливо, доведеться почати працювати з новими людьми. У середині липня для Скорпіонів складеться сприятлива фінансова ситуація. Підтримка прийде від Венери, яка буде посилена перебуванням у Знаку Раку. Астрологи повідомляють, що планети обдаровуватимуть цих людей перспективними можливостями у сфері кар’єри та грошей. Початок тижня – ідеальний час для покупок.

Стрілець
Стрільцям треба побоюватися енергетичних вампірів, а також самим перестати висмоктувати чужі сили, маніпулюючи свідомістю людей, які нічого не підозрюють. Це негативно позначиться на кармі, а отже, і на фінансових успіхах. У другій половині липня дрібні побутові справи ризикують завалити Стрільців, але на успіхах це не позначиться. Для досягнення успіху доведеться подолати інертність. Продумані кроки подарують чудовий практичний результат.
Козеріг
Козерогам цього тижня зірки з планетами допоможуть залишити позаду невпевненість і невдачу, подолати бідність. Щоб прискорити цей процес і допомогти нічним світилам робити свою роботу, Нічні світила можуть також зробити представників цього Знака різкими та імпульсивними. Астрологи повідомляють, що чим активніше Козерога почне доводити свою правоту начальству або клієнтам, тим гірше буде для них. Від конфліктів матеріальне життя може різко змінитися на гірший бік.

Водолій
У кожного з нас є свої зодіакальні переваги, через які ми в чомусь завжди кращі за інших. Водоліям варто звернути увагу на свої сильні сторони. Перехід Венери до сузір’я Раку та транзит Меркурія відкриють новий фінансовий розділ життя для людей цього Знаку. І до цієї події слід підготуватися заздалегідь з понеділка. Фахівці радять розпочати тиждень правильно. Потрібно стрибати з місця в кар’єр, потопаючи у справах із перших хвилин понеділка. На них чекають серйозні зміни у сфері фінансів та кар’єри.
Риби
Наразі точно можна братися за складні проекти, брати на себе відповідальність, міняти посаду, брати участь у нових спільних справах. Щоб фінансові бажання найчастіше збувалися, їх потрібно правильно формулювати. Астрологи поспішають попередити: буде багато перешкод, але Риби з ними впораються. Бажано заздалегідь розробити запасний план на випадок основного зриву. Можна робити великі покупки. Нові придбання суттєво підвищать настрій Риб. Це ідеальний період для подорожей та відряджень.