Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року

Фінансовий гороскоп цього тижня допоможе кожному Знаку Зодіаку знайти найкоротший шлях до успіху і примножити свої заощадження.

Для цього потрібно просто дотримуватися порад астрологів і зберігати впевненість у собі.

Овен
Овнам у вівторок потрібно бути дуже обережними. Через різку зміну енергетики може спонтанно і несподівано зникнути успіх. Короткі обряди допоможуть почасти або повністю повернути її. Астрологи закликають готуватися до труднощів та можливих проблем. Ретро-Нептун загрожує обманами, помилками та грошовими втратами. До кінця тижня ситуація вирівняється і стануть стабільнішою. Овнам зараз категорично не можна скандалити з кимось на роботі, виявляти агресію стосовно колег та клієнтів. Потрібно готуватися до непередбачуваних наслідків.
Телець
Тільцям потрібно прокласти шлях до матеріального успіху, хоч це буде непросто. На щастя, зірки не залишать Тельцова без підказок. Астрологи радять стежити за грошовими прикметами та вірити в те, що все буде добре. Негативне становище Нептуна несприятливо позначиться на фінансових запозиченнях та покупках у кредит. Небажано вирішувати питання нестачі грошей влізанням у нові борги. Куди краще просто відкласти покупку на потім. Цей тиждень краще, навпаки, присвятити рятуванню від боргів, погашенню кредитів.
Близнюки
Близнюків проблеми в положенні планет можуть змусити робити неправильні кроки. Негативний настрій може стати причиною невдач у бізнесі та в роботі. Цей тиждень бажано присвятити вирішенню всіх фінансових питань, а також допомоги близьким. Вівторок відзначений негативним сплеском. Спалахи негативної енергії можуть легко внести перешкоди в матеріальне і робоче життя. Астрологи радять не приймати поспішних рішень.

Рак
Ракам треба стримати свої емоції. Якщо перестати переживати через дрібниці, можна буде почути голос інтуїції, що ховається за цими переживаннями. Також цього тижня можуть розпочатися проблеми з бажанням працювати та вірою в себе. Якщо вдасться зберегти активність та гарний настрій, цей тиждень можна буде присвятити цілком і повністю залученню грошей, укладенню угод. Можна буде вкладати кошти. розвиток бізнесу, здобуття нових знань.
Лев
За прогнозами астрологів, вже до кінця робочого тижня Леви зможуть підвищити рівень прибутку. Багато в чому це вдасться досягти за рахунок застосування минулого досвіду. Леви зможуть наблизитися до мети. Загалом тиждень обіцяє пройти благополучно, однак у деякі дні можливі помилки, що межують зі збитками. Такими днями стануть, наприклад, вівторок та середа. Ці дні краще присвятити максимально спокійним справам.
Діва
Поки всі люди зазнають труднощів, Діви можуть продовжити діяти за звичною схемою. Цілком ймовірно, що їм вдасться довести начальству свою профпридатність, а також заслужити на підвищення на посаді або бонус до зарплати. Наступний тиждень може стати часом випробувань, подолавши які, Діви зможуть знайти нові можливості. Багато представників Знаку зможуть здобути самостійність та фінансову незалежність. Успіх у роботі прийде разом із готовністю до рішучих дій.
Терези
Це буде відмінний період для робочих перестановок, коригування у графіку або витратах. Можна подумати, як збільшити грошові надходження. Проте з начальством навряд чи вдасться домогтися порозуміння. Натомість ті Терези, які мають свій бізнес, зможуть оптимізувати його роботу. Успіхи у роботі багато в чому залежатимуть від внутрішнього стану. Все ще активна Венера – енергетичний помічник і наставник Терезів, тому ці люди все ще на коні.
Скорпіонів
Інтуїція Скорпіонів не підведе їх, за винятком, хіба що, вівторок: перший день ретро-Нептуна внесе сум’яття до справ. У решту днів це анітрохи не завадить Скорпіонам розбагатіти та примножити фінанси. Успіх буде на боці цих людей, а докладені зусилля вже до кінця тижня дадуть свої плоди. У цей проблемний час Скорпіонам варто користуватися фінансовими аффірмаціями, а також оточувати себе якомога позитивними людьми, які б у них не сумнівалися і продовжували дарувати.
впевненість.

Стрілець
Цього тижня Стрільцям рекомендовано стежити за витратами та бути гранично обережними. Фінансовий успіх може обійти їх стороною через Нептуна в ретро-фазі. Однак, Меркурій все ще сильний, так що можливі і грошові злети: у ці сім днів можна обмінювати валюту, закуповуватися товарами на користь, оновлювати гардероб. Найголовніше — не переступати межі закону і не порушувати правил дорожнього руху.
Козеріг
Астрологи вважають, що багатьом Козерогам, які заплуталися в собі, цього тижня вдасться знайти своє справжнє покликання. Кінець червня та початок липня не обіцяють легкого шляху до багатства, але якщо зате можна буде знайти своє місце у житті. Астрологи радять віддати перевагу не знайомим справам, а чомусь новому. Чим менше буде рутини у роботі, тим успішнішим у фінансовому плані пройде тиждень.

Водолій
З 27 червня по 3 липня Водоліям варто займатися шопінгом. Це буде не тільки чудовою можливістю підняти собі настрій, а й шансом вигідно придбати щось дороге. Водолії зможуть знайти вихід із лабіринту фінансових проблем. Астрологи рекомендують звертати увагу на будь-яку дрібницю: у звичних подіях та речах буде схована підказка. Настав час для поглиблення та розширення знань про гроші, бізнес, методи заробітку. Також це буде непоганий період для навчання та обговорення з колегами довгострокових планів.
Риби
Енергія планет зараз така, що Рибам вдасться подолати інертність та зневіру. Тому для швидкого фінансового успіху потрібно працювати, а не насолоджуватися ефектом минулих перемог. Також астрологи радять стежити за сигналами Всесвіту, які вказують на те, що життя скоро зміниться. Нептун ретроградний, але зворотною стороною його негативу є те, що він провокує ці зміни в житті. Риби можуть братися за нові справи, але не маючи для цього достатнього досвіду, краще почекати.