Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року: всі знаки зодіаку

Гроші вимагають великої удачі. У цій сфері добре поєднуються фортуна і працьовитість, так що астрологи розкажуть, як єтой тижня залишатися на коні, підвищуючи свою продуктивність.

 

Овен
У Овнів починається сприятливий період. На стику липня і серпня їм пощастить в роботі і бізнесі, в здійсненні покупок і вкладенні коштів. Єдине, що їм потрібно зробити, так це захиститися від маніпуляторів, активність яких загрожує підвищитися в найближчі тижні. Ці токсичні люди можуть зіпсувати плани, а також змусити Овнів йти за хибною дорогою. Словом, у відносинах з оточуючими буде потрібно максимум обережності. В іншому ж все буде стабільно і сприятливо.
Телець
У представників цього земного Знака фінансова фортуна буде то йти, то повертатися. Щоб гроші йшли в кишеню, а не з нього, на початку тижня Тельцям необхідно зробити прибирання вдома, а також відмовитися від негативних звичок. Також негативно на бюджеті позначаються жадібність і невміння планувати справи. Потрібно слідувати планам і не ризикувати даремно, щоб кишеню не спорожніли.
Близнюки
У Близнюків очікується непростий тиждень; краще тимчасово відкласти великі покупки і не міняти напрям в бізнесі і на роботі. Варто займатися повсякденними і спокійними справами. Ближче до п’ятниці настрій зірок покращиться, тому можна буде витратити частину грошей на розваги або на побачення.

Рак
Період з 27 липня по 2 серпня може видатися напруженим, хоч і вельми вдалим. Проблеми на роботі і в бізнесі можуть вибити чутливих Раков з колії. Бажано не вступати в конфлікти, але якщо вони неминучі, доведеться захищатися. Перша половина тижня ідеально підходить для нових починань, друга – для покупок, розваг і відпочинку з друзями, з сім’єю.
Лев
Зараз Левам дуже важливо дивитися не тільки на фінансову сферу, а й на всі інші. Успіх в одній з них буде відображатися на успіх в інший. Вони допоможуть не розгубити удачу і впевненість в собі. На цьому тижні серйозно можуть досягти успіху представники творчих професій, а також той, хто постійно знаходиться в русі, здійснює поїздки. Левам можна витратитися на новий одяг, купити щось для дому.
Діва
У Дів настає період, коли варто займатися фінансовими справами поодинці, не просячи нікого про допомогу. Також не варто просити про радах колег і знайомих. В цілому люди не є небезпечними, але деякі особистості будуть ставити палки в колеса або навіть можуть виявитися енергетичними вампірами. Потрібно прагнути до самостійного прийняття важливих рішень. Також астрологи рекомендують не брати гроші в борг, не оформляти кредитів. Зараз краще не створювати собі проблем.
Терези
У Терезів з’явиться багато нових можливостей. Найголовніше зараз – заряджати себе позитивною енергією. Вона здатна допомогти Терезам налагодити зв’язок з фінансовими потоками і домогтися неймовірних успіхів на цьому терені. Це прекрасний час для просування нових ідей, для зміни роботи, отримання підвищень. Справити враження на начальство буде дуже просто. Астрологи радять бути гранично чесними і не боятися демонструвати свої амбіції.
Скорпіон
Скорпіони не належать до найактивніших і енергійним Знакам Зодіаку, але на цьому тижні їм варто проявити себе якнайкраще. Зірки дадуть їм силу, удачу і внутрішній запал. Все це стане початком нової фінансової ери для людей даного Знака. В кінці липня і на початку серпня можна сидіти склавши руки. Дуже важливо проявляти максимальну активність, прагнути до якнайшвидшого завершення важливих справ і проектів. Це прекрасний період і для нових починань, відкриття бізнесу, переходу на нове місце роботи, грандіозних покупок і спонтанного шопінгу.

Стрілець
Стрільцям, які працюють в команді, варто триматися ближче до представників щирих Знаків Зодіаку. Такі люди будуть дуже корисними, вони зможуть дати об’єктивну оцінку діям Стрільців. Їм можна довіряти, а значить, вони навряд чи зрадять або скористаються нагодою, щоб нашкодити. За покупками Стрільцям варто ходити разом з кимось. Це прекрасний період для відкриття рахунку в банку, для фінансових переказів і для повернення боргів.
Козеріг
Козерогам астрологи радять витрачати час і гроші на навчання, отримання нових знань, відчуттів, емоцій. Для фінансового успіху доведеться зрозуміти, чого хочеться від життя найбільше. Необхідно пам’ятати, що гроші безпосередньо пов’язані з умінням налаштовуватися на потрібну хвилю. У бізнесі і на роботі варто пам’ятати про те, що немає нерозв’язних проблем. Найсприятливіші дні для здійснення покупок – 31 липня та 1 серпня.
Водолій
Водоліям варто задуматися про те, як залучити удачу в своє життя. Це буде дуже важливий період, в який удача точно не завадить. Астрологи відзначають підвищену активність і динаміку в поведінці зірок, тому в фінансовій сфері можливі серйозні зміни. Потрібно бути готовими до всього, інакше вороги і недоброзичливці доберуться до прибутку першими. Не можна чекати у моря погоди. Негаразди самі не підуть, а гроші самі себе не запрацюють.
Риби
Рибам потрібна сильна енергетика та емоційна стабільність. Це вкрай позитивна тиждень, особливо для тих, хто бажає як слід досягти успіху у фінансовій сфері. Прийшов час для зміни роботи, отримання бонусів та розширення впливу. Можна відкривати новий бізнес, укладати угоди, здійснювати великі покупки. Все це має свій сенс: потрібно лише вірити в себе і бути на хвилі позитиву, тоді гроші попливуть в руки Риб.