Фінансовий гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 всі знаки зодіаку

Буває так, що зірки і планети в поганому настрої, що негативно відбивається на успіхи у фінансовій сфері. З 3 по 9 серпня буде кілька Знаків, яким доведеться зіткнутися з нестачею сил і енергії.

 

Овен
В цілому початок серпня буде досить позитивним, але для того, щоб підвищувати грошові доходи і підтримувати робочу продуктивність, доведеться позбутися негативних емоцій, образ і заздрості. Уміння зрозуміти чужі проблеми допоможе в пошуках партнерів: зараз потрібно радіти чужим успіхам, а не упиватися роздратуванням. На вихідних корисно займатися шопінгом в інтернеті. Можна побалувати себе приємними дрібничками або оновити гардероб.
Телець
У Тельців очікується напружена, але важлива і продуктивна тиждень. Варто правильно планувати справи і не витрачати час і гроші на щось марне. Також дуже важливо з 3 по 9 серпня не квапити події. Всьому свій час: потрібно діяти і не занепадати духом через тимчасові труднощі, адже все рано чи пізно налагодиться.
Близнюки
Найсприятливіші дні для фінансової активності і роботи – 5, 6 і 8 серпня. У ці дні все буде йти своєю чергою, і Фортуна НЕ відвернеться від Близнюків. В інші дні теж можна досягти бажаного, але з трохи більшими витратами сил, енергії і часу. Це ідеальний час для мотивованих і натхнених новими ідеями Близнюків.
рак
Докладені зусилля пропорційні успіху. Чим більше часу Раки присвятять роботі і справах, тим більших успіхів їм вдасться досягти на фінансовому терені. Також астрологи радять не вирішувати чужі проблеми. Гроші люблять працьовитість, особливо зараз, але це не означає, що потрібно геть забути про відпочинок. Перевтоми ні до чого доброго не приведуть.
Лев
Львів зірки і планети можуть зіштовхнути з деякими труднощами і негараздами. Не варто збирати проблеми і відкладати їх вирішення на потім: це може вкрай негативно позначитися на фінансові успіхи. Астрологи радять Левам проявляти максимальну активність і не боятися витрачати більше часу на вирішення складних завдань. Це прекрасний час для рутинної і складної роботи, але ці зусилля окупляться в найближчому майбутньому.

Діва
Змінити на краще своє фінансове становище можна активністю в роботі і бізнесі. Важливо працювати і не переставати всебічно розвиватися. Також в цьому плані корисно буде мислити позитивно і мріяти. Зірки і планети наділять Дев могутньою інтуїцією, що теж вкрай позитивно позначиться на їх успіхи в роботі. Не потрібно боятися діяти спільно зі своїми колегами і партнерами.
Терези
У період з 3 по 5 серпня на Терезів може напасти апатія і лінь. Позбутися від цього можна шляхом підвищення своєї енергетики. Експерти рекомендують не спілкуватися на початку тижня з токсичними людьми, тому що вони будуть мати негативний вплив на біополе Терезів, на їх фінансову удачу. У другій половині тижня варто також остерігатися непрошених порад, особливо якщо справа стосується грошових витрат. Під час шопінгу краще керуватися особистими думками і уподобаннями, а не порадами ззовні.
Скорпіон
Скорпіонам зірки подарують грошову удачу. Але для того, щоб успіх став постійним гостем, доведеться позбутися негативних установок, які заважають домагатися бажаного. Часом однієї удачі в грошових питаннях буває замало, так що слід працювати над своєю впевненістю. Астрологи радять не ризикувати і не влазити в авантюри, не брати позик і не оформляти кредитів. Необхідно сфокусуватися на заробіток, а не на витратах. Покупки краще тимчасово відкласти.
Стрілець
Стрільцям варто побоюватися представників мстивих людей. Ведення справ з такими людьми може стати причиною фінансових втрат. Краще не провокувати ні у кого заздрість. Для цього експерти рекомендують менше розповідати про свої успіхи, плани та амбіції. Якщо розкрити перед усіма свої секрети, накопичення почнуть витікати немов самі собою. На вихідних астрологи радять витратити частину грошей на розваги і отримання нових емоцій, на відпочинок. Можна також робити сюрпризи рідним.
Козеріг
Це буде досить сприятливий час для початку нових справ, фінансової активності. Можна здійснювати дорогі покупки – купувати квартиру, автомобіль, дорогу техніку. Гроші можуть зробити Козерогів щасливішим, якщо правильно ними розпоряджатися. У цьому плані корисно буде покластися на шосте чуття, а поради оточуючих людей краще обходити стороною. Навіть якщо вони будуть виходити від чистого серця, їх користь виявиться сумнівною.
Водолій
3 і 4 серпня – найважчі дні тижня, але не тому, що це понеділок і вівторок, а тому що зірки і планети в цей час будуть в дисгармонії. Фінансові операції в ці дні краще не проводити. Що стосується роботи, то доведеться витрачати більше сил і енергії на рішення звичних задач. В кінці тижня пощастить представникам творчих професій. Зірки загострять чуття Водоліїв і допоможуть прискорити прийняття рішень.

Риби
Риб можуть постійно відволікати від роботи побутові проблеми, у яких духовні причини, тому шукати рішення у фінансовій сфері не варто. З 3 по 9 серпня корисно витрачати гроші на власний розвиток і на поїздки. Астрологи радять вивчати нові місця, знайомитися з новими людьми. Краще тимчасово перестати витрачати гроші на дрібнички і одяг. Це буде дуже важливий тиждень, на якій не можна перевантажувати себе роботою. Зараз необхідно правильно витрачати гроші, а не заробляти.