Фінансовий гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року

На початку осені у багатьох з нас бути достатньо витрат, які могли позначитися на гаманці, однак, заповнити витрачені гроші можна буде в жовтні.

У цьому кожному із знаків Зодіаку допоможуть корисні поради астрологів.

Овен
Овнам можна сміливо займатися шопінгом, причому будь-якого дня тижня, але не в будь-якому настрої. Меркурій допоможе цим людям правильно витратити гроші, а також залучити сильні фінансові потоки, за допомогою яких можна буде збільшити прибутки. На початку цього позитивного місяця Овнам можна сміливо виходити на підробітки та шукати нові джерела доходу. Гороскоп обіцяє значні та приємні зміни у фінансовій сфері, тому представники цього Знаку зараз точно перебувають у виграшній позиції. Не слід забувати про свої обов’язки.
Телець
Тельці можуть без особливих зусиль вибити собі найкращі умови. Саме зараз можна і навіть потрібно використовувати будь-яку нагоду, щоб поспілкуватися з начальником та попросити його про підвищення. Також це ідеальний час для пошуку нової роботи, відкриття бізнесу та спроб вирішити проблеми з партнерами. Вже на початку тижня Тельці поринуть у робочу атмосферу, що благотворно позначиться на їхній працездатності та заробітках. Необхідно взяти себе в руки та завершити розпочаті справи до кінця тижня, виконавши всі свої обіцянки.
Близнюки
Наприкінці тижня хтось із близького оточення може звернутися до Близнюків за фінансовою допомогою. Якщо мова піде про позику, краще відмовити. На повернення боргу доведеться чекати дуже довго, а відносини з боржником можуть бути зіпсовані. Це найкращий час для творчої та інтелектуальної роботи, відряджень. Астрологи відзначають, що ймовірність успіху дуже велика.

Рак
Цього тижня Раки зможуть зберегти фінансову стабільність і уникнути непередбачених розтрат, але тільки в тому випадку, якщо не йтиме на поводу у своїх емоцій. Зараз не найкращий час для придбання дорогих речей та нової нерухомості, зате чудовий час для заробітків. У цей період Ракам не можна покладатися на лише удачу. Успіх у грошовій сфері стане результатом сукупної роботи інтуїції, інтелекту, досвіду та везіння.
Лев
Львів багато людей цього тижня можуть дратувати без жодної причини, але у фінансовій та робочій сферах це матиме найнеприємніші наслідки. Важливо залишатися спокійними, добродушними та навчитися слухати. Так ймовірність фінансового фіаско впаде до мінімуму. Незважаючи на те, що цього тижня Леви не будуть позбавлені підтримки зірок, їм варто залишатися напоготові та уважно підписувати документи, читати все, що написано дрібним шрифтом у договорах. А якщо ні, то представники цього Знаку стануть жертвами шахраїв.
Діва
Дівам зараз потрібно погасити неоплачені рахунки та повернути борги рідним та друзям, інакше проблеми переслідуватимуть їх не лише до 9 жовтня, а й протягом усього періоду прямого руху Меркурія. Вони очистили свідомість Дів від темних думок і невпевненості. Зараз можна сміливо робити дорогі покупки, допомагати матеріально батькам, дітям. Також цим людям вдасться залагодити конфлікти з колегами та начальством. Це допоможе залучити фінансовий успіх на свій бік.
Терези
Щоб поліпшити матеріальне становище, Терезам можна спробувати правильно вкласти накопичені гроші — у цінні папери, бізнес. Корисним буде обмін валюти, покупка нерухомості. Меркурій зробить активними не лише Терезів, але також додасть сміливості їхнім ворогам. Саме тому важливо подбати і про захист. Вплив планет посилить енергетику Терезів, тому виконувати будь-які завдання буде набагато простіше.
Скорпіон
У наступні сім днів представники цього сузір’я зможуть укласти вигідні угоди, які принесуть гарний прибуток наприкінці цього року та восени. У фінансовому плані наступний тиждень виявиться не зовсім стабільним. Також астрологи не радять зупинятися на досягнутому. Важливо працювати на повну силу.

Стрілець
Будь-які витрати в цей час будуть корисними, особливо якщо вони принесуть позитивні емоції самим Стрільцям або їхнім близьким. Наприкінці тижня Стрільцям можна вирушити до магазину за позаплановими подарунками для родичів, дітей, другої половинки. Потрібно, щоб покупки дарували емоції та радість. Це гарний час для зміни роботи та пошуків нових партнерів по бізнесу. Перед тим, як починати з кимось працювати, краще спочатку перевірити з цією людиною ділову сумісність. Цього тижня зірки вимагатимуть від Стрільців повної самовіддачі.
Козеріг
Козерогам потрібно включатись у роботу та справи. Вже наприкінці цього тижня їхні старання принесуть щедрі плоди, а також стануть приводом для хорошої премії чи підвищення. Щоб подолати перешкоди, Козерогам знадобиться нове джерело натхнення. Цілком можливо, що на тижні з 3 по 9 жовтня на представників цього Знаку чекає несподіваний сюрприз. Гроші люблять людей цього Знака, тож їм має пощастити.
Водолій
Водоліям доведеться більше працювати, але не обов’язково їхні зусилля принесуть серйозні дивіденди. У цей період зірки дадуть Водоліям підтримку. Це гарний час для повернення боргів, оплати платежів та важливих фінансових операцій. Негативні думки можуть стати початком великих проблем із грошима, яких з кожним днем ​​ставатиме тільки більше. Астрологи попереджають, що початок жовтня — не найкращий час для ризикованих вкладень.
Риби
Щоб фінансові труднощі Риб залишилися у минулому. Наступний тиждень може бути трохи напруженим, але загалом Рибам вдасться повернути фінансовий потік у свій бік. Астрологи вважають, що Рибам пощастить знайти хороші, а головне недорогі речі, які вони планують придбати. Цього тижня астрологи категорично не рекомендують давати та брати гроші у борг. Корисно буде приділити час здобуттю нових знань, навичок.