Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 липня 2020: все знаки зодіаку

Фінансовий гороскоп допоможе вам правильно спланувати справи і покупки на цей тиждень.

Дотримуйтесь порад астрологів, щоб не потрапити в халепу і не спровокувати зростання проблем.

Овен
У Овнів починається час, коли в голову може прийти неймовірна ідея. Краще записувати такі ідеї і розвивати їх у майбутньому, ділитися ними з начальством і партнерами по бізнесу. Зірки на стороні Овнів, причому найсприятливішими днями стануть 6, 7 і 8 число. У понеділок, вівторок і середу корисно здійснювати покупки, а також бути максимально залученими в трудовий процес.
Телець
У Тельців успіх у фінансовій сфері буде прямо залежати від вміння відчувати людей. Потрібно намагатися аналізувати вчинки і слова колег, клієнтів і партнерів, виявляти в них якісь закономірності та шаблони, адже всі ми чинимо час від часу однаково, відповідно до нашого внутрішнього світу і характеру. На цьому тижні люди будуть показувати своє справжнє обличчя. Ідеальні дні для покупок і фінансових вкладень – п’ятниця і субота.
Близнюки
Залучити успіх на цьому тижні Близнюкам не складе труднощів. Також корисно буде прислухатися до інтуїції. Зірки і планети на стороні Близнюків, так що в грошових питаннях їх чекає успіх. Достатньо лише слідувати планам і не міняти їх в останню хвилину. Збільшити доходи і оптимізувати витрати допоможе обачність. Поради оточуючих поки краще не слухати: вони будуть марними.

Рак
Настрій зірок і планет буде не самим позитивним в період з 6 по 10 липня. Вони допоможуть набути впевненості і оптимізм, яких часом так сильно не вистачає в гонитві за успіхом, грошима, амбіціями і повагою. 11 і 12 числа корисно буде купувати меблі та домашні аксесуари.
Лев
Зірки і планети будуть перебувати в позитивному настрої, тому Левам варто очікувати приємних змін у фінансовому житті. Цілком можливо, що Левам запропонують нову роботу або у них з’явиться нова ідея для бізнесу. Є ймовірність підвищення доходу. З 7 по 10 число можна сміливо робити дорогі покупки.
Діва
Дівам, які знаходяться не в кращому становищі, варто задуматися про підвищення доходів. Настав час брати бика за роги і рухатися вперед, не звертаючи уваги на негативні відгуки родичів і на критику з боку оточуючих. Головне, щоб Діви вірили в себе, а підтримка з боку завжди другорядна. На цьому тижні краще не робити дорогих покупок, якщо тільки вони не стосуються отримання нових знань і необхідного досвіду.
Терези
Терезам варто скористатися сильними сторонами свого характеру і енергетикою темпераменту. Потрібно бути собою і намагатися по максимуму використовувати свої сильні сторони в боротьбі за місце під сонцем. Цей тиждень чудово підійде для пошуку нової роботи, початку нових проектів і просування нових ідей. Найбільшим буде дохід Терезів, які зайняті в сфері продажів і в творчій сфері.
Скорпіон
У Скорпіонів очікується дуже сприятливе фінансове час. Астрологи радять загадати бажання і поставити перед собою нові амбітні цілі. У середу, суботу та неділю можна сміливо витрачати гроші на розваги і відпочинок, на нові речі і зміну способу. Також на цьому тижні корисно купувати подарунки близьким. Гроші можуть подарувати щастя, якщо вкладати їх правильно. Головне – не влазити зараз в борги.
Стрілець
Стрільцям настав час відшукати свої. Це дуже сприятливий час для саморозвитку, отримання нових навичок, довгострокового планування. Астрологи радять розпоряджатися грошима максимально обережно, тому що є шанс витратити більше, ніж потрібно. Цілком ймовірно, що Стрільці зможуть знайти нове джерело доходу або надихнуться якимось новим справою, проектом.

Козеріг
Перші два дні тижня будуть найсприятливішими для покупок і фінансової активності в цілому. Це буде дуже невдалий час для сварок і конфліктів з колегами і партнерами по бізнесу. Потрібно навчитися приймати чужу думку і обережно давати критику, в іншому випадку можна наштовхнутися на великі неприємності.
Водолій
Водоліям на цьому тижні в залученні грошей і в покупках допоможе інтуїція. У суботу та неділю шосте відчуття стане дуже сильним, тому можна буде випадково наштовхнутися на знижки в магазинах або купити той товар, який за своїми властивостями буде найбільш підходящим. На роботі астрологи радять Водоліям не виходити за межі своєї зони комфорту і діяти обережно.
риби
З 6 по 12 число астрологи радять Рибам починати наполегливу роботу над собою .. Всі отримані знання і досвід виявляться вкрай корисними в доступному для огляду майбутньому. Вони допоможуть підвищити доходи і знизити витрати. На цьому тижні гроші будуть любити обережних і уважних до дрібниць Риб. Не варто витрачати гроші направо і наліво, укладати сумнівні угоди і підписувати папери, не читаючи те, що написано дрібним шрифтом.