Фінансовий гороскоп на тиждень з 8 по 14 серпня 2022 року

За допомогою щотижневого фінансового гороскопу ви зможете дізнатися, що приготували вам зірки, скоригувати плани та убезпечити себе від небажаних витрат.

Астрологи розповіли. Яким буде вплив планет на кожен із знаків Зодіаку.

Овен
Планети породять в Овнах не властиве їм прагнення порядку, організованості та послідовності, у зв’язку з чим краще відкласти імпровізацію та ризики на інший час. Зараз значно важливіше спланувати свій бюджет, обміркувати важливі покупки та проаналізувати витрати. Також важливо якнайбільше працювати і намагатися вирішувати всі основні завдання. Не потрібно розпорошувати свою енергію на те, що другорядно чи взагалі не має якоїсь важливості.
Телець
Наступний тиждень сміливо можна назвати прибутковим. Навіть якщо в роботі щось піде не так, вона обов’язково дасть свої плоди. Згідно з фінансовим гороскопом, для Тельців настає період, в якому будь-які зусилля окупляться, а кількість роботи плавно перетіче в якість. Особливу увагу варто приділити ментальній самодисципліні, інакше хаос, спричинений спонтанними покупками, занесе Тельцов у напрямку збитків.
Близнюки
Близнюкам з високою ймовірністю вдасться перемогти ілюзії, страхи та сумніви, що у свою чергу допоможе перемогти негативні програми. Тиждень під впливом сприятливо налаштованих планет підштовхне Близнюків до правильних рішень у сфері фінансів. Раціональне мислення та тверезий розрахунок допоможуть заробити більше грошей, вигідно купити якусь важливу річ чи послугу. Це ідеальний час для інтелектуальної праці.

Рак
Неуважність і розсіяність Раків негативно позначаться на професійному статусі чи матеріальному стані. Щоб уникнути неприємних промахів, знадобиться самоконтроль. Рекомендується не братися за важливі проекти, не виявляти зайву ініціативу та довіритися снам, адже в цей, на думку астрологів, Ракам можуть снитися пророчі сни. Важливо звертати увагу на ті сновидіння, які віщують щастя та удачу. Незважаючи на відмінне становище планет, давати гроші в борг астрологи їм все ж таки не радять.
Лев
Ініціатива у фінансових справах, виявлена ​​Левами цього тижня, може стати початком чогось доброго. Будучи так званим фіксованим Знаком, Леви зможуть сфокусуватися на одній важливій для них меті. Це заощадить безліч сил і дорогоцінного часу. Астрологи радять утриматися від великих покупок 12 числа, але в інші дні можна побалувати себе та близьких. Придбання з високою ймовірністю потішать Львів, особливо якщо будуть куплені зі знижками. Цього тижня нічні світила приведуть цих людей до перемоги обставин.
Діва
Позитивний вплив планети-покровителя в особі Меркурія варто застосувати у своїх інтересах, упорядкуючи ті справи, які вимагають найбільше часу та енергії. Особливу увагу варто приділити заробітку та самореалізації. Планета відкриє перспективні можливості як зміни роботи, так отримання максимально високих доходів від звичної роботи. Також Меркурій допоможе Дівам знайти нові джерела доходів.
Терези
Зараз дуже важливо визначитися з тим, що хочеться отримати від життя найближчим часом. Вплив планет і зірок сприяє обдуманим витратам, самореалізації та професійному зростанню. Це дуже важливо, оскільки інформаційне тло буде вкрай сильним. Далеко не вся інформація та події будуть корисними для людей цього Знаку. Цього тижня астрологи радять Терезам перестати нервувати з кожного приводу.
Скорпіон
У Скорпіонів можливі спалахи недовірливості, страху перед змінами, сумніви. Все це може негативно позначитися на робочому настрої, позбавивши людей цього Знака продуктивності та віри у себе. Скорпіони ризикують зазнати поразки у конкурентній боротьбі. Також астрологи повідомляють, що зараз Скорпіони можуть заробити багато грошей, але, швидше за все, основні фінансові позитивні зміни прийдуть у їхнє життя в найближчому майбутньому — наприклад, у вересні. Щоб енергетика була максимальною усі ці дні, важливо виключити з раціону шкідливі продукти та більше рухатися.

Стрілець
Стрільці це люди, яким легко дістаються гроші. У період з 8 по 14 серпня ситуація не зміниться на гірший бік. Швидше, навпаки, Стрільці зможуть знайти нові джерела прибутку, а також заробити приємні бонуси. Все, що зараз необхідно людям цього Знака – уважність, старанність, терпіння і дещиця наполегливості. Однак дуже важливо розділяти робочий час та відпочинок, інакше в гонитві за грошима можна швидко перегоріти. Бажано пам’ятати про свої обов’язки, своєчасне виконання яких обов’язково обернеться грошовою винагородою.
Козеріг
Козерогам астрологи радять пам’ятати про уважність та обережність під час підписання важливих документів, здійснення покупок та оформлення кредитів. Досить високий ризик піддатися емоціям. Меркурій у Діві сприяє старанній праці, що йде Козерогам на руку.

Водолій
У діловій сфері розпочинається період кардинальних змін. Поки цей процес перебуває у зародковій стадії, є шанс взяти його під контроль. Астрологи пропонують Водоліям якнайшвидше визначитися з подальшими цілями. Також важливо вчасно зупинитися та згадати про гроші, які не зароблять себе самі. За досить високої активності та належної цілеспрямованості період з 8 по 14 серпня пройде без зайвої тяганини і принесе значне збільшення прибутку, зростання авторитету.
Риби
Цього тижня активізується Меркурій, що може спричинити появу несподіваних подій та приємних сюрпризів. Станеться це лише у четвер. З понеділка по середу Рибам варто навчитися розрізняти переломні моменти у житті. Залучити грошову удачу допоможе спілкування із приємними людьми. Астрологи радять Рибам налаштовуватись на позитив. Життя стане набагато яскравішим і різноманітнішим, якщо дозволити собі витратити частину грошей на розваги, відвідування незвіданих місць.