Фінансовий гороскоп на жовтень 2022 року.

Гроші — це те, без чого неможливо бути цілком щасливою людиною, особливо у сучасних реаліях.

Астрологи розповіли про те, як провести жовтень 2022 максимально продуктивно всім представникам зодіакального кола.

Овен
Овнам варто насамперед побоюватися нестриманих обіцянок. Якщо говорити одне, але робити інше, то у жовтні можна не тільки не вирости фінансово, а й впасти на дно. Негативно вплив планет наприкінці місяця може пробудити в Овнах бажання витратити гроші даремно. Можливо, представникам цього Знака захочеться підвищити собі настрій, купуючи речі, про які вони давно мріяли. Це добрий варіант, але потрібно чітко усвідомлювати цінність кожного придбання. Відмовляти собі в цьому не варто, особливо, якщо покупка суттєво підніме настрій.
Телець
Зміни у поведінці зірок і планет наприкінці місяця не позначиться на становищі Тельцов. Так, хвилювання у матеріальній сфері можливі, але у Тельців буде все, щоб подолати кризу. Чого їм точно варто побоюватися, так це енергетичних вампірів та токсичних людей загалом. У жовтні експерти радять цим людям частіше звертатися по допомогу до власного досвіду. Наприкінці місяця краще бути трішки економнішою. Не варто засмучуватися, якщо витрати перевищать доходи. У такому разі потрібно буде сфокусувати свою увагу на роботі.
Близнюки
Представникам даного Повітряного Знаку бажано сконцентруватися на виконанні поточної роботи та намітити плани на найближче майбутнє. Місяць може бути багатим на події та досить грошовим, але робота та бізнес можуть призводити до появи стресу, безсоння та апатії. Також корисно буде загалом знаходити час для відпочинку. Головною проблемою при досягненні успіху стануть заборгованість, кредити. Потрібно спробувати розрахуватися зі старими боргами та постаратися не залазити у нові.

Рак
Вплив планет позитивний, тому обіцяє успіхи у фінансових справах та роботі. Раки стануть винахідливішими, продуктивнішими, що може стати приводом для підвищення чи грошової премії. Загалом на людей цього Знака чекає відмінний час для виходу на максимум, ділової активності та заробітку. Можна не боятися пропонувати нові ідеї, проводити збори, планувати нові проекти та виявляти ініціативу. Єдине, що може завадити продуктивності невпевненість у собі та думки про минуле.
Лев
Астрологи зазначають, що вплив посиленої Венери у Терезах знизить імпульсивність та поспішність у прийнятті рішень для Львів, що може призвести до нових перемог на кар’єрному та фінансовому фронтах. У жовтні можна сміливо проводити ділові зустрічі з метою покращення ділового співробітництва та зміцнення зв’язків. Зобов’язання краще не порушувати, як і дані на словах обіцянки. Також можна погоджуватися на підробіток. Як відпочинок корисно займатиметься шопінгом.
Діва
Дівам для того, щоб залишитися на плаву у фінансовій сфері, або досягти успіху в ній, необхідно захистити себе від негативної енергії оточуючих. Самостійність для людей цього Знака буде найкращим способом набути успіху або зберегти його. Зірки і планети радять Дівам поміркувати також і про те, як перетворити своє хобі на джерело заробітку, особливо якщо останнім часом доводиться часто відмовляти у собі навіть у найнеобхідніших речах. Період, позначений сильним Меркурієм, дозволить просунутися вперед.
Терези
Варто пам’ятати лише про те, що через підвищене навантаження у Терезів може зіпсуватися настрій, а негативний настрій здатний нашкодити фінансовій обстановці. Позитивні Терези зможуть, навпаки, суттєво просунутися у пошуках нової роботи та нових можливостей для збагачення. У жовтні важливо об’єктивно дивитися на речі і не сумувати. Також важливо стежити за знаками Всесвіту, які попереджають про швидкий прибуток. Якщо все зробити правильно, гроші можуть практично відразу піти в кишеню цим креативним та розумним людям.
Скорпіон
У Скорпіонів, ймовірно, накопичилося чимало нових ідей, які чекають на свою реалізацію. Другий місяць осені відкриє перед Скорпіонами нові перспективні можливості у матеріальній та робочій сферах, завдяки яким вдасться підкорити нові вершини та надовго позбутися проблем із грошима. Однак невпевненість у власних силах може перешкодити фінансовому зростанню, тому бажано також зміцнити віру в себе.

Стрілець
Жовтень пройде під знаком позитивного впливу Меркурія та Венери, що можна назвати вдалим періодом для здійснення потужного ривка вперед у сфері фінансів та роботи. Потрібно програмувати своє мислення на краще життя та вчитися бачити у труднощах та проблемах нові можливості. Стрільцям важливо зосередитися не на тому, як заробити більше грошей, а як ефективно виконати поставлені завдання. Святковий настрій може перешкодити виконанню зобов’язань. Саме тому варто зібратися з думками та почати боротися з прокрастинацією.
Козеріг
Це можна вважати вдалою умовою для реалізації нових планів, великих покупок чи зміни роботи. Перш ніж вибрати найбільш вдалий день для змін, слід зважити всі ризики та врахувати поради близьких. Незважаючи на ідеальні кондиції зірок та планет, уважність та обережність представникам цього Знаку все одно знадобляться.

Водолій
Перш ніж приймати серйозні рішення щодо ділової та фінансової сфери, спочатку Водоліям рекомендується звернутися за допомогою до шостого почуття. Якщо не прислухатися до внутрішнього голосу зовсім, то це може похитнути стабільність у фінансовій сфері. Позитивний вплив Меркурія та Венери не до кінця перекриватиме негативний вплив деяких ретроградних планет, що може нервувати та заважати реалізації планів.
Риби
Рибам у жовтні дуже часто посміхатиметься успіх. Висока ймовірність того, що представники цього Знаку розбагатіють. Меркурій може розбудити у цих людях здоровий азарт та мотивацію. Можливо, Рибам захочеться одразу ж переробити всі робочі справи, намітити нові й почати одразу їх втілювати. Астрологи не радять поспішати: бажано запланувати найважливіші справи на першу половину місяця. При ухваленні рішень варто покладатися на поради близьких людей та на свій особистий досвід.