Гороскоп за картами Таро на тиждень з 5 по 11 вересня 2022 року

Початок нового сезону завжди хвилюючий, і провести початок вересня важливий у хорошому настрої.

Впоратися з поставленими завданнями та залучити удачу Знакам Зодіаку допоможуть підказки карт Таро.

Овен
Тиждень відкриває Аркан “Ієрофант”. Карта обіцяє нові успіхи, проте для цього потрібно докласти зусиль. Овни повинні вірити у свою справу, приймати мудрі рішення та не згортати з обраного шляху Карта «Дурань» символізує випадкові події, здатні змінити життя на краще. Тому Аркану Овни не повинні боятися змін і сміливо йти назустріч своєму щастю. Порада картки – не забувати про відповідальність і слухати своє серце, щоб унеможливити промахи. Завершує тиждень Аркан «Самітник», за яким настає час ізоляції. Овни зможуть побути наодинці зі своїми думками, обміркувати події, що відбулися, і винести цінні уроки. Без суєти та поспіху представники Знаку зможуть скласти план, щоб втілити сміливі ідеї.
Телець
На початку тижня Аркан «Імператор» закликає Тельцова взяти долю в свої руки. Успіх і процвітання не забаряться, якщо приймати мудрі рішення, а також не відмовлятися від допомоги з боку старшого покоління. «Місяць» у розкладі — карта сумнівів і переживань, які можуть опанувати Тельці через недостатню поінформованість. Тому Аркану не можна потурати слабкостям і боятися зробити крок. Успіх прийде до тих, хто сміливо дивиться в майбутнє і довіряє своїм передчуттям. Завершує тиждень позитивна мапа «Зірка». По ній Тільці можуть спокійно йти обраним шляхом і не перейматися результатом справ. Аркан обіцяє виконання бажань та гідну нагороду за виконану роботу.
Близнюки
Карта «Сонце» відкриває тиждень, вказуючи Близнюкам на сприятливий час для старту нових проектів. За цим Аркан попереду чекають захоплюючі пригоди, а значить, можна без побоювань займатися запланованими справами і з легкістю залучати в життя фінанси. Карта «Мир» говорить про сприятливе завершення проектів та справ, а отже, Близнюкам залишається робити кілька кроків та отримати свою нагороду. Аркан обіцяє набуття гармонії, завершення неприємностей та нові можливості. Наприкінці тижня по карті «Самітник» Близнюкам важливо залишитися наодинці зі своїми думками, щоб визначитися з подальшими справами. Порада карти – прислухатися до себе, вгамувати тривогу і відпочити від напруженої роботи, щоб відновити сили та енергію для нових звершень.

Рак
На початку тижня Раки мають бути готовими до несподіваного повороту подій. Аркан «Колесо удачі» символізує зміни, які будуть на краще, якщо не поспішати з висновками. Представникам Знаку буде потрібна витримка, щоб не зробити необачних кроків і дочекатися відповідного моменту для активних дій. По карті «Диявол» Раки мають пам’ятати про обережність. Аркан попереджає про спокуси, потурання яким не приведе ні до чого доброго. Виховання сили волі та вміння вчасно стримуватися вбережуть від необачних кроків. Карта «Сила» говорить про подолання негараздів та проблем. За цим Арканом Раки зможуть здобути щастя, якщо не побояться діяти активно, а також розраховуватимуть сили і не братимуться за справи, які поки не під силу.
Лев
Цей тиждень буде активним та вдалим. Перша карта розкладу «Імператор» говорить про те, що Леви зможуть досягти нових успіхів, якщо діятимуть послідовно, враховуватимуть нюанси та не відмовлятимуться від добрих порад. Аркан «Мир» говорить про можливість завершити черговий проект, здобути нагороду та підвищити репутацію. За цією картою будь-які труднощі вирішуються легко, настає порозуміння в будь-яких відносинах і з’являється шанс виконати заповітну мрію. Карта «Колесниця» закликає Львів не зволікати з втіленням у життя планів. Знань та вмінь вистачить для того, щоб розпочати та завершити необхідні проекти, проте діяти треба тут і зараз.
Діва
Тиждень починається з карти “Суд”, яка говорить про завершення труднощів. Діви зможуть поставити крапку у складному проекті, завершити позов на свою користь і поставити на місце кривдників. Запорукою успіху стануть чесність та послідовність дій. По карті «Імператор» настає час рішучих дій. Дівам не важко буде здобути славу і шану, але втриматися на вершині успіху буде не просто. Головне — не розгубити гідності та з честю проходити випробування. Наприкінці тижня по карті «Самітник» з’явиться час для себе. Аркан вказує на необхідність паузи під час якої вдасться відновитися, визначитися з цілями і залишити минуле за спиною.
Терези
На початку тижня по карті «Помірність» від Терезів буде потрібна витримка. Обставини будуть складатися благополучно, якщо не поспішати з рішучими діями та контролювати емоції, здатні перешкодити ухваленню важливих рішень. Аркан “Верховна жриця” вказує на неоднозначні ситуації, коли важливо прислухатися до інтуїції. й до процвітання. По карті «Маг» настає час рішучих дій. Аркан символізує нові можливості, а отже, зволікати не можна. Успіх прийде, якщо діяти рішуче, але не забувати про чесність і шукати нові рішення.
Скорпіон
На початку тижня на карті «Колісниця» на Скорпіонів чекають стрімкі зміни. Час активних дій не терпить повільності, тому представникам Знаку потрібно рішуче рухатися до поставлених цілей і боятися труднощів. Аркан «Суд» символізує завершення труднощів та довгоочікуваний успіх. По цій карті справи благополучно вирішуються, проблеми залишаються позаду і настає час нових сміливих рішень. По карті «Вежа» Скорпіони мають бути готовими до того, що життя зміниться. Різкі зміни можуть збентежити, і для того, щоб унеможливити неприємності, важливо бути сміливими та відповідальними.

Стрілець
Тиждень відкриває Аркан «Імператриця», який обіцяє Стрільцям прогрес у роботі та особистому житті. За цією картою стрімких результатів чекати не доводиться, проте шлях чистий, а отже, можна сміливо рухатися у вибраному напрямку. Уникнути промахів та помилок допоможе інтуїція. Аркан “Місяць” говорить про необхідність тримати себе в руках. Стрільцям не можна довіряти чуткам, а тим паче потурати необґрунтованим сумнівам. Двояка ситуація потребує уважності та обачності, ясного розуму та рішучості. Завершує тиждень Аркан “Диявол”, який вказує на випробування. По цій карті Стрільцям важливо спиратися на найкращі риси характеру та не поспішати. Головне — перебороти себе і відмовитися від миттєвих забаганок, а також обмежити спілкування з людьми, здатними «стягнути на дно».
Козеріг
Тиждень відкриває позитивний Аркан “Сонце”, який говорить про відсутність перешкод. Це означає, що розпочати тиждень Козероги зможуть активно. По цій карті не важко буде просунутися в роботі і знайти нові джерела залучення грошей. На карті «Імператор» з’являються нові можливості, упускати які буде злочином. Козерогам важливо залишатися чесними та неупередженими, щоб зберегти відмінну репутацію і по праву зайняти верхній щабель п’єдесталу. Завершує тиждень Аркан «Диявол», який обіцяє Козерогам випробування волі. Цією картою на шляху чекатимуть спокуси, потурання яким заведе представників Знаку в безвихідь і позбавить перспективних можливостей.

Водолій
Початок тижня буде відповідальним. Аркан «Верховна жриця» закликає Водолєєв не поспішати з рішеннями та у неоднозначних ситуаціях довіряти внутрішньому голосу. Увага до інтуїції вбереже від невірних кроків та наблизить до благополучної розв’язки. Аркан “Суд” говорить про час рішучих дій. Водолії зможуть здобути славу і шану, якщо діятимуть чесно і не будуватимуть підступів. По цій карті важливо не втрачати переваги у боротьбі за свій добробут. Наприкінці тижня по карті «Колесо удачі» Водоліїв чекають на події, керувати якими відразу ж не вийде. Порада картки — не поспішати з рішеннями, доки ситуація не проясниться і діяти самостійно.
Риби
Аркан «Сила» вказує Риба на можливість досягти нових успіхів. За цією картою не можна сумніватися у своїх силах і ховатися у тіні конкурентів. Випробування, пройдені з честю, окупляться, і старання будуть винагороджені. «Вежа» у розкладі — мапа неминучих змін, які давно готові увірватися в життя. Рибам важливо залишатися в гармонії із собою, стійко приймати те, що відбувається, і шукати позитивні моменти у всьому. Завершує тиждень Аркан «Сонце», яким проблеми йдуть. Порада карти – не гаяти часу даремно, насолоджуватися своїми успіхами і не зупинятися в розвитку. Здобуття нових знань стане запорукою щасливого та безбідного життя.