Гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень з 5 по 11 грудня 2022 року.

Гороскопи — найкращі друзі для тих, хто любить все планувати заздалегідь.

Настав час дізнатися, яким буде вплив зірок і планет для представників кожного із знаків Зодіаку у майбутні сім днів.

Овен
Овнам передусім у період із 5 по 11 грудня треба перестати брехати. Ні, це не натяк на те, що люди цього Знаку люблять брехати. Просто зірки і планети зараз у такому становищі, коли нечесність і спритність для Овнів може стати причиною початку чорної смуги та великих проблем у всіх сферах. Особливо небезпечною буде брехня 10 грудня — у найнесприятливіший день тижня. 8 грудня, навпаки, Овни опиняться у владі позитивної енергії Сонця та Марса. Тиждень загалом підходить для укладання угод і для ділових знайомств. Не варто забувати про відпочинок.
Телець
У Тельцов настає не найкращий час для бізнесу, роботи та розширення фінансових можливостей. У коханні теж можливі негаразди, але в амурній сфері можна легко все подолати, якщо вміти домовлятися та миритися. Астрологи вважають, що це чудовий час для духовних практик та пошуків себе. Фізична активність, як завжди, буде корисною, але в період з 5 по 11 число краще не надто сильно старатися у спортзалі. Небезпечними будуть екстремальні види спорту.
Близнюки
Якщо перевтомлюватись у ці сім днів, про себе можуть нагадати старі болячки, а також душевні переживання, психотравми, отримані багато років тому. На роботі та вдома краще займатися максимально звичними справами. Втома може значно погіршити настрій. У коханні теж можливі розбіжності, особливо в середині тижня, але Близнюки легко їх переживуть, якщо обговорюватимуть свої почуття з партнером. Не виключено, що представникам цього Знаку часто снуватимуться віщі сни. Щоб було легше орієнтуватися у них, радимо ознайомитись із нашою статтею на цю тему.

Рак
Ракам терміново необхідно позбавитися емоцій, які викликають хвороби. Взагалі, цей тиждень важливо присвятити своєму емоційному та фізичному здоров’ю. Не варто перевтомлюватись і проводити на роботі багато часу. Якщо є якісь переживання на тему роботи та бізнесу, Всесвіт допоможе Ракам розібратися з усім цим. В принципі. Це непоганий час для спокійного спілкування, особливо з найближчими людьми. На вихідних енергетика Венери через переход у Козерога погіршиться, тому Ракам варто присвятити свій час собі у суботу та неділю.
Лев
Львів очікує на сильний відтік енергії, але якщо скористатися вже в понеділок одним із п’яти способів повернення життєвих сил, ситуація стане кращою. За наявності сил варто насамперед приділити час любовній сфері. Робота та бізнес виявляться на другому місці за пріоритетом, але забувати про свої обов’язки точно не варто, особливо у понеділок та вівторок, інакше Меркурій зробить так, що Леви швидко втратить свою силу. Найголовніші якості успішних Львів – щедрість, товариськість, щирість. Важливо дбати про тих, хто дорогий.
Діва
Дівам у період з 5 по 11 грудня варто сподіватися на слова та думки, які приваблюють успіх. Вони будуть найсильнішими талісманами та найвірнішими помічниками у залученні удачі. Відносини, які почалися в найближчому минулому, можуть змусити Дів переживати через дрібниці. Починається не вдалий час для поспішних рішень і нових знайомств. Самотнім представникам Знаку буде досить легко пережити усамітнення, навіть якщо воно виявиться вимушеним. Астрологи вважають, що енергії та часу на роботу буде мало, тож краще не брати на себе нових зобов’язань.
Терези
Терези — люди яскраві, світлі та добрі. Гроші принесуть відрядження і загалом вміння рухатися та не сидіти на місці. У коханні корисною виявиться романтика, причому абсолютно не важливо, на якому етапі знаходяться відносини — на початку цукерково-букетного періоду або ж на десятому році шлюбу. Фліртувати та доглядати можна навіть через багато років разом. Потрібно скористатися своїм умінням робити свято без причини.
Скорпіон
У Скорпіонів настає непоганий час для того, щоб спробувати навчитися чогось нового. Наприклад, враховуючи не райдужні перспективи через Меркурія та Венери у Знаку Козерога з 6 та 10 числа відповідно, можна спробувати навчитися медитувати. Це вміння благотворно позначатиметься на настрої Скорпіонів, особливо в такий нервовий час як зараз. Це не найкращий час для дорогих покупок та великих фінансових операцій. На роботі варто бути дуже обережними всім, хто має безпосереднє відношення до грошей.

Стрілець
Стрільцям цього тижня вдасться змінити свою долю, незважаючи на труднощі та проблеми, які їм може подати Меркурій. У любовній сфері будуть неприємності, але завдяки своєму гострому розуму і креативності Стрільці швидко впораються з ними. Зміни у стилі допоможуть Стрільцям підвищити впевненість у собі. Якщо набридло поточне місце роботи, цей тиждень чудово підійде для пошуків нової роботи. Швидше за все нові роботодавці зацікавляться Стрільцями.
Козеріг
У Козерогів настає дуже важливий час, коли навіть відпочивати варто з користю для розуму і здоров’я. Наприклад, можна приймати ванну з сіллю, ходити в спортзал, читати книги, корисні для енергетики. Спокійне проведення бажано чергувати із заняттями спортом і роботою. Надмірний відпочинок або перевтома – дві крайності, яким немає місця в житті Козерогів на даний момент. 10 та 11 грудня люди даного Знаку можуть втратити частину своєї енергії, так що на вихідних краще вибрати спокійний вид відпочинку.
Водолій
У Водоліїв починається ідеальний час для очищення карми. Всесвіт помітить усі найдобріші та позитивні вчинки цих людей, давши їм силу та енергію на те, щоб зробити щось добре. Великим плюсом для Водоліїв стане вміння поводитися спокійно у будь-якій ситуації. Нервовість може стати причиною великих проблем. Цього тижня корисно покладатиметься на підтримку близьких, друзів, колег. Можна сміливо просити їх про допомогу, особливо якщо ситуація така, що самотужки розібратися з проблемами буде просто неможливо.
Риби
Цей тиждень не можна назвати простим. Нічні світила дуже негативно впливатимуть на енергетику представників даного Знаку, так що їм доведеться максимально обережно витрачати свої сили та енергію на справи. Астрологи наполегливо рекомендують Рибам звертати увагу на одяг, адже невдало підібрані елементи блокуватимуть чакри. Раніше ми розповідали про те, який саме одяг цьому сприяє. У роботі та в коханні важливо зосередитися на найголовнішому. Усі другорядні завдання та справи краще відкласти на потім.