Гороскоп на 1 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на середу, 1 березня 2023 року, складений на основі карти Таро і передсказує насичений день для всіх знаків Зодіака.

ОВЕН – Верховная жрица
Квра Верховная жрица, пов’язана з Луною і елементом води. Вона представляє таємницю і подвійність, а також може показувати на інтуїцію і пасивне сприйняття. Однак, також може викликати стрес із-за невизначеності та непередбачуваності події, тому необхідно бути готовим до адаптації під обставини.
ТЕЛЕЦ – Правосудие
Правосудие, має назву, яке відображає її значення. Вона вказує на необхідність боротися за справедливість, як для себе, так і для тих, хто позбавлений прав і можливостей. Тому в цей день може виникнути необхідність вступити в бій і відставляти свої права.
БЛИЗНЕЦИ – Солнце
Карта «Солнце» символізує пробуження пізнання і є протилежністю карти «Луна», яка вказує на глибину пізнання. В цей день вас чекають радісні події та удача в сферах, пов’язаних з домом, сім’єю і здоров’ям.

РАК – Паж мечей
Ви можете столкнутися з препятствиями, критикою і відмовою у ваших пропозиціях. Замість того, щоб відповісти у відповідь, варто вислухати критику, можливо, вона містить цінні поради.
ЛЕВ – Четверка кубків
Будьте уважні до свого настрою, щоб не отримати благоприятный шанс. Даже якщо є причини для огорчень, не варто занадто залучатися горем, щоб не випустити можливість.
ДЕВА – Тройка жезлов
В цей день у вас може бути пряма позиція або ви нарешті-то досягнете плати, яка відкриває нові перспективи. Скористайтеся цим шансом, щоб осознати свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до цілини.
ВЕСЫ – Король жезлов
Ви маєте багато енергії і можете легко вдихнути інші. Установите себе високу ціль, і вірніше всього, ви досягнете її без праці. Ви зможете легко подолати труднощі, які іншими кажуться непереодолимими.
СКОРПІОН – Тройка мечей
Настало час відзначити свій успіх. Все іде так, як ви хотіли, і вмішування зараз не потрібно. Позвольте собі насолоджуватися результатами своїх зусиль.

СТРЕЛЕЦ – Девятка кубков
Ожидается облом в работе или неприятное известие, но вам нужно продовжувати рухатися вперед і приймати рішення, які потрібно приймати. Тримайте голову прямо і переварюйте ситуацію як можна швидше.
КОЗЕРОГ – Дама жезлов
Ви впевнені у своїх силах і готові взяти себе на труднощі. Це час для вирішальних дій, і ви можете привести за собою інші, яким потрібна ваша оптимістичність і мудре керівництво.
ВОДОЛЕЙ – Луна
Ви відчуваєте, що блуждаєте во мраке, не знаєте куда ідти. Але не варто повертатися назад, продовжуйте рухатися вперед і шукати істину в глибинах своєї душі.
РЫБЫ – Влюблені
У вашій душі поселилось світле і одночасно страшне почуття любові. Будьте осторожні і не намагайтеся скривати свої почуття всередині себе.