Гороскоп на 1 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Багато несподіванок чекають на всі знаки Зодіаку в гороскопі на суботу, 1 квітня 2023 року, складеному за картами Таро.

 

Овен – Помірність
Овнам рекомендується виявити розважливість, відмовитися від надмірностей і свідомо споживати. Гороскоп на сьогодні за картами Таро вказує на зцілення, встановлення балансу, партнерство та творчість. Знайдіть золоту середину, щоб стати стійкішим.
Телець – Паж Мечів
Телець сьогодні має зіткнутися з критикою та недооцінкою. Незважаючи на неприємності, гороскоп за картами Таро радить дистанціюватися від своїх амбіцій та знайти раціональне зерно у тому, що говорять інші люди.
Близнюки – П’ятірка Мечів
Ви маєте битву, де оточуючі люди виявлять усі гірші якості, такі як підлість, лицемірство, заздрість, злість і наклеп. Ви не можете промовчати і повинні вибрати бік світла, навіть якщо програєте. Такі ситуації можуть не повторитися.

Рак – Десятка Денаріїв
У Раків сьогодні пощастило – вони мають все, що потрібно для тіла і душі, і вони можуть насолоджуватися своїми благами. Карта Таро вказує на успішне вирішення сімейних проблем, можливу подорож або шлюб з розрахунку. Зроблене сьогодні принесе як прибуток, і радість.
Лев – Шістка Меч
Для Львова відкриваються нові можливості, але перед вами стоїть вибір, ризикувати чи ні. Можливо, ви відчуваєте невпевненість у своїх силах і страх залишитися віч-на-віч. Однак, гороскоп завтрашнього дня запевняє вас, що у вас достатньо сил та однодумців, щоб приймати сміливі рішення.
Діва – Місяць
Для Дів зі знаком Місяця сьогодні можуть виникнути страхи і тривоги, які ви довго приховували в собі. Можливо, ви відчуваєте бажання відсторонитися від навколишнього світу та не маєте чіткої життєвої мети. Однак, карта Місяця вказує, що ви на порозі чогось важливого, і вам потрібно подолати свої страхи та сумніви, щоб просунутися вперед. Не бійтеся і робіть кроки у потрібному напрямку.
Терези – Паж Денаріїв
Сьогодні ви фокусуватиметеся на практичних справах і вибиратимете лише перевірені проекти. Ви матимете можливість приймати важливі фінансові рішення та провести аудит. Однак не забувайте враховувати свої емоції.
.Скорпіон – Колесо Фортуни
Карта Колесо Фортуни для Скорпіона передбачає успіх у всіх починаннях цього дня. Ви можете вибрати, як йти через життя: або відчуваючи злети та падіння, або знаходячи врівноваженість та стійкість

Стрілець – Десятка Мечів
Будьте обережні, оскільки можлива поява небезпеки, тому необхідно вжити запобіжних заходів як на дорозі, так і у спілкуванні з начальством. Можливо, доведеться зробити підбиття підсумків і остаточно завершити це. Гороскоп на вівторок радить не даватися руйнівним бажанням.
Козеріг – Вежа
Якщо ви народилися під знаком Козерога, то мапа “Вежа” символізує швидкі негативні зміни, які вимагають жертв. Однак, пройшовши через це випробування, ви заслужите новий рівень у своєму житті. Важливо прийняти цей виклик і довіритися долі, щоб заслужити швидкі зміни на краще.

Водолій – Зірка
Ця карта вказує на початок виходу зі складного періоду, коли у вашому житті була “ніч”. Незважаючи на те, що зараз все ще темно, світанок уже близький. Варто трохи почекати, оскільки за все, що ви пережили, доля нагородить вас щедрою винагородою.
Риби – самітник
Якщо ви народилися під знаком Риби, то карта “Самітник” передбачає, що сьогодні ви приділяєте час самопізнання. Ваша активність поступається місцем давній мрії, яка завжди надихала вас. Ви хочете зрозуміти, наскільки ви близькі до мети, що заважає її досягненню і які кроки потрібно зробити, щоб наблизитися до неї. Таро радить не поспішати, оскільки такі заняття не виносять суєти.