Гороскоп на 1 липня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 1 липня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку, пророкує неспокійний, але в той же час яскравий і емоційний день.

Існує висока ймовірність виникнення конфліктів, так що будьте обережні!

Овен – Паж кубків
Овнам 1 липня треба буде пройти цінний життєвий урок. Ймовірно, хтось із тих, кому ви не байдужі, захоче показати вам наочно, чому і коли саме саме ви ведете себе неправильно. Чи не противитися цьому, все ж робиться тільки для вашого блага. Гороскоп на завтра радить прислухатися до цінних порад.
Телець – Лицар денаріями
Гороскоп на четвер для Тельців говорить про те, що вас в цей день чекає безліч загадок і відкритих питань. Не переживайте, невідомість – це завжди лякає, проте незабаром відповіді самі вас знайдуть. Просто розслабтеся і якщо не знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації – не робіть нічого.
Близнюки – Туз Кубків
Гороскоп на сьогодні для Близнюків пророкує їм день морального полегшення. Раніше в вашому житті сталося щось малоприємне. Ця подія могла добряче підкосити ваш бойовий дух, однак, на щастя, це було тимчасово. Тепер же життя налагоджується і попереду вас чекають круті перспективи. Головне – не замикайтеся в собі.

Рак – Диявол
Гороскоп по картах Таро попереджає Раков про можливу небезпеку. Ймовірно, вона виникне тому, що ви втратили контроль над певною ситуацією. Постарайтеся взяти себе в руки і не боятися труднощів – всесвіт не любить боягузливих. А головне, варто пам’ятати – будь-яка ініціатива завжди знайде тих, хто її оцінить.
Лев – Чародій
Леви 1 липня, як каже гороскоп на завтра, повинні звернути увагу на свій внутрішній стан. Так, вам варто трохи попрацювати, щоб повернути душевний баланс, який ви із загадкових причин абсолютно недавно втратили. Насправді причиною цього є самонавеіваніе, яким ви останнім часом зайнялися дуже активно. Не варто накручувати себе через дрібниці, адже все в житті йде своєю чергою.
Діва – Колісниця
Діви останнім часом відчувають, що топчуться просто на одному місці і б’ються, як риба об лід. Напевно, ваші сили трохи подугаслі, тому ви впевнені, що ходите по замкнутому колу. Просто спробуйте трохи ширше відкрити очі і усвідомити, що затишшя завжди буває перед бурею. Скоро все зміниться.
Ваги – Сонце
Гороскоп на 1 липня 2019 стверджує, що сьогодні вас чекає гучна перемога. Вам випала карта успіху і тріумфу, а це значить, що всі раніше виконані праці не пройшли даром. Однак не варто тиснути на гальмо і припиняти напружуватися для досягнення своєї заповітної мети. Інакше удача блискавично вислизне від вас.
Скорпіон – Вісімка Жезлів
Попереду великі зміни, так що карти Таро підказують вам готуватися до нових поворотів долі. Можливо, вони будуть досить крутими, але тримайтеся міцно – за поворотом відкриється прекрасний вид. Це буде панорама перспектив і успішного початку великої справи, яку принесе вам славу, гроші і корисні знайомства.

Стрілець – Двійка Кубків
Ця карта символізує почуття, які увірвуться свіжої хвилею в ваше життя. Гороскоп на четвер, 1 липня радить запастися терпінням і чекати. Чекати того, що зовсім скоро емоційна складова поповниться новими відчуттями і спогадами. Можливо, ви знайдете ту людину, яка стане вашим супутником на все життя. А якщо він у вас вже є, задумайтеся: чи не час вивести відносини на новий рівень?
Козеріг – Віра (Верховний жрець)
Козероги в червні часто стикалися з різними труднощами: особистими, фінансовими і в діловій сфері. Однак складний період потихеньку витікає і зовсім скоро трансформується в світле і легке час. Залишилося тільки трішечки потерпіти і припинити тримати негатив у своєму житті. Вірте тільки в краще і воно станеться.

Водолій – Двійка денаріями
Вам належить зробити важливий вибір. Водолії, це вас несе між двома таборами і не можете вибрати жоден з них. Найчастіше така поведінка призводить до розпорошення власних сил і нездатності мислити об’єктивно. Постарайтеся сьогодні визначити для себе пріоритети на найближчий час і сконцентруватися на них.
Риби – Туз мечів
Гороскоп на 1 липня говорить про те, що вам пора позбутися від усього зайвого в житті. Чи не бійтеся, іноді принципово важливо сказати “ні” всьому, що заважає ефективно і комфортно існувати. Від вас вимагається проявити волю і витримку, тоді зможете уникнути ударів в свою сторону і не нашкодите іншим.