Гороскоп на 1 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 1 липня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку, передбачає неспокійний, але водночас яскравий та емоційний день.

Існує висока ймовірність виникнення конфліктів, тому будьте обережні!

Овен – Паж Кубків
Овнам 1 липня пройде цінний життєвий урок. Ймовірно, хтось із тих, кому ви не байдужі, захоче показати вам наочно, чому і коли саме ви поводитеся неправильно. Не противіться цьому, все ж таки робиться тільки для вашого блага. Гороскоп на завтра радить прислухатися до цінних порад.
Телець – Лицар Денаріїв
Гороскоп на п’ятницю для Тельців говорить про те, що на вас цього дня чекає безліч загадок і відкритих питань. Не хвилюйтеся, невідомість – це завжди лякаюче, проте невдовзі відповіді самі вас знайдуть. Просто розслабтеся і якщо не знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації – не робіть нічого.
Близнюки – Туз Кубків
Гороскоп на сьогодні для Близнюків пророкує їм день морального вбрання. Раніше у вашому житті сталося щось неприємне. Ця подія могла неабияк підкосити ваш бойовий дух, проте, на щастя, це було тимчасово. Тепер же життя налагоджується і попереду на вас чекають круті перспективи. Головне – не замикайтеся у собі.

Рак – Диявол
Гороскоп картами Таро попереджає Раків про можливу небезпеку. Ймовірно, вона виникне тому, що ви втратили контроль за певною ситуацією. Постарайтеся взяти себе в руки і не боятися труднощів – всесвіт не любить боягузливих. А головне, варто пам’ятати – будь-яка ініціатива завжди знайде тих, хто її оцінить.
Лев – Чарівник
Леви 1 липня, як каже гороскоп на завтра, мають звернути увагу на свій внутрішній стан. Так, вам варто трохи попрацювати, щоб повернути душевний баланс, який ви з загадкових причин зовсім недавно втратили. Насправді причиною цього є самонавіювання, яким ви останнім часом зайнялися дуже активно. Не варто накручувати себе через дрібниці, адже все в житті йде своєю чергою.
Діва – Колісниця
Діви останнім часом відчувають, що тупцюють просто на одному місці і б’ються, як риба об лід. Напевно, ваші сили трохи погасли, тому ви впевнені, що ходите замкненим колом. Просто спробуйте трохи ширше розплющити очі і усвідомити, що затишшя завжди буває перед бурею. Скоро все зміниться.
Терези – Сонце
Гороскоп на 1 липня 2022 року стверджує, що сьогодні на вас чекає гучна перемога. Вам випала карта успіху і тріумфу, а це означає, що всі раніше виконані праці не пройшли даремно. Однак не варто тиснути на гальмо і припиняти напружуватися для досягнення своєї заповітної мети. Інакше успіх блискавично вислизне від вас.
Скорпіон – Вісімка Жезлов
Попереду великі зміни, так що карти Таро наказують вам готуватися до нових поворотів долі. Можливо, вони будуть досить крутими, але тримайтеся міцно – за поворотом відкриється чудовий вигляд. Це буде панорама перспектив та успішного початку великої справи, яка принесе вам славу, гроші та корисні знайомства.

Стрілець – Двійка Кубків
Ця карта символізує почуття, які увірвуться свіжою хвилею у ваше життя. Гороскоп на п’ятницю, 1 липня, радить запастися терпінням і чекати. Чекати на те, що дуже скоро емоційна складова поповниться новими відчуттями та спогадами. Можливо, ви знайдете ту людину, яка стане вашим супутником на все життя. А якщо він у вас уже є, подумайте: чи не час вивести відносини на новий рівень?
Козеріг – Віра (Верховний жрець)
Козероги у червні часто стикалися з різними труднощами: особистими, фінансовими та у діловій сфері. Однак складний період потихеньку витікає і дуже швидко трансформується у світлий і легкий час. Залишилося лише трішечки потерпіти і припинити тримати негатив у своєму житті. Вірте тільки у краще і воно станеться.

Водолій – Двійка Денаріїв
Вам належить зробити важливий вибір. Водолії, ви кидаєтеся між двома таборами і не можете вибрати жоден з них. Найчастіше така поведінка призводить до розпорошення власних сил та нездатності мислити об’єктивно. Намагайтеся сьогодні визначити для себе пріоритети на найближчий час і сконцентруватися на них.
Риби – Туз мечів
Гороскоп на 1 липня говорить про те, що вам час позбутися всього зайвого в житті. Не бійтеся, іноді важливо сказати “ні” всьому, що заважає ефективно і зручно існувати. Від вас потрібно виявити волю і витримку, тоді зможете уникнути ударів у свій бік і не зашкодите іншим.