Гороскоп на 1 листопада 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 1 листопада 2021 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
Найскладніше, що чекає на вас у цей день – це розмова з близьким другом. Ви давно маєте зізнатися йому в тому, що робили. Можливо ви втратите цю людину, але ваша совість буде чистою і ви зможете спокійно рухатися далі. Також, спробуйте дати можливість відпочити.
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Ви так втішно танцюєте та розважаєтеся, що не помічаєте, як усі важливі події проходять повз. Вам необхідно прокинутися та почати діяти. Можливо, цього дня ви зустрінете сильну жінку, яка зможе вивести вас із небуття та вказати правильну дорогу. Будьте уважні і слідуйте всім знакам, які 1 листопада вам буде надавати Всесвіт.
БЛИЗНЮКИ – Імператриця
Вам необхідно зняти з себе корону і віддати кермо влади комусь іншому. Ви втомилися і це негативно відбивається на стані вашого здоров’я. Зніміть цю ношу зі своїх плечей і почніть спокійно дихати. Вам необхідно кардинально змінити своє життя. Можливо, слід знайти нову роботу, а можливо, викреслити зі свого життя людей, які не приносять вам жодної користі.

РАК – Світ
Вам більше нема кого рятувати. Тисячі сказаних вами фраз ріжуть серце і заважають спокійно спати. Припиніть це. Живіть собі. Вам більше не потрібно нікуди поспішати чи намагатися зробити краще комусь. Не думайте про пережиті вами невдачі, концентруйте увагу і всі свої сили в майбутньому.
ЛЕВ – Двійка Жезлів
Ваша сила у вашому розумі. Не забувайте про це. Не намагайтеся бути тим, ким не є насправді. Не намагайтеся бути жертвою, оскільки всі нелегкі ситуації у вашому житті були створені вами. Ви ніби поглинаєте свій біль замість того, щоб відпустити його. Перестаньте ростити в собі ненависть і почніть любити і радіти життю.
ДІВА – П’ятірка Кубків
Дорога руйнується під ногами того, хто йде. Ви не можете підібрати правильну комбінацію до власного життя і мчіться вперед, щоб сісти на трон із шипів. Перемога принесе вам лише біль та нещастя, тому вам необхідно зупинитися. Ще раз добре обміркуйте свою кінцеву мету і переконайтеся, що вам насправді це потрібно.
ТЕРЕЗИ – Паж Денаріїв
Вам слід прожити цей день, присвятивши його своїй родині. Стати їм опорою та підтримкою. Гороскоп з карт Таро на 1 листопада рекомендує вам перестати бігати від себе. Робіть те, що бажаєте і не слухайте нікого. Пам’ятайте, ви самі хазяїн своєї долі і лише вам вирішувати, ким бути у цьому світі.
СКОРПІОН – Зірка
Підніміть гол до неба. На ньому ви побачите або сяюче сонце, або яскраві зірки. Так чи інакше, ці небесні світила вкажуть вам справжній шлях та допоможуть знайти відповіді на всі запитання. Гороскоп з карт Таро на 1 листопада для Скорпіонів рекомендує їм дати собі шанс на свободу.

СТРІЛЕЦЬ – Повішений
Ви намагаєтеся замкнути у собі всі свої негативні якості. Ви рано стали самотніми і не підпускаєте до себе людей. Вам потрібні емоції, але ви не знаєте, як їх отримати. Не бійтеся йти вперед. Ваш страх знищує вас та руйнує. Будьте сміливішими, гуляйте, спілкуйтеся з людьми і не соромте себе і своїх почуттів.
КОЗЕРІГ – Місяць
Не бійтеся своїх бажань і пам’ятайте, що навіть після найтемнішої ночі завжди настає ранок. Не бійтеся темряви, оскільки ви здатні перемогти всіх монстрів, які в ній ховаються. Не намагайтеся встигнути все, краще проводьте час з користю та радістю для себе.

ВОДОЛІЙ – Трійка Кубків
Ви перестали вірити людям, і це постійно створює вам безліч проблем. Намагаючись зробити все самостійно ви забуваєте про розваги та відпочинок. Такий розклад знищує у вас особистість і перетворює на робота.
РИБИ – Двійка мечів
Колись ви обіцяли зберігати вогонь у своєму серці, але не змогли стримати слова. Ви забули про те, яким було ваше життя до того, як ви самі загнали себе в емоційне ув’язнення. Терміново виправляйте ситуацію.