Гороскоп на 1 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 1 лютого 2021 року по картах Таро говорить про зміну обставин практично для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Король Мечів
Останнім часом ви почали активно проявляти свої лідерські якості. Іноді не дуже вміло, іноді навіть занадто невміло, але, тим не менш, це вже щось. Вам потрібно навчитися відстоювати свою позицію, якщо ви твердо впевнені в правоті. Інакше на вас буквально почнуть “їздити”. Гороскоп на сьогодні радить вам визначитися, чого ви хочете від життя і скласти хоча б приблизний план реалізації.
ТЕЛЕЦЬ – Дев’ятка денаріями
Дев’ятка денаріями на відміну є символом недбалості і якоюсь нездоровою розслабленості. Останнім часом ви розумієте, що життя змінюється, але ви до неї зовсім неготові. Раніше ви були добрішими, чувственнее і дотримувалися певного балансу між матеріальним і емоційним. Тепер же меркантильний початок взяло верх, що непременнно впливає на ставлення до вас з боку оточення. Гороскоп на завтра радить вам прислухатися до зауважень і не йти напролом – іноді потрібно вміти поступитися.
БЛИЗНЮКИ – Диявол
Карта може означати егоїзм, спрагу благополуччя, успіху, слави. Останнім часом ви все гостріше відчуваєте собсвтенную нереалізованість, одержимість владою або грошима. На даний момент головними у вашому житті є аж ніяк не духовні цілі, а виключно матеріальні. Але домагаючись матеріального благополуччя і не піднімаючись при цьому на духовні вершини, ви ризикуєте поступово і непомітно для себе опуститися куди нижче, ніж перебуваєте зараз. Гороскоп на понеділок рекомендує почати з малого і зробити добро: допоможіть тому, хто вас про це попросить.

РАК – Сімка Жезлів
Поява цієї карти в вашому раскладе- тривожна ознака. Гороскоп на завтра готує вас до якоїсь битві. За те, щоб зайняти своє місце “під сонцем”, надлом буде поборотися. Треба поборотися. Можливо, буде важко. на шляху можуть виникати перешкоди і негаразди, але пам’ятайте, вам все під силу. Ви повинні заздалегідь налаштуватися на те, що багато хто з ваших планів незабаром доведеться спішно коригувати, а деякі просто “викинути за непотрібністю”. Але викидаючи старе, ви неодмінно знайдете щось нове.
ЛЕВ – Шістка Кубків
Леви – впевнені в собі і внутрішньо розкуті особистості. Поява цієї карти в розкладі дозволяє стверджувати, що в ваших силах – формувати власну долю, впрова крім вас самих ніхто нічого робити не буде. Однак, для цього доведеться ретельніше контролювати власні емоції. Іноді ви буваєте різання, іноді – грубі, але варто розуміти, що за кожен вчинок потрібно нести відповідальність. Будьте розсудливі.
ДІВА – Трійка Жезлів
Останнім часом Діви були занадто податливі і іноді поводилися дивно. Трійка Жезлів свідчить про те, що період сумнівів і роздумів у вашому житті підійшов до кінця і ви готові не тільки прийняти якесь конкретне рішення, а й активно домагатися його реалізації. Для цього є всі передумови, механізм уже запущено. Задля досягнення поставленої мети у вас вже з’явилися перші результати. Надалі вам ще належить перенести багато труднощів, але без зусиль нереально досягти мрії.
ТЕРЕЗИ – Шістка Жезлів
Шістка Жезлів в вашому розкладі – це подолання перешкод, що стояли на шляху до мети і заважали досягти бажаного. Перемога буде нелегкою, зусиль доведеться докласти масу. На щастя, труднощі прийдуть до вас раптово, але так само раптово і підуть. Пам’ятайте, період дуже сприятливий для починань: і не важливо, займетеся ви створенням дому та сім’ї, або ж всю свою енергію направите на кар’єрне зростання. Успіх в будь-який обраній сфері діяльності вам забезпечений!
СКОРПІОН – Сила
Гороскоп на сьогодні прямо кричить Скорпіонам: все у вас буде добре, якщо ви спробуєте і не будете боятися застосовувати собсвтенную силу. Карта, яка вам випала – активна, позитивна і дуже спокійна. Доля радить йти в тому ж напрямку, рухатися, не помічаючи ніяких перешкод, оскільки перед вашою внутрішньою силою вони не зможуть встояти. Можливо, вас чекає якесь випробування, але Скорпіони з легкістю його пройдуть, так як володіють усіма необхідними особистісними ресурсами. Труднощі – тимчасові, тому продовжуйте зберігати спокій і готуйтеся насолоджуватися фантастичним успіхом.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Кубків
Трійка Кубків у ворожінні по картах Таро в якомусь сенсі є символом розбрату. Зовні він відбудеться, або всередині вас – невідомо, однак гороскоп на понеділок радить вам бути готовим до будь-яких подій. Для того, щоб зберегти рівновагу, варто прислухатися до собсвтенним бажанням і не робити поспевшних висновків.
Козер – Шут
В даний час ви повністю залежите від долі. Однак, вона до вас прихильна, так що будьте сміливіше і просите у неї того, чого хочете.  Розслабтеся і просто насолоджуйтеся життям.

ВОДОЛІЙ – Імператриця
Імператриця – позитивна карта. Вона говорить про стабільність, життя в гармонії з природою і навколишніми людьми, про творчі злети та любови до всього прекрасного. Карти Таро пророкують вам перспективи зростання і процвітання у всіх сферах життя, залишилося тільки визначити пріоритети на майбутнє і зробити фінальний ривок. Буквально одним пострілом ви зумієте убити відразу декількох “зайців”.
РИБИ – Пустельник
У вас настав нелегкий період. Прийшов час зупинитися, подумати, побути на самоті і заглянути вглиб себе. Ви заплуталися, бо так і не зуміли визначитися, чого ж насправді хочете. Пора задуматися: що вам потрібно, інакше ви підете на дно і потягнете за собою своїх близьких. Проаналізуйте свої дії. Можливо, щось робите не так. Слід проявляти більшу обережність у своїх діях, ваша недбалість НЕ доведе до добра.